Skocz do zawartości

XIV Zlot Karawaning.pl lista chętnych


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poniewż ostatni widzę sporo postów z rezygnacjami ze zlotu to i ja chciałem coś napisać, a mianowicie, że ja jednak..... przyjadę :)

Ponadto chciałbym delikatnie przypomnieć,że zgłaszałem dwie dodatkowe załogi,a nie chę,żeby później okazało się,że ich nie wpuszczą na kemping, bo nie ma ich na liście. Te załogi to Kondziorki w składzie 2 szt. i Żabony w składzie 3 szt, ale Ci drudzy to tak na 50% i ewentualnie dopiero w sobotę. Do zobaczenia jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewż ostatni widzę sporo postów z rezygnacjami ze zlotu to i ja chciałem coś napisać, a mianowicie, że ja jednak..... przyjadę :)

Ponadto chciałbym delikatnie przypomnieć,że zgłaszałem dwie dodatkowe załogi,a nie chę,żeby później okazało się,że ich nie wpuszczą na kemping, bo nie ma ich na liście. Te załogi to Kondziorki w składzie 2 szt. i Żabony w składzie 3 szt, ale Ci drudzy to tak na 50% i ewentualnie dopiero w sobotę. Do zobaczenia jutro :)

zobacz pozycja 81 i 82  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.