Skocz do zawartości

opróżnianie toalety


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też używam niebieskiego Thetforda, do tego normalny papier toaletowy, a nie celuloza. Używam też papieru mokrego. Wszystko się rozpuszcza, a papier który nawet się nie zdarzy rozpuścić to i tak wyleci. Nic mi też nie śmierdzi. Płynu używam tak jak Thetford nakazuje, czyli 3l wody i do tego 120 ml płynu. Sam płyn wystarcza na bardzo długo więc nawet nie myślę o tym aby szukać oszczędności bo to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokladnie, teraz jest swietna promocja w Goliacie chyba i 2,5 niebieskiego kosztuje okolo 55zl. Z papierem bywa roznie, w Hajduszoboszlo byla kratka w zlewni, nie wszystkim sie rozpuszczal... w zyciu tak szybko nie oproznialem kasety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dzieciki mi przetestowaly papier nawilżany... taki z torebki foliowej i tez sie rozpuszcza. Tak ze nie ma tragedii.

 

 

Ja też używam niebieskiego Thetforda, do tego normalny papier toaletowy, a nie celuloza. Używam też papieru mokrego. Wszystko się rozpuszcza, a papier który nawet się nie zdarzy rozpuścić to i tak wyleci. Nic mi też nie śmierdzi. Płynu używam tak jak Thetford nakazuje, czyli 3l wody i do tego 120 ml płynu. Sam płyn wystarcza na bardzo długo więc nawet nie myślę o tym aby szukać oszczędności bo to nie ma sensu.

U mnie te mokre papiery z opakowań foliowych jakoś nie chciały się rozpuścić w płynie Thetford. Może za krótko pływały 2 -3 dni to max .

Napiszcie mi jakie używaliście , nazwa, fota  ew. link . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gołuchowie (Zlot K.pl) znajomy widział jak facet opróżniał kasetę do pisuaru. I co ciekawe w swoim tumiwisizmie i szczerości przyznał, że nie zareagował.

Pewnie miał sprawdzoną chemię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)  facet opróżniał kasetę do pisuaru (...)

- ja nakryłem Niemca-kretyna, który zrobił to samo, ale do "korytka" do opłukiwania nóg w umywalni. Opieprzony "na czym świat stoi" - uciekł. Ale i tak personel kempingu go dorwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ja nakryłem Niemca-kretyna, który zrobił to samo, ale do "korytka" do opłukiwania nóg w umywalni. Opieprzony "na czym świat stoi" - uciekł. Ale i tak personel kempingu go dorwał.

 

Ja rozumiem, że wylewać w takim miejscu szarą wodę, ale kasetę? Jeszcze nie spotkałem takiego idioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że wylewać w takim miejscu szarą wodę, ale kasetę? Jeszcze nie spotkałem takiego idioty.

Każdemu może się popieprzyć, ja lata temu jak byłem pierwszy raz z pierwszą budą zrobiłem to samo, wylałem kasetę do takiego ala bidetu do oplukiwania nóg po wyjściu z plaży. No cóż, przyjechał cebulak z PL co nie widział technologii do opróżniania kasety.... jeden niemiec też mnie tsk opieprzył że do końca pobytu udawałem że go nie widze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemca czy bidetu?

Niemca :P

 

To było dobre 10 lat temu. Jak wiele tu opisanych rzeczy wynika typowo z chamstwa, to czasami jest to wynik niewiedzy, ale wtedy trzeba iść po sobie posprzątać a nie zostawić po sobie syf...

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam korzystać z toalety przy zamkniętym zaworze, właśnie walczę z konsekwencjami takiego działania. Efekt jest taki, że muszę zdemontować toaletę, szafkę z umywalką i cały brodzik i wszystko wyczyścić. Powodem była wypięta z zamka i minimalnie przesunięta kaseta, przez co nie dało się otworzyć zaworu.

 

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.