Skocz do zawartości

Rabaty dla członków naszego forum udzielane na kempingach [scalony]


smok_wawelski

Rekomendowane odpowiedzi

1/ Nowe informacje o obiektach udzielających rabatów dla członków forum - prosiłbym takie informacje jako posty w tym wątku
z zachowaniem schematu:

   -  nazwa obiektu,  województwo, miejscowość i kontakt z obiektem,  wysokość udzielanego rabatu, link do forumowego katalogu kempingów

    -  wymagania obiektu dla udzielenia rabatu czyli oznakowanie pojazdu  naklejką forum, podanie w recepcji  hasła: "forum-karawaning.pl" ,  inne wymagania.

2/ Prośba również o powstrzymanie się od komentowania / oceniania obiektów w tym wątków a opinie takie są jak najbardziej pożądane w forumowym katalogu kempingów przy każdym z obiektów.

 

Jeżeli ktoś z Koleżanek i Kolegów chciałby mi pomóc podrzucając info o dotychczasowym poście którego jeszcze nie znalazłem będzie mi bardzo miło, a razem zrobimy to sprawniej i szybciej ? prośba o link do postu informującego o rabatach lub post w tym wątku z zachowaniem schematu informacji j/w.

 

Statusu [ w trakcie aktualizacji ] proszę nie traktować jako brak zaufania.    W celu rzetelnego uporządkowania i zaktualizowania danych o rabatach przyjąłem jednakową metodę aktualizacji dla wszystkich informacji o rabatach - aktualizuję informacje  poprzez kontakt z właścicielem lub zarządcą obiektu, lub poprzez wpis właściciela lub zarządcy obiektu w tym wątku. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Dolnośląskie

 

  1. Camping "Pod Lasem" - Bolków                              katalog kempingów
    rabat: 20%         wymagania: flaga forum
    [ost. aktualizacja 11-05-2014]

     
  2. Camping "Camp 66" - Ściegny koło Karpacza                             
    rabat: 10%         wymagania:  naklejka forum + zgłoszenie w recepcji  
    poza sezonem tj od 15.10 do 30.04.2016 rabat 20% 
    [ost. aktualizacja:  20 sierpień 2016] 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PL - Podkarpackie

  1. Kemping OW "Diabla Góra" - Tyrawa Solna (powiat Sanok)               katalog kempingów
    rabat: 2014 - 10%          wymagania: nie określone
    post info + www obiektu ]            [ 02-05-2014 - dane na podst. strony www obiektu ]

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Pomorskie
 

  1. Camping Tamowa - Zawory (powiat Kartuzy)                        katalog kempingów: brak wpisu
    rabat: 5%          wymagania: właściciel nie określił  
    [ post-info ]               [ ost. aktualizacja 10-05-2014 ]

     
  2. Baza Pod Lasem - Smołdzino (powiat Słupsk)
    rabat:
    trzecia noc gratis         wymagania: naklejka forumowa
    [ ostatnia aktualizacja 20-03-2016]

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Śląskie

  1. Gosław Sport Center - Wodzisław Śląski                                      katalog kempingów: brak wpisu
    rabat: 50% na wejścia jednorazowe: strefa saun, siłownia + strefa cardio, fitness, zumba, joga, pilates     wymagania: podanie hasła "forum-karawaning.pl"
    [ ost. aktualizacja 20-06-2014]

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Wielkopolskie

  1. Camping "Nad Lipnem" nr 29       Stęszew k/ Poznania                              katalog kempingów
    rabat: 20%      wymagania: naklejka forum + zgłoszenie w recepcji    - rabat nie łączy się z innymi rabatami/promocjami
    w 2013 roku w miesiącach Maj / Czerwiec oraz Wrzesień i Październik stały rabat na Caravaning w wysokości -50% !
    [ ost. aktualizacja 11-05-2014]

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PL - Warmińsko-Mazurskie

 

  1. Camping Echo - Rydzewo                   katalog kempingów
    rabat: 5% - w okresie 01.05-30.06 oraz od 20.08 do 30.09         wymagania: naklejka forum 
    Dodatkowa propozycja Właścicielki: Za przyjazd zorganizowanej grupy przyczep, lub kamperów powyżej pięciu jednego dnia 15% zniżki, powyżej 10 camperów lub przyczep 20%zniżki za pobyt - wymagane uzgodnienie telefoniczne
     [ ost. akt. 25-05-2014 ]
     
  2. Biwak Pod Sosnami - Okartowo-Tartak (jez. Śniardwy)

    rabat 10% od czerwca do końca sierpnia. - Wymagania: naklejka forum

    rabat 20% maj (nd. majówki) i wrzesień.  - Wymagania: naklejka forum

     [ ost. akt. 15-07-2015 ]
 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PL - Zachodniopomorskie

 

 

  1. Pole namiotowo kempingowe "Pod brzozami" - Ustronie Morskie             katalog kempingów
    rabat: 10%          wymagania: naklejka forum + podanie hasła "forum-karawaning.pl" oraz podanie nick'a forumowicza
    [ ost. aktualizacja 13-05-2014]
     

  2. Camping "Amberia" - Dąbki                       katalog kempingów

    rabat: 10 - 20% w zależności od długości pobytu            wymagania: podanie hasła "forum-karawaning.pl"

     [ info o rozmowie z Właścicielką od Kol. BogdanKraków ]        [ zapytanie wysłane ]

     

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SK - Žilinský kraj

  1. Camping Belá - Nižné Kamence       katalog kempingów: brak wpisu (GPS 49°14´52.20´´,  18°59´19.05´´)
    rabat: 10%          wymagania:  naklejka forum na przyczepie lub samochodzie
    [ ost. aktualizacja 11-05-2014]

     

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obiekt: Gosław Sport Center

Miejscowość: Wodzisław Śląski

kontakt: recepcja@goslawsportcenter.pl

www.goslawsportcenter.pl

 

Dla każdego forumowicza przygotowaliśmy 50% zniżkę na wejścia jednorazowe:

- strefa saun 20 zł ---> 10 zł

- siłownia + strefa cardio 20 zł ---> 10 zł

- fitness, zumba, joga, pilates 20 zł ---> 10 zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Campingu Pod Lasem w Bolkowie otrzymałem meila szerszą propozycją niż tylko rabat i pozdrowieniami dla forum - zamieszczam treść otrzymanego meila poniżej.

 

Witam serdecznie.
Tak jak w roku ubiegłym udzielam zrzeszonym po pokazaniu znaku rozpoznawczego,czyli flagi rabatu 20%.
Jeżeli będą jakieś pomysły na pobyt na naszym kempingu to proszę mailować a my ze swojej strony postaramy się jakieś atrakcje zapewnić,czy też przy większej grupie mały poczęstunek.
Jesteśmy otwarci na sugestie.
Pozdrawiam
Robert Bzowy
Camping Pod Lasem

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem również meila z informacją i pozdrowieniami od naszych Południowych Sąsiadów

 

 

Dobrý deň
Rabat jest 10%
Prosim o označenie auta alebo privesu vašim logom je to aj vaša reklama.
Tešim sa na spolupracu.
Matejov
S pozdravom,
Camping Belá - Nižné Kamence
 
web: www.campingbela.eu
mail: camp@bela.sk
tel: 00421 41 5695 135
mobil: 00421 905 742 514

 

===========================================================================================

 

 

Drogą forumowo-wewnętrzną :-)  potwierdził mi aktualizację zapraszając forumowiczów Kol. Kuba  Pod-brzozami

 

 

============================================================================================

 

 

Telefonicznie aktualizację  potwierdził mi również oraz przekazał pozdrowienia dla naszego forum Kol. Adrian obecnie zarządzający Kempingiem Sielanka nad Pilicą - w Warce.

 

Kol. Adrian w najbliższym czasie ma zamiar dołączyć do naszego forum i liczy na nasze konstruktywne sugestie na temat obiektu, którym zarządza.

 

===============================================================================================

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.karawaning.pl/topic/9740-rydzewo-kemping-echo/?do=findComment&comment=230368

 Tu w poście 7 jest wzmianka o rabatach, ale szczerze to nie wiem, bo będąc tam w zeszłym roku właścicielka na moją propozycję o zniżkach coś mlaskała, że nie bardzo...no może po za sezonem...ale była obłożona. Trzeba by to zweryfikować i ustalić konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku Sława znajduje się na terenie woj. Lubuskiego. 

Bardzo przepraszam za pomyłkę, dziękuję za zwrócenie uwagi - oczywiście masz rację , jeszcze raz sorry, poprawione - nie wiem co mnie zaćmiło.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/9740-rydzewo-kemping-echo/?do=findComment&comment=230368

 Tu w poście 7 jest wzmianka o rabatach, ale szczerze to nie wiem, bo będąc tam w zeszłym roku właścicielka na moją propozycję o zniżkach coś mlaskała, że nie bardzo...no może po za sezonem...ale była obłożona. Trzeba by to zweryfikować i ustalić konkrety.

Dzięki za info - wyślę zapytanie i dodam wpis jeśli obiekt udziela dla nas rabatu.

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Będąc na Kempingu Tamowa w pobliżu Kartuz w woj, Pomorskim pytałem o rabat dla forumowiczów. Właściciel wyraził chęci dawania, dla posiadaczy naklejki. Może, ktoś bardziej kompetentny by się z nimi skontaktował i  jakieś konkrety ustalił :)

Mi mówił o 5% Poniżej daje link do strony :D

 

http://www.tamowa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ponieważ otrzymałem dodatkową propozycję z Campingu Echo w Rydzewie - skrót wstawiłem do spisu a pełny meil p. Barbary wklejam poniżej

Witam Serdecznie.
Specjalnie dla Waszego forum Camping Echo ma specjalną ofertę na sezon 2014 w następujących miesiącach: maj, czerwiec, wrzesień. Za przyjazd zorganizowanej grupy przyczep, lub camperów powyżej pięciu jednego dnia 15% zniżki, powyżej 10 camperów lub przyczep 20%zniżki za pobyt.
W przypadku przyjazdu grupy zorganizowanej proszę o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny dostępny na stronie: http://www.campingecho.pl
Pozdrawiam i zapraszam
Barbara Danuta Nowakowska
CAMPING ECHO
694 271 041

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

To czy są w PFCC ich sprawa, to czy dają nam rabaty to też ich decyzja

Natomiast uważam że nasze logo nie powinno tam wisieć, jakim prawem oznaczają się naszym niejako znakiem firmowym nie oferując nic w zamian ?

Uważam że administracja forum powinna wyjaśnić tę sprawę i interweniować - klikam raportuj ten post aby nie uciekło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.