Skocz do zawartości
mauritius2

opróżnianie toalety

Rekomendowane odpowiedzi

Voku

Złote Piaski to w ogóle stan umysłu. Jeden z najgorszych kempingów na jakich byłem. Do tego przypadkowo trafiłem na takie sanitariaty i mało nie zwymiotowałem:

Pytanie czy to kemping? Nazwa "kemping" ma jakieś uwarunkowania prawne?  

Nie ma co się dziwić ludziom że potem uważają że człowiek jak jedzie z przyczepą to na pewno się przez tydzień nie myje, a załatwia się po krzakach bo pewnie nie stać go na wykupienie wycieczki. To u góry to typowy wizerunek kempingu w Polskim mniemaniu i również tych na zachodzie europy   :P

Edytowane przez Voku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Zgadzam się. To jest najgorszy kemping na jakim byłem. Mam nadzieję, że nigdy na podobny nie trafię. Toalety obok pryszniców (czynne niestety tylko w określonych godzinach) trochę lepsze ale też bez szału. Bałem się wziąć prysznic żeby tam czegoś przypadkiem nie dotknąć, a syna trzymałem za rękę żeby się ścian o ściany nie opierał. Tragedia. Też chciałem zdjęcia porobić ale ostatecznie stwierdziłem, że to nie nadaje się do publikacji w internecie. 

No ja niestety do tych "lepszych" trafiłem później, najpierw w poszukiwaniu sanitariatów odwiedziłem ten syf.

Dziwie się, że w Bratysławie nie mogą tego po prostu ogarnąć i zrobić czegoś na poziomie. Miasto ładne, a czymś takim witają gości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi