Skocz do zawartości

Kemping Łeba: Morski 21 czy Ambre? Który wybrać?


Jack_Sparrow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów. Przedstawię pokrótce problem. Z kempingów korzystam od 3 lat. Nie mam dużego rozeznania co do kempingów w Polsce i proszę o radę. Wybrałem Łębę z powodu dobrego dojazdu, w grę wchodza dwa kempingi: Morski 21 i Ambre. Posiadam bardzo duży namiot 5x6 m plus linki, stolik, parasol, krzesełka, 4 rowery oraz busa. Do tego dzieci: 2, 5, 7 l.

Ambre to chyba spokojniejszy camping, blisko morza, z dobrą infrastrukturą ale małe parcele i podobno ciasno (wyjazd 27.07-08.08.13 - szczyt!). Morski 21 jest minimalnie dalej od morza, również z dobrą infrastrukturą ale podobno duże parcele i jakby trochę lepiej urządzony.

Pytanie 1: który wybrać?

Pytanie 2: o tłok w sezonie na plaży zachodniej (Morski 21) a wschodniej (Ambre).

 

Dziękuję za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na AMBRE jeżdżę od 12 lat , to fakt jest ciasno , największa zaleta to to że jest tak blisko morza , ale jak nie chcesz wielkiego ścisku na plaży to i tak musisz powędrować trochę plażą . W kwesti większej ilości miejsca możesz spróbować na kempingu obok 48 tam może być troszkę więcej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Szanownych Forumowiczów. Przedstawię pokrótce problem. Z kempingów korzystam od 3 lat. Nie mam dużego rozeznania co do kempingów w Polsce i proszę o radę. Wybrałem Łębę z powodu dobrego dojazdu, w grę wchodza dwa kempingi: Morski 21 i Ambre. Posiadam bardzo duży namiot 5x6 m plus linki, stolik, parasol, krzesełka, 4 rowery oraz busa. Do tego dzieci: 2, 5, 7 l.

Ambre to chyba spokojniejszy camping, blisko morza, z dobrą infrastrukturą ale małe parcele i podobno ciasno (wyjazd 27.07-08.08.13 - szczyt!). Morski 21 jest minimalnie dalej od morza, również z dobrą infrastrukturą ale podobno duże parcele i jakby trochę lepiej urządzony.

Pytanie 1: który wybrać?

Pytanie 2: o tłok w sezonie na plaży zachodniej (Morski 21) a wschodniej (Ambre).

 

Dziękuję za podpowiedź.

Witaj. I jaki kemping wybrałeś? My również wybieramy się do Łeby w tym samym terminie, dzisiaj dokonałem wstępnej rezerwacji na Ambre. Dwa lata temu byliśmy na Morskim i byliśmy z niego zadowoleni ale w tym roku już nie ma mozliwości rezerwacji bo jest full do końca miesiąca. Parcele faktycznie dość spore co do urządzenia pola to sanitariaty na 6, plac zabaw taki sobie dojście do plaży około 500 metrów. Ceny za pobyt są bardzo podobne, na Ambre dla dzieci będą animacje natomiast na Morskim tego brak. Dużym plusem na Morskim jest stołówka i tanie dobre jedzenie nie wiem jak na Ambre z jedzonkiem i cenami za nie. Nasz zestaw do 2+2 (4 i 8 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z ambre i było super, jak z dziećmi to naprawde można śmialo jechać. Dzieci mają co robić duży piekny plac zabaw, animatorka. Ciasno, ale wszyscy pomagają wyjechać :)

Teraz dopiero zauważyłem że juz zjechaliście, w innym poście pisałem żebyś napisał jak było. Marcin777 napisz czy przy campie jest jakaś stołówka, bar gdzie będzie można dość dobrze i tanio zjeść, chodzi mi tylko o obiady bo wiadomo że śniadanko i kolacja to już przy przyczepie. Na stronce Ambre widać na zdjęciach sklepik i pizzerie. czy coś poza tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dopiero zauważyłem że juz zjechaliście, w innym poście pisałem żebyś napisał jak było. Marcin777 napisz czy przy campie jest jakaś stołówka, bar gdzie będzie można dość dobrze i tanio zjeść, chodzi mi tylko o obiady bo wiadomo że śniadanko i kolacja to już przy przyczepie. Na stronce Ambre widać na zdjęciach sklepik i pizzerie. czy coś poza tym jest?

w tej pizzerii przy bramie masz wszystko co dusza zapragnie, a tanio? no prosze cie nad Polskie morze jedziesz gdzie tu tanio chcesz jeść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam, zwracam się z pytaniem do bywalców kempingu "Morski21". Wybieram się tam w następny weekend i zadzwoniłem wczoraj żeby zapytać czy trzeba rezerwować miejsce czy można przyjechać z marszu. Pani zaliczyła konsternację w związku z moim pytaniem. Hmm ja po jej reakcji też. No wiec się pytam Was czy tam jest taki tłum ludzi od początku sezonu że mogę nie znaleźć miejsca już w następny weekend, czy może jest tyle stałych bywalców że miejsca są zajęte na cały sezon? Pytanie drugie o atmosferę i bezpieczeństwo, mam dzieciaki 6 lat i 3 lata i w związku z tym zależy mi na spokoju oraz na placu zabaw? Pytanie nr. 3 to czy na plaży jest mega tłoczno czy raczej umiarkowanie? Jak daleko jest do sklepu?

Za odpowiedzi na powyższe pytania serdecznie dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zwracam się z pytaniem do bywalców kempingu "Morski21". Wybieram się tam w następny weekend i zadzwoniłem wczoraj żeby zapytać czy trzeba rezerwować miejsce czy można przyjechać z marszu. Pani zaliczyła konsternację w związku z moim pytaniem. Hmm ja po jej reakcji też. No wiec się pytam Was czy tam jest taki tłum ludzi od początku sezonu że mogę nie znaleźć miejsca już w następny weekend, czy może jest tyle stałych bywalców że miejsca są zajęte na cały sezon? Pytanie drugie o atmosferę i bezpieczeństwo, mam dzieciaki 6 lat i 3 lata i w związku z tym zależy mi na spokoju oraz na placu zabaw? Pytanie nr. 3 to czy na plaży jest mega tłoczno czy raczej umiarkowanie? Jak daleko jest do sklepu?

Za odpowiedzi na powyższe pytania serdecznie dziękuje.

odp.1 - możesz mieć problem z wolnym miejscem ponieważ tak jak piszesz stali bywalce mają rezerwację :oslabiony:  (ja osobiście także ale dokonałem tego w zeszłym roku :] ). Zdarza się że ktoś odmawia, rezygnuje i wtedy Ci się uda, spróbuj :yay:

odp.2 - atmosfera jest super, jest bezpiecznie, jest plac zabaw i w sezonie dużo dzieci także będą miały z kim się bawić :yay:

odp.3 - w sezonie jest tłoczno jak wszędzie w większych miastach :miga: , my chodziliśmy na zachód :thank:  https://www.google.com/maps/dir/Camping,+Turystyczna+3,+84-360+%C5%81eba,+Polska/54.7647697,17.5266072/@54.7625835,17.5282164,732m/data=!3m1!1e3!4m9!4m8!1m5!1m1!1s0x46fe79ce2a58e593:0x9c6035758b143f4f!2m2!1d17.5387!2d54.761634!1m0!3e2

Sklep jest przy wjeździe na kemping :yay: , przy wejściu na plażę, przy dworcu PKP i minimarkety Biedronka, MarcoPolo przy wyjeździe z miasta

Edytowane przez bsosieccy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łebie mogę polecić ten:  http://camping-leba.pl/:winner:

Byłem tam kila razy, ostatnio w zeszłym sezonie i wszystko dokładnie jak w opisie, nawet jest podgląd z kamer na recepcję aktywny przez cały rok. Dobry sposób na sprawdzenie aktualnie pogody w tym miejscu. :lol:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.