Skocz do zawartości

opróżnianie toalety


Rekomendowane odpowiedzi

Złote Piaski to w ogóle stan umysłu. Jeden z najgorszych kempingów na jakich byłem. Do tego przypadkowo trafiłem na takie sanitariaty i mało nie zwymiotowałem:

 

Pytanie czy to kemping? Nazwa "kemping" ma jakieś uwarunkowania prawne?  

Nie ma co się dziwić ludziom że potem uważają że człowiek jak jedzie z przyczepą to na pewno się przez tydzień nie myje, a załatwia się po krzakach bo pewnie nie stać go na wykupienie wycieczki. To u góry to typowy wizerunek kempingu w Polskim mniemaniu i również tych na zachodzie europy   :P

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zgadzam się. To jest najgorszy kemping na jakim byłem. Mam nadzieję, że nigdy na podobny nie trafię. Toalety obok pryszniców (czynne niestety tylko w określonych godzinach) trochę lepsze ale też bez szału. Bałem się wziąć prysznic żeby tam czegoś przypadkiem nie dotknąć, a syna trzymałem za rękę żeby się ścian o ściany nie opierał. Tragedia. Też chciałem zdjęcia porobić ale ostatecznie stwierdziłem, że to nie nadaje się do publikacji w internecie. 

 

No ja niestety do tych "lepszych" trafiłem później, najpierw w poszukiwaniu sanitariatów odwiedziłem ten syf.

 

Dziwie się, że w Bratysławie nie mogą tego po prostu ogarnąć i zrobić czegoś na poziomie. Miasto ładne, a czymś takim witają gości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Tak przypadkiem trafiłem na te temat. Zainstalowałem SOGa (jeszcze nie użytkowałem toalety kasetowej, to moja pierwsza), bo znajomi polecali, którzy mają w kampervanach. Jednak po przeczytaniu tutaj wypowiedzi doświadczonych użytkowaników, stwierdzam, że może i nie będzie śmierdzieć w przyczepie, ale nie mam zamiaru ryzykować przy opróżnianiu kota do zrzutu. Chemia zdecydowanie zostaje! małe tego, wymieniam ją na thetforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Prokot napisał(a):

Tak przypadkiem trafiłem na te temat. Zainstalowałem SOGa (jeszcze nie użytkowałem toalety kasetowej, to moja pierwsza), bo znajomi polecali, którzy mają w kampervanach. Jednak po przeczytaniu tutaj wypowiedzi doświadczonych użytkowaników, stwierdzam, że może i nie będzie śmierdzieć w przyczepie, ale nie mam zamiaru ryzykować przy opróżnianiu kota do zrzutu. Chemia zdecydowanie zostaje! małe tego, wymieniam ją na thetforda.

powiem tak. testowałem chemię kilku producentów i nie chce nic poza thetfordem.  Obecnie używam saszetek bo działają równie skutecznie jak płyn a są dużo wygodniejsze w aplikacji niż płyn.

Co do użytkowania kasety bez chemii to nie polecam, ogólnie nie jestem jakoś wrażliwy i jak trzeba przepchać w domu zapchaną rurę  to nie mam z tym problemu ale jak kiedyś zdarzyło mi się we Włoszech zapomnieć wrzucić chemię do kasety to wypróżnianie kasety z pełną zawartością w trzydziestoparo stopniowym upale nie należało do przyjemności . Do dziś mnie ściska w żołądku jak sobie o tym przypomnę :oslabiony:

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.