Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

opróżnianie toalety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#61 Voku

Voku

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1086 postów
  • SkądKraków
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Hobby 560
  • Holownik:Ford S-Max 2.0

Napisano 21 sierpień 2017 - 11:45

Złote Piaski to w ogóle stan umysłu. Jeden z najgorszych kempingów na jakich byłem. Do tego przypadkowo trafiłem na takie sanitariaty i mało nie zwymiotowałem:

Pytanie czy to kemping? Nazwa "kemping" ma jakieś uwarunkowania prawne?  

Nie ma co się dziwić ludziom że potem uważają że człowiek jak jedzie z przyczepą to na pewno się przez tydzień nie myje, a załatwia się po krzakach bo pewnie nie stać go na wykupienie wycieczki. To u góry to typowy wizerunek kempingu w Polskim mniemaniu i również tych na zachodzie europy   :P

Użytkownik Voku edytował ten post 21 sierpień 2017 - 11:50

#62 jacek00

jacek00

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4052 postów
  • SkądWarszawa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Adria Aviva 472 PK
  • Holownik:Citroen C4 Picasso 1.6 HDi

Napisano 21 sierpień 2017 - 16:24

Zgadzam się. To jest najgorszy kemping na jakim byłem. Mam nadzieję, że nigdy na podobny nie trafię. Toalety obok pryszniców (czynne niestety tylko w określonych godzinach) trochę lepsze ale też bez szału. Bałem się wziąć prysznic żeby tam czegoś przypadkiem nie dotknąć, a syna trzymałem za rękę żeby się ścian o ściany nie opierał. Tragedia. Też chciałem zdjęcia porobić ale ostatecznie stwierdziłem, że to nie nadaje się do publikacji w internecie. 

No ja niestety do tych "lepszych" trafiłem później, najpierw w poszukiwaniu sanitariatów odwiedziłem ten syf.

Dziwie się, że w Bratysławie nie mogą tego po prostu ogarnąć i zrobić czegoś na poziomie. Miasto ładne, a czymś takim witają gości...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych