Skocz do zawartości

Kemping Łeba: Morski 21 czy Ambre? Który wybrać?


Jack_Sparrow

Rekomendowane odpowiedzi

Morski 21 zdecydowanie odradzam, z roku na rok coraz gorzej, coraz częściej brakuje ciepłej wody (rano,po południu, wieczorem) coraz mniej przyjemna obsługa, nie mówiąc o właścicielach, przeszkadzają im dzieci bawiące się w grupach, grające w piłkę, czy jeżdżące na rowerach. Za chwilę zrobią zakaz spożywania napojów wyskokowych bo pod wpływem procentów ludzie głośniej rozmawiają i się śmieją i zakłócają ciszę nocną :). I likwidują miejsce na ognisko (które było od 20 lat) bo goście robią ognisko i jest głośno i niebezpiecznie. Żenada i masakra jeździłem od 10lat i mam dosyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Morski 21 zdecydowanie odradzam, z roku na rok coraz gorzej, coraz częściej brakuje ciepłej wody (rano,po południu, wieczorem) coraz mniej przyjemna obsługa, nie mówiąc o właścicielach, przeszkadzają im dzieci bawiące się w grupach, grające w piłkę, czy jeżdżące na rowerach. Za chwilę zrobią zakaz spożywania napojów wyskokowych bo pod wpływem procentów ludzie głośniej rozmawiają i się śmieją i zakłócają ciszę nocną :). I likwidują miejsce na ognisko (które było od 20 lat) bo goście robią ognisko i jest głośno i niebezpiecznie. Żenada i masakra jeździłem od 10lat i mam dosyć. 

Widzę, że zarejestrowałeś się tylko po to, aby wylać żal, ale nie zgadzam się z twoją wypowiedzią. Woda przez cały dzień leci gorąca, właściciele są wspaniałymi ludźmi dzieci nikomu nie przeszkadzają chyba, że robią na złość obsłudze i sprzątaczką lejąc je wodą i bawiąc się papierem toaletowym po WC. Na rowerach, rolkach, hulajnogach i deskach śmiało można jeździć. Ognisko bez problemu można rozpalić, ale trzeba za sobą zgasić i posprzątać. Cisza nocna jest od 23.00 do 6.00 i prawidłowo, że ochrona chodzi i ucisza hałasliwych gości. My wspólnie ze zgraną ekipą jeździmy na ten kemping i lepszego w Łebie nie ma. Bez odbioru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się podobał Morski, dobrze że likwidują to ognisko. Jak ktoś stał daleko od niego to było mu wszystko jedno ale jak stałeś blisko i codziennie było ognisko to nie było za fajnie. Na Ambre byliśmy na rozeznaniu. Pani na recepcji rozwaliła mnie tekstem że w interesującym nas okresie "nie ma miejsc a jak są to pierwszeństwo mają Niemcy."

Ogólnie Ambre wydawał się spoko kempingiem. Mniejszy od Morskiego, bliżej plaży, bliżej centrum Łeby. Na pewno tam pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się podobał Morski, dobrze że likwidują to ognisko. Jak ktoś stał daleko od niego to było mu wszystko jedno ale jak stałeś blisko i codziennie było ognisko to nie było za fajnie. Na Ambre byliśmy na rozeznaniu. Pani na recepcji rozwaliła mnie tekstem że w interesującym nas okresie "nie ma miejsc a jak są to pierwszeństwo mają Niemcy."

Ogólnie Ambre wydawał się spoko kempingiem. Mniejszy od Morskiego, bliżej plaży, bliżej centrum Łeby. Na pewno tam pojedziemy

 

Kurcze to mnie zaskoczyłeś tym tekstem o Niemcach??!!!! Nigdy nie słyszałem żeby byli faworyzowani. Jeżeli wybierasz na Ambre to patrząc na plan od wejścia po lewej stronie są namioty, tam jest zawsze głosniej a w rogu po lewej od kilku lat mają stałą miejscówkę jacyś kolesie z Torunia, stoi tam kilka wypasionych przyczep i tam też bywa głośniej.............ale ogólnie to co napisałem wczesniej polecam,,,bardzo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Ambre w połowie sierpnia 2015 na jakieś 10 dni. Mimo, że była pogoda to było już czuć koniec sezonu, było dużo wolnych parceli, łazienki czyste i generalnie fajny klimat. Jest tam bardzo wielu stałych bywalców, wiele przyczep stoi też całe lato.  Ja nie miałem problemów z miejscem, z sąsiadami na campingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłośnik karawaningu

  • av-687.jpg?_r=0
  • Użytkownicy
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 250 postów
  • Telefon:502215137
  • SkądTychy
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:TEC Travel King 530
  • Holownik:Mazda 5 2.0 16V PB+gaz

Napisano wczoraj, 16:42

Loco, dnia 31 Lip 2016 - 16:58, napisał:snapback.png

Morski 21 zdecydowanie odradzam, z roku na rok coraz gorzej, coraz częściej brakuje ciepłej wody (rano,po południu, wieczorem) coraz mniej przyjemna obsługa, nie mówiąc o właścicielach, przeszkadzają im dzieci bawiące się w grupach, grające w piłkę, czy jeżdżące na rowerach. Za chwilę zrobią zakaz spożywania napojów wyskokowych bo pod wpływem procentów ludzie głośniej rozmawiają i się śmieją i zakłócają ciszę nocną  :). I likwidują miejsce na ognisko (które było od 20 lat) bo goście robią ognisko i jest głośno i niebezpiecznie. Żenada i masakra jeździłem od 10lat i mam dosyć. 

Widzę, że zarejestrowałeś się tylko po to, aby wylać żal, ale nie zgadzam się z twoją wypowiedzią. Woda przez cały dzień leci gorąca, właściciele są wspaniałymi ludźmi dzieci nikomu nie przeszkadzają chyba, że robią na złość obsłudze i sprzątaczką lejąc je wodą i bawiąc się papierem toaletowym po WC. Na rowerach, rolkach, hulajnogach i deskach śmiało można jeździć. Ognisko bez problemu można rozpalić, ale trzeba za sobą zgasić i posprzątać. Cisza nocna jest od 23.00 do 6.00 i prawidłowo, że ochrona chodzi i ucisza hałasliwych gości. My wspólnie ze zgraną ekipą jeździmy na ten kemping i lepszego w Łebie nie ma. Bez odbioru.

 
 
Witam,widzę również stałego gościa tego pola kempingowego. Oczywiście zarejestrowałem się ty po to żeby wylać swój żal bo po to są takie miejsca.Oczywiście przyjeżdżałem tu od lat bo mi się podobało,i nie zamierzam toczyć tu kłótni i przepychać się o każde słowo, bo w paru kwestiach mógłbym przyznać rację, ale nie mów mi że jest w porządku choćby to że ochrona która zna chłopaka 13 letniego (przyjeżdża od urodzenia i siedzi ponad miesiąc co roku) nie wpuszcza na kemping ok 22 godz.gdy ten wyszedł obok do sklepu(5 metów) coś sobie kupić i nie wziął karty pobytu. Byłem tego świadkiem i nie dotyczy to mojego dziecka. Pani sprzątająca zza wschodniej granicy panu po 50tce na prośbę o zapalenie światła do golenia w dzień pochmurny powiedziała że (nie zapale bo jest widno) znowu nie dotyczy to mnie (człowiek który pierwszy raz był na tym polu). Jak napisałeś cisza nocna 23-6 o godz 22:20 pan ochroniarz zagasił wodą ognisko ludziom piekącym kiełbaski bo taki ma przykaz. Akurat szukałem dziecka przy placu zabaw. Owszem znaczną większą część tzw. starej ekipy obsługi (panie na recepcji, panie sprzątające, panowie obsługujący pole) sam bardzo lubię i doceniam ich niemały wkład i oddanie w ten kemping.Pominę swoje incydenty żeby nie wywoływać zbędnej kłótni (bo nie oto mi chodzi) I do tego szefostwo poinformowane i wzruszające ramionami. No chyba nie tak to powinno wyglądać z całym szacunkiem i sympatią. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łebie mogę polecić ten:  http://camping-leba.pl/:winner:

Byłem tam kila razy, ostatnio w zeszłym sezonie i wszystko dokładnie jak w opisie, nawet jest podgląd z kamer na recepcję aktywny przez cały rok. Dobry sposób na sprawdzenie aktualnie pogody w tym miejscu. :lol:

[/quote

 

Ja też polecam ten kemping. Przez płot z Ambre czyli ta sama odległość do morza, a dużo więcej swobody, parcele dużo większe, toalety czyste, woda ciepła przez cały czas. Gospodarze mili i uczynni, atmosfera super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A my byliśmy ostatnio na kempingu a ośrodku wypoczynkowym Filarówka. Sanitariaty czyste, na terenie bar, do morza 800m. Teren nie za duży ale i ludzi tam niewiele. Wvtrakcie naszego pobytu to jakieś dwa namioty dwa kampery i przyczepa. A co w tym wszystkim najważniejsze to cisza i spokój. My jako młode małżeństwo szukaliśmy atrakcji w mieście za to chcieliśmy mieć przestrzeń i spokój na kempingu co bez wątpienia dostaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pizzę hawajską z Ambre wspominam miło do dzisiaj ! Nadal taka dobra ?

Ambre jest najlepszy :-)

A co do pizzy ... hmmmm ... rozumiem, że wspomnienia jej smaku nieco są zamglone wakacyjnym klimatem oraz napojami zawierającymi alkohol. Jadłem pizzę z większości pizzeri w Łebie - wszystkie gówniane z Ambre włącznie. To sezon. Turyści to owce do ogolenia. Jakość jest pojęciem nieznanym. Pizzerman (ten co tą niby pizzę robi) jeszcze 2 tyg temu kończył gimnazjum lub pracował w wulkanizacji w Pile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambre jest najlepszy :-)

A co do pizzy ... hmmmm ... rozumiem, że wspomnienia jej smaku nieco są zamglone wakacyjnym klimatem oraz napojami zawierającymi alkohol. Jadłem pizzę z większości pizzeri w Łebie - wszystkie gówniane z Ambre włącznie. To sezon. Turyści to owce do ogolenia. Jakość jest pojęciem nieznanym. Pizzerman (ten co tą niby pizzę robi) jeszcze 2 tyg temu kończył gimnazjum lub pracował w wulkanizacji w Pile...

Rok temu była w centrum Łeby pyszna pizza z pieca opalanego drewnem. Filia pizzerii chyba Torunia albo innego większego miasta. Tak tylko po za tematem wtrące. W Łebie bylismy we wrześniu na wycieczce z Władysławowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambre jest najlepszy :-)

A co do pizzy ... hmmmm ... rozumiem, że wspomnienia jej smaku nieco są zamglone wakacyjnym klimatem oraz napojami zawierającymi alkohol. Jadłem pizzę z większości pizzeri w Łebie - wszystkie gówniane z Ambre włącznie. To sezon. Turyści to owce do ogolenia. Jakość jest pojęciem nieznanym. Pizzerman (ten co tą niby pizzę robi) jeszcze 2 tyg temu kończył gimnazjum lub pracował w wulkanizacji w Pile...

Odgrzebaleś moje wspomnienie z kilku lat wstecz :) było ok i jadałem z dziećmi ... bez alkoholu. Serio jest tak źle teraz ;) co jak co ale mam wrażenie, że gastronomia ogólnie w PL się poprawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.