Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Śladami Maurów - czyli zakończenie naszej wycieczki.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 and123

and123

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 121 postów
  • Telefon:606731063
  • SkądKraków
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:N126n -> ADRIA Adora 462PU -> Roller Team Phenix Garage

Napisano 22 maj 2013 - 20:45

Witam,

chciałem zameldować, że dotarliśmy już do domu w Krakowie.
Wycieczka Ślady Maurów udała się na piątkę i stawiamy ją nieco wyżej od naszej Krety, czy też Gruzji.

Trochę statystyki:
- za nami trochę ponad 20 000 kilometrów i 8 miesięcy podróży,
- zaliczyliśmy Portugalia 2 miesiące, Maroko 3 miesiące, Mauretania 1 miesiąc, Hiszpania 1 miesiąc, Francja 1 miesiąc.
- okres bożonarodzeniowy na campingu w Maroko, pozostały pobyt u staro i nowopoznanych znajomych bezcenne !), na miejscach postojowych z książek (francusko i niemieckojęzycznych), info od innych karawaniarzy poznanych w podróży oraz "wynalazki" własne,
- poza incydentem w Casablance, żadnych innych zagrożeń lub przesłanek o charakterze kryminalnym nie było,
- pierwsi pijani i rozwydrzona młodzież, dopiero w Czechach i Polsce - widok po tylu miesiącach BEZCENNY,
- chorobowo - bez problemów, za wyjątkiem braku doświadczenia w dłuższym przebywaniu na Saharze,
- ceny paliw - od 80 gr/litr do 1.30 EUR. W Hiszpanii taniej niż w Polsce icon_sad.gif

Potrzebujemy jeszcze trochę czasu na ogarnięcie się, dokończenie bloga, fotobloga i jakieś poważniejsze podsumowanie wyjazdu.
Nie wspomnę o kilkudziesięciu GB RAW'ów i 23 godzinach materiału video do montażu.

Dziękujemy wszystkim znajomym i "nieznajomym" za słowa otuchy i kibicowanie nam w czasie naszego "tropienia Maurów", na fejsie i blogach.
Jeszcze się zastanawiamy, jak wykorzystać zebrany materiał i zdobyte doświadczenie dla innych? Może jakieś strony "bazodanowe"? Może jakieś inne sugestie? icon_rolleyes.gif

Do zobaczenia na trasie.

Pozdrawiam
**and123**
Dołączona grafika

#2 tomekk

tomekk

-------------------------------

• Moderatorzy
  • 3824 postów
  • Telefon:PW
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Knaus

Napisano 22 maj 2013 - 22:07

Witam !

Witamy Andrzeju i cieszymy się, że wyprawa udała się. Czytałem opisy Waszych odcinków, fajne. No cóż będziemy czekać z niecierpliwością na pełny opis.

Pozdrawiam

#3 Kajetan

Kajetan

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5488 postów
  • SkądBielsko-Biała
  • Model:Sprite Super 490
  • Holownik:Suzuki Grand Vitara 1,9 D

Napisano 23 maj 2013 - 08:29

Gratuluję i zazdroszczę....  :bravo:  :ok:

#4 Pawel1o

Pawel1o

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 399 postów
  • SkądŚwiętokrzyskie - Pińczów
  • Model:Niewiadów - Freedom
  • Holownik:Citroen Picasso

Napisano 24 maj 2013 - 15:59

Super!!!

#5 anullac

anullac

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów
  • SkądHamburg
  • Model:Hobby De Luxe 440 SFe '99 nieaktualne.... wymieniona
  • Holownik:audi a4 3.0

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:34

super !!!! to byly wakacje....... podziwiam i pozdrawiam :D

#6 Komplecik

Komplecik

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 138 postów
  • SkądKraków
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:RTG

Napisano 24 grudzień 2013 - 23:02

Widzisz Andrzeju jest tak, jedni robią wielkie ,, ura bura ,, a Ty jak zwykle w kącie siedzisz , troszkę mnie to denerwuje bo chciało by się Ciebie więcej widzieć , możesz się nie ukrywać? i reklamować faktycznie przydatne info z podróży, gps, praktyczne info itp.
Jest kilka tematów które popełniłeś, jedni wiedzą inni mniej ja z racji że łykałem je bo są po prostu fajne wiele wnoszą , jako młody karawanignowiec polecę je dalej , jak to jeden z naszych KOLEGÓW pisze, nie ilość postów świadczy o tym kto gdzie był i ile zobaczył, mnie się wydzje że Ty się do tych ludków zaliczasz , jest Albania jest Gruzja i Ukraina a teraz Afryka lekko liźnięta.
No niech karawaningowcy zadają Tobie pytania, czytają relację i jadą Twoimi podobnymi ścieszkami.

Ps. Sorki koleżanki koledzy jak bym się nie odezwał to ten nasz and123 też by cichutko siedział a czas leci leci leci .

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych