Skocz do zawartości

SARBINOWO - Camping ADA


Marcin T

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

Na campingu Ada nie byłem, ale mogę polecić inny camping w Sarbinowie, bliżej "centrum". Jest to camping POD BRZÓZKĄ. Jeżeli to cię zainteresuje to służę opisem i sugestiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na campingu Ada nie byłem, ale mogę polecić inny camping w Sarbinowie, bliżej "centrum". Jest to camping POD BRZÓZKĄ. Jeżeli to cię zainteresuje to służę opisem i sugestiami.

Tylko w odpowiednim temacie proszę, bo ten dotyczy kempingu "Ada" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Byłem tam dzisiaj przejazdem. W Mielnie-Unieście jest miejsce żeby zaparkować autko ale w Sarbinowie już nie zaparkujesz. Ogólnie Bałtyk tzn. pola są prawie wszystkie na full

Edytowane przez malymisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na adzie poczatek czerwca. ogólnie malutkie pole. boksy ledwo starczaja na przyczepe i przedsionek. na plus remontowali toalety. dla dzieci rozlatujacy sie plac zabaw.. nie pojechałbym tam:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na adzie poczatek czerwca. ogólnie malutkie pole. boksy ledwo starczaja na przyczepe i przedsionek. na plus remontowali toalety. dla dzieci rozlatujacy sie plac zabaw.. nie pojechałbym tam:(

Co do sanitariatów i całej reszty to się z Tobą zgodzę. Nie polecam. Pierwsze kroki kieruję właśnie do wc. Po tym wiesz wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W temacie kempingu Ada . Ci sami właściciele mają kemping Ada w Unieściu. Czy ktoś może coś napisać o nim, zwłaszcza czy można tam parkować auta przy przyczepach?

W Unieściu płacisz za percelę, która Ci odpowiada wielkością. Zmieścisz samochód, to masz go przy sobie, jak nie to w cenie jest parking przy dyżurce na terenie pola.Na ogół pojazd się mieści,chyba że masz bardzo dużą przyczepę a weźmiesz małą percelę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

byłem na adzie poczatek czerwca. ogólnie malutkie pole. boksy ledwo starczaja na przyczepe i przedsionek. na plus remontowali toalety. dla dzieci rozlatujacy sie plac zabaw.. nie pojechałbym tam:(

 

 

Co do sanitariatów i całej reszty to się z Tobą zgodzę. Nie polecam. Pierwsze kroki kieruję właśnie do wc. Po tym wiesz wszystko

Panowie warto by rozdzielić ADA na dwa konkretne tematy

Jeden kemping jest w Sarbinowie a drugie pole w Mielnie-Unieściu

Oba mają tego samego właściciela.

Pole w Sarbinowie powstało nieco wcześniej i tu zgoda.. Boksy bardzo ciasne no i sanitariaty może nie najnowsze.

Tyle tylko że raczej czyste i zadbane.

Na polu  w Mielnie boksy większe , albo dużo większe, ale są też i małe. To zależy ile zapłacimy.

W Mielnie jestem zazwyczaj  ponad miesiąc od wielu lat.

Każdy, kto napisze, że sanitariaty są brudne, niestety mija się z prawdą.

Sanitariaty są kilka razy za dnia sprzątane.

Na początku czerwca na polu w Mielnie jest zazwyczaj kilka przyczep. Tam taki prawdziwy sezon rozpoczyna

się samym końcem czerwca a raczej nawet początkiem lipca..

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie spędziliśmy calutki tydzień na ADA-Sarbinowo.

 

Korzystając z w miarę ładnej pogody i uroków pozasezonowych chcieliśmy spędzić urlop w ADA-Unieście ale był jeszcze zamknięty.

Z 55 boksów jakie istnieją na polu do wyboru mieliśmy ..... 55!

Sanitariaty w dobrym standardzie - zgodne ze zdjęciami Google -  płytki , czyściutko /sprzątane kilka razy na dzień/ , ciepła woda non stop , zlewy na zewnątrz z ciepłą wodą , duże prysznice. Jedynie przeszkadzał mi brak zlewni na fekalia ale ogarnąłem temat. Obsługa Ukraińska akurat przygotowywała przyczepy do sezonu.

Kemping na końcu wsi i tuż przy wydmie/plaży. Boksy mogły by być ciut większe ale stosunek cena/jakość uważam iż jest OK.

Właściciele bardzo mili. Polecam miejscówkę - ja tam na pewno zajrzę i koniecznie poza sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.