Skocz do zawartości

Awaria centralki movera


grzechu78

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Kristofer. Dzięki wielkie za odpowiedź, będę musiał więc poczekać.  O i le się mogę domyślać, to z tego co ten on mówił, i z kim zostałem połączony przez sekretarę, to czlowiek który jest w zespole konstruktorów movera. Gdybyś zechciał np. osobiście go zapytać o sprawy techniczne, i z nim sobie co nieco omówić i po fachowemu przedyskutować, czy uzgodnić, to mogę Ci przesłać na PW. bezpośredni nr. telefonu do niego, który to od niego samego otrzymałem, właśnie w celu kontaktu bezpośredniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale to nie są te numery ktore posiadasz i podajesz. Ja posiadam numer bezpośrednio do konstruktora movera P1, więc jeżeli chcesz to daj znać.

Poza tym mam jeszcze pytanko, jak Ty to widzisz ? Gdybym w międzyczasie znalazł centralkę oryginalną, to jaki byłby Twój wybór, gdyż ceny obu urządzeń leżą na podobnym poziomie, tylko ten pilot od P1 jest bardziej zaawansowany, posiada wyświetlaną informację o aktualnej mocy itd.

Edytowane przez sverige2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Na forum podawałem jedynie numery ogólnodostępne (z oczywistych względów :skromny: ).

Abstrahując od różnych niuansów technicznych i innych, moje podejście dla w/w kwestii jest zawsze jednakowe: oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki bardzo. Czyli szukam oryginału.

"P1", to jest pomysł zupełnie awaryjny, jak już nie będzie innej możliwości  na zdobycie oryginału. Wtedy dopiero można by było coś o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

problem jest w tym, że software posiada tylko producent i autoryzowany serwis. Za granicą są firmy, co tylko tym się trudnią, ale usługa jest droga (ok. 130 €), więc nie sądzę, aby Ci się to kalkulowało. Można by zgrać oprogramowanie z nowej centralki, ale scalaki nie są w podstawkach, więc praktycznie nie znam nikogo, kto zechciałby "rozbebeszać" dla kogoś własną centralkę w tym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Kristofer, ale za 130 jurasów, lub za 180 wraz z pilotem, to można kupić gotową używaną i sprawną centralkę, więc te firmy żadnej chyba specjalnej przysługi nie robią ? Myślałem że może jest ktoś z kolegów lub znajomych kto ma już rozpracowany temat, i że sprawa wygląda tak jak kiedyś z "komorkami" było,  5 min. i gotowe, i że robi to za nasze polskie zł. w odpowiednio niższym przeliczeniku :]. Pozdrawiam

Edytowane przez sverige2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.