Skocz do zawartości

Kemping Łeba: Morski 21 czy Ambre? Który wybrać?


Jack_Sparrow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wybrałbym Morski, jeździmy od dwu lat z 4 dzieci (14, 7, 6,2) na Morski (co prawda głównie we wrześniu). Parcele są duże. Polecam miejsca przy placu zabaw . Dzieciaki od rana mogą się tam bawić a rodzice mają je na oku właściwie nie wychodząc z przedsionka.

Obok jest miejsce na ognisko i siłownia zewnętrzna. Niedaleko sanitariaty

Obsługa super. Odległość do plaży na 5 minut spaceru.

 

Tego drugiego kempingu prawdę mówiąc nie znam

 

Pozdrowionka i miłego wypoczynku

Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję zarezerwować miejsce na "Morskim" w Łebie na przełomie lipca i sierpnia, ale szczerze mówiąc trochę się czuję jakby w mailach chciano mnie zbyć, pisząc, że mam wo wyboru sektor zwykły lub plus na przyczepę, ale i tak bez gwarancji rezerwacji na 100%, do tego dziwne pytania o długość przyczepy. Zastanawiam się więc, czy w to wchodzić, zależy mi, żeby było blisko morza, ale doradźcie, bo strona "Morskiego" wygląda fajniej, niż "Ambre", ale może to tylko kwestia komercji?

 

 

Też rezerwowałem tam miejsce i też pytano mnie o to samo. Ale raczej odbieram to jako zbieranie informacji a nie zbywanie...

Przełom lipca i sierpnia to bardzo duże obłożenie na Morskim dlatego obsługa nie daje 100% pewności że będzie miejsce. Ja wyjeżdżając danego roku już rezerwuję parcelę na przyszły. Jeśli chodzi o pytania jak długa przyczepa to ze względu na wielkość parceli, nie wszystkie są jednakowe, mało tego na parcelach rosną świerki i niekiedy jest problem z ustawieniem wielkiej cepy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Cześć, ja właśnie wróciłem z Łeby, stacjonowałem na Morski 21 przez dwa tygodnie i muszę powiedzieć że naprawdę było sympatycznie, jest porządek, sanitariaty czyste, kemping duży i dobrze utrzymany. Rezerwację robiłem w lutym. Powiem szczerze że rozmawiałem z szefem kempingu na ten temat to mi powiedział że mają praktycznie stała klientele która rezerwuje te same miejsca i terminy od lat, dlatego też ciężko u nich trafić miejsce na dłużej. Sporo rotuje się kamperów z DE ale oni przyjeżdzają na dzień lub dwa. Polecam, w samej Łebie też było co robić przez dwa tygodnie, jak ktoś lubi zwiedzać na rowerze oraz spacerować to jest to fajne miejsce na urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem cały tydzień na Morskim w weekend majowy. Bardzo polecam, cisza, porządek, sporo bylo wolnych parceli więc mogliśmy sobie wybrać. Rowerami byliśmy w Amber i tam to jednak jest spęd ludzi i kamperów / przyczep, na Morskim o wiele spokojniej.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Jest ktoś w tym roku na Ambre?

Wybieramy się z namiotem ale znajomy mówi, że tam Gdzie w poprzednich latach były namioty stou hotel świeżo postawiony w surowym stanie, a on nie zwrócił uwagi czy namioty przeniesiono w inne miejsce.  A nasz jest wielki 6x5m, to byle gdzie nie rozbijemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.