Skocz do zawartości

ZLOT III Ecalona dyskusja


AA73

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 301
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Można by jeszcze przemyśleć Borki ( zalew Sulejowski ) ze względu na centralne położenie , można spróbować porozmawiać z szefem tego kempingu o reklamie naszego forum z wzajemną współpracą ( a może jest otwarty na takie propozycję wszak ŁKCC organizuje coroczne międzynarodowe zloty przy jego sponsoringu ) . Myślę że po ustaleniu kalendarza zlotów na 2008 rok można sprawdzić czy w tym czasie będzie wolny teren i podjąć decyzję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, obiło mi się o oczy i uszy, że podobno jest fajny ośrodek/kemping w Nieborowie.

Ale nie mogę znależć strony, a to chyba by wszystkim odległościowo pasiło, to w łódzkim jest.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mnie podoba się pomysł Mrsulkiego. Do tej pory zloty odbywały się około centralnej Polski. Może faktycznie w przyszłym roku zrobić inaczej. Te Bory Tucholskie brzmią nieźle, a może coś zupełnie bliżej południa - Jura Krakowsko-Częstochowska. Oba zloty zrobić naprzeciwległych zakątkach Polski.

 

Pozdrawiam

 

PS Dobrze mówiłem na Zlocie - Boże Ciało jest w Maju, 2008 roku ! (czwartek, edukacja odrabia piątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad tym Nieborowem - tylko trzeba albo kogoś kto zna miejsce, albko kogoś kto odwiedzi i przeprowadzi lustracje.

 

Kemping 99-416 Nieborów Nieborów (046) 8385692

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wracam do domu z campingu elemis w Starych Jabłonkach . Do końca miesiąca będę miał troche czasu aby z Basią pokręcić się za miejscem . Z pewnością będę w Kazimierzu , Puławach i w Nałęczowie . Niekoniecznie przecież musi to być sam Kazimierz , może zamek Janowiec po drugiej stronie Wisły . Pewnikiem do końca miesiąca coś zaproponuje w pełnej dokumentacji fotograficznej . W świetokrzyskim jest mnóstwo wspaniałych miejsc . Sandomierz , Opatów , Ujazd , święta Katarzyna , Nowa Słupia .....itd. Mnóstwo pięknych miejsc w okolicach Kielc . Zamek w Chęcinach , Bodzentyn ...i tak można by godzinami .Ja się dostosuję do wyboru ogółu i nawet gdyby zlot sie odbywał 1000 km od Ostrowca to i tak przyjadę !!! / Myslę że 30 kompletów lampek choinkowych wystarczy / pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak znam życie dokumentacja będzie :ok:

 

Natomiast co do 30 kompletów żarówek to :ok: może się pomylić i przynieść dodatkowy prezent świąteczny :piwko:

 

My też możemy pojechać i te 1000 km byleby ekipa :) i humor były tak jak w Kozieniacach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że 30 kompletów lampek choinkowych wystarczy

Rysiu no co ty, chcesz nas przekupić lampkami żebyśmy przyjechali ?

I tak będziemy.

Trochę pod siebie ale zaproponuję dwie lokalizacje skoro piszemy o Świętokrzyskim. Jedna to Sielpia. Pole położone w lesie nad jeziorkiem, ale bez większych wygód. Tak przynajmniej było kilka lat temu.

Druga lokalizacja to Chańcza. Byłem tam w okresie Bożego Ciała i nie było tłumów oprócz zlotu fanów "ogórka". Camping dość duży i nieźle wyposażony.

Nie namawaiam bo pewnikiem północ na zlot by nie dojechała. No ale skoro padają propozycje z różnych stron Polski to dlaczego nie dać takiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Rysiu.

 

Lampki na pewno wezmę, dużo mam. :piwko:

 

Fajny jest kemping w Ojcowie, ten na górze, teren równy,trawka, kible ok.

 

Jola codziennie ogląda Twoje Fotografie, te z teczki, są extra.

 

Pozdrawiam serdecznie, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kazimierzu byłem akurat dwa tygodnie temu , na małej niedzielnej wycieczce. Jak jestem gdzieś gdzie jest camping zawsze staram się rzucić na niego okiem. Położenie tego w Kazimierzu jest ogólnie ok. z dala od tłumów na rynku i przyległych uliczkach.

d6f4f5984289925a.jpg

Na zdjęciu widać odległość od centrum

Dojazd w długi wekkend , zgodnie z opinią Joli może być utrudniony. Dojazd prowadzi tą samą drogą co do przeprawy promowej , która w pobliżu centrum jest tak zastawiona samochodami , że przejazd z dużą przyczepą może być problemem.Camping znajduję przy ostatnim spichlerzu w którym jest PTTK.

8722d538a06f6637.jpg

Sam camping sprawia wrażenie trochę zapomnianego przez ludzi , traktowany przez właściciela PTTK trochę po macoszemu. Jeden budynek z prysznicami i sanitariatami , wczesny gierek (zajrzałem, nawet czysto). Na zlot wrześniowy myślę że pasuje , w pobliżu nikogo komu można by było przeszkodzić głośnymi śpiewami. W ostatni wekkend sierpia były tylko dwa namioty

84696692c730e8ec.jpg

81e9259ccb91428f.jpg

Tyle mogłem pomóc odnośnie wizji lokalnej w Kazimierzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.