Skocz do zawartości

Jakie odciągi do przedsionka (foto)


COLLINS18

Rekomendowane odpowiedzi

COLLINS18 i inni

Kupiłem ten pas za 44 zli ODRADZAM tego zakupu innym.

Beznadziejne klamry,przez swój kształt nie trzymają naciągu pasa,po dwóch tygodniach wyskoczyła na nich już lekka korozja !!!

Żeby założyć sprężyne trzeba odwrotnie wbić śledzia bo od frontu nie ma dospawanego kółka na jej zamocowanie (podpatrzyłem u sąsiada,który kupił podobny pas).Proponuje poszukać czegoś innego!!!

No a ja juz kupiłem :/  zobaczę jak wygląda i jak cos to mogę w ciągu 10 dni oddać więc ewentualnie będę 20 zł w plecy ;) napiszę recenzję ;)

 

Gratulacje... teraz musisz czekać na wiatr i sprawdzić działanie zakupionego pasa .

Wolę aby wiatru nie było ;) i abym nie musiał sprawdzać jego działania ;) ale jak zamocowany to żona będzie czuła się bezpieczniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i pasy doszły. Powiem tak "dupy nie urywa " Same śledzie z jakiegoś szajsmetalu są jakieś dziwnie lekkie do swoich gabarytów :/ 

Klamry faktycznie nie trzymają. Zakładając pas na klamry i ciągnąc zsuwały się więc coś nie tak z nimi :/ 

Wykonanie takie sobie. Szwy bardzo niestaranne.

Ogólnie nie polecam.

 

Już spakowane i odsyłam.

Edytowane przez COLLINS18 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pasy doszły. Powiem tak "dupy nie urywa " Same śledzie z jakiegoś szajsmetalu są jakieś dziwnie lekkie do swoich gabarytów :/ 

Klamry faktycznie nie trzymają. Zakładając pas na klamry i ciągnąc zsuwały się więc coś nie tak z nimi :/ 

Wykonanie takie sobie. Szwy bardzo niestaranne.

Ogólnie nie polecam.

 

Już spakowane i odsyłam.

Po chwili zastanowienia na nocnej zmianie w pracy zostawię ten pas i zobaczę jak będzie się sprawował w praktyce :) 

Trochę recęzja NOBOCAMP mnie nakręciła. Ale jeszcze raz przeczytałem Wasze opinie te pozytywne no i decyzja-zostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Po zakończonym sezonie mogę powiedzieć, że pas się sprawdził. Faktem jest to ,że klamry nie trzymają zbytnio mocono ale to nie problem :)  Osłony na pas naprawdę przydatne. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander ja mam najtańszy pas sztormowy z Obelinka. Dokładnie taki. Jest to najtańszy pas sztormowy jaki widziałem.

Nigdy mnie nie zawiódł, a parę razy uratował mi ty... przedsionek i daszek. Raczej daszek bo przedsionek bardzo rzadko rozkładam.

Ale w zeszłym roku w CRO na Rajdzie, jak wiatr już poważnie trząsł przyczepą to przedsionek też nie odfrunął ;)

Nie zauważyłem jakiegokolwiek zużycia tkaniny w miejscu podkładania tych podkładek - może gdy trzyma ktoś przyczepę stacjonarnie z rozłożonym przedsionkiem to wtedy jest jakiś większy sens.

Ale w sumie wydaje mi się, że to zbędny gadżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam takie pytanie, jak/czym przymocować drabinkę do oczka u dołu przedsionka bo jakoś nie mam pomysłu? Oczko wszyte na stałe, drabinka zamknięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Też miałem ten problem ale zastosowałem sznurek tak jak na foto do przymocowania drabinki. Sprawdza się naprawdę dobrze :)

gallery_10109_555_1790192.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.