Skocz do zawartości

Rozmowy na temat XIV Zlotu


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także dziękuje wszystkinm za przemiłe spotkanko i do zobaczenia na szlaku ! Jesteście WIELCY !

Na temat  majówki rozmawiałem wczoraj z Tomiim . Mam nadzieje że pomysły wyjdą także od was . Poszukujemy dużego kempingu  z dobrą infrastrukturą / min.180 załóg / . Jeździcie po kraju , więc może ktoś ma propozycje . Poruszam sie po całej Polsce i moge pomóc. Dla informacji podam że nie było jeszcze zlotu na Mazurach i nad morzem . Co nie znaczy że znajdziecie dobry kemping w Bieszczadach czy tez koło Torunia ! Informację proszę przesyłać bezpośrednio do Tomiiego !

 

Jeszcze raz serdeczne dzięki dla wszystkich uczestników ..czternastego,, oraz dla Jacka I Romka za pomysł i organizację !

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za wspaniałą atmosferę i super zabawę, organizatorom za przygotowanie i zapięcie wszystkiego na tip top. Jest nam niezwykle miło, że mieliśmy okazję poznać tak wielu niezwykłych ludzi, którzy swoją życzliwością i otwartością sprawili, że czuliśmy się jak w gronie przyjaciół. Za wszystko - dzięki, piszemy się na więcej:) Dorota i Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal tydzień upłynął od powrotu do codzienności a w uszach ciągle brzmią zlotowe echa...Dziękuję organizatorom i wszystkim poznanym zlotowiczom za fantastystyczną atmosferę a Terierkowi i Yabulonowi za sugestywną zachętę :serce: !!! To było dokładnie to, co lubię! Tak więc mój  pierwszy zlot już za mną- mam nadzieję, że kolejne też będę miała przyjemność zaliczyć. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lepiej późno niż wcale tak jak rozmawialiśmy podaję przepis dla tych "co gasili ostatnio światło" na pyszną szamę z kapusty a więc:

 

Sałatka z kapusty

Składniki:

-Główka Kapusty

-Marchewka 3szt

-Cebula 2 małe

 

+ na następny dzień:

-Ogórek korniszony 3-4 szt.

-Jabłko 1szt

-Natka pietruszki

 

Zalewa:

-Ocet 1/4 szklanki

-Olej 3/4 szklanki

-Sól 1 łyżka

-Musztarda 2 łyżki

-Cukier 3/4 szklanki

-Woda 1/4 szklanki

 

Wszystkie składniki zalewy gotujemy i zalewamy kapustę, marchewkę, cebule a następnie wymieszamy i odstawiamy całość na 24 godziny.

Następnego dnia wrzucamy ogórki korniszony (3-4), 1-jabłko oraz natkę pietruszki (kto jak lubi). Wszystko mieszamy i przekładamy w pojemnik. Smacznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW XIV ZLOTU CARAVANINGOWEGO W SUCHEDNIOWIE!

DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE WSZYSTKIM ZAŁOGOM,TYM KTÓRE PRZYJECHAŁY DO NAS Z DALEKA I Z BLISKA.

DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ ZA MIŁĄ ATMOSFERĘ I ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ORGANIZATORÓW ZA TO,ŻE STANĘLI NA WYSOKOŚCI ZADANIA.

ZAPRASZAMY PONOWNIE! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.