Skocz do zawartości

Dla mnie ?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Jacek, wg mnie bardzo ładnie wygląda. Z drugiej jednak strony jak oglądam kampery to zintegrowane, a szczególnie Hymery są drogie i stare. Za podobne pieniądze można kupić młodszą alkowę. Przeglądając oferty mam dylemat. Bardzo podobają mi się zintegrowane, lub półzintegrowane, ale ta cena i wiek. :ok: A może to nie ma znaczenia ? Koledzy, którzy mają takie autka niech się wypowiedzą, bo jeśli mam być szczery to "trochę zachorowałem" na "taki wynalazek". Poniżej Jacku zdjęcie półintegrala, który mi się podoba - Hobby 600. Jeśli mogę przyłączyć się do tematu (Jacku nie pogniewasz się ?) co sądzicie z kolei o takiej propozycji :

 

http://www.mobile.de/SIDgOzrzoG7mBLRqayvbS5nmw-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1189663783A1LsearchPublicD1400IMotorhomeX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B13%81c-t-vCaMkMoQuRDSeUnVb_X_Y_x_yetrdsO~BSRA6B63E10800C600BGND2000DWOMOA0HinPublicA2A0A0A0FDieselD1990A0/cgi-bin/da.pl?bereich=womo&sr_qual=GN&top=6&id=11111111276579863&

 

Pozdrawiam

 


Hobby 600

post-27061-imported-2535f7d6-977a-42fb-8f49-59ed7da709fa_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie róbcie mi apetytu :ok: Po zlocie byłem tak zadowolony z kempingu a tu znowu o kamperach :ok::ok:

 

A propo zintegrowanych - to myślę, że są one trwalsze od tych z alkową. Mniej konstrukcji drewnianych, karoseria mniej pracuje... pewnie temu trzymają cenę. Choć mogę się mylić bo czysto teoretyzuję :ok:

 

Tylko ciężej w integralach o łazienkę :ok: Szczególnie w tych mniejszych. Patrząc na oferty na allegro doszedłem do takiego wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na zlocie napatrzyłem się na kampery i teraz mi ochota na coś takiego naszła, ale póki co to drogie więc nic z tego, no chyba, że jakaś zrzutka na kampera dla mnie :ok::ok::ok: . Postawię każdemu :ok: To jak będzie ? Mogę liczyć na wsparcie :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko teoretyzuję na razie.

Ponieważ, raczej będzie to pierwszy i ostatni kamper, ktorego kiedyś kupię to szukam takiego

żeby można było kupić graty na każdym szrocie i zawsze.

Stąd raczej szukam na gwieżdzie. Resztę to sobie sam naprawię albo zrobię.

I tak jakiego bym nie kupił to trzeba remontować, więc trzeba iść w marki z górnej półki chyba.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jakiego bym nie kupil to trzeba remontowac, wiec trzeba isc w marki z gornej polki chyba.

Racja. Zwroc uwage jak podobnie popularne stalo sie ducato na ktorym od lat stawia sie kampery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja się kiedyś trochę busami najeżdziłem i wszystkie mają za małe szoferki, a poza tym warczą z silnika, dlatego mam nadzieję :ok: , że w zintegrowanych to może choć cicho jest.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na kamperkach, ale to wygląda dość ładnie i jest tanie. Może nawet za tanie, no ale sam sobie oglądnij i jest tak jak chciałeś z gwiazdą http://www.allegro.pl/item243131487_mercedes_kamper_kamping_super_okazja_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na kamperkach, ale to wygląda dość ładnie i jest tanie. Może nawet za tanie, no ale sam sobie oglądnij i jest tak jak chciałeś z gwiazdą http://www.allegro.pl/item243131487_mercedes_kamper_kamping_super_okazja_.html

 

Myślę, że licytacja jeszcze potrwa i cena z pewnością złamie 15tys. Bo za 10tys. z miejsca bym zabrał (o ile nie ma ukrytych rażących wad - drobne do akceptacji) :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, całkiem fajny, tak myślę, że jakbym wstawił do swojej przyczepy stary motor od merca

zamiast łóżka Karola i dał jakieś kółka z przodu to bym miał to samo, też przypomina klocek. :ok: Ciekawe co na to Karol ? :ok:

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk,

ale faktycznie ten " Twój " to fajowy jest, szczególnie układ wnętrza ma super, stałe łóżko z tyłu i nic nie trzeba matlać.

 

Zaczynam Ci zazdraszczać :ok::ok:

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ja to sobie tak myślałem, że jakby tylne łóżko podniosło się do góry, to można zrobić luk bagażowy pod nim z drzwiami z zewnątrz. Nie wiem czy to dobry pomysł. Tak sobie gdybam.

Chciałbym wozić ze sobą skuterek, a może dwa. Na lody trzeba czymś jeździć, a to jest to czego właśnie się boję - braku mobilności w przypadku kampera. Sam nie wiem...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, łóżko wyżej i schowek pod spodem, to byłby ideał.

 

Jacek.

 

Ps. I kuchenkę ze zlewem ma zamykane klapą, bo się zawsze zastanawiałem w tych bez klapy gdzie się kanapki robi ?. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to można zrobić luk bagażowy pod nim z drzwiami z zewnątrz. Nie wiem czy to dobry pomysł.

 

To rozwiązanie jest w adrii http://www.adriacaravan.pl/przyczepy/action/zdjecia.asp nad tym dużym lukiem jest spanie.Jest opis tej przyczepki w PC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.