Skocz do zawartości

Zalew Klimkówka


Sisar

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie całkiem fajny, czytaj cały wątek :-)


Do Oazy jeździmy obecnie przez mostek a nie przez bród, ale jakby ktoś chciał offroadowo to też nie ma problema :-)

Mostek wąski ale lustrami nie tarłem po barierkach :-)

Andrzej mówił nam nawet o 2 czy 3 miejscach z brodem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich w temacie Klimkówka wrzucam kilka zdjęć z tamtego roku, jesteśmy nad Klimkówką dość często bo mamy blisko z Nowego Sącza gdybym miał dojechać daleko na pewno bym tam nie jeździł tak często, na pewno jest spokój, cisz, mało ludzi, tanio ok 30 - 40 zł doba z dostępem do łazienek czystych i nowych w murowanym budynku, (piszę o Campingu Słoneczna Przystań pierwsza w lewo w dół po minięciu kościoła po prawej stronie  jadąc od strony Ropy. Jedno jest pewne czystość wody Kat. 1 ( jest to zbiornik retencyjny woda jest rzeczywiście bardzo czysta )

 

 

post-8299-0-29931100-1372450554_thumb.jpg

post-8299-0-98526000-1372450581_thumb.jpg

post-8299-0-15323500-1372450604_thumb.jpg

post-8299-0-13801000-1372450627_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpoczywamy , dziękujemy . Fotorelację dodam w domku . Niestety dodawanie zdjęć z tel.na androidzie to jakiś koszmar ! Pozdrawiamy naprawdę warto tu przyjechać . Zastanawiamy się tylko dlaczego tak mało przyczep tu stoi . Czysta woda, ryby , grzyby , cisza . Opłaty śmieszne 8+8=16 /doba . Przyczepa+ prąd . Mamy wrażenie że użytkownicy forum nie znają tego pola .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpoczywamy , dziękujemy . Fotorelację dodam w domku . Niestety dodawanie zdjęć z tel.na androidzie to jakiś koszmar ! Pozdrawiamy naprawdę warto tu przyjechać . Zastanawiamy się tylko dlaczego tak mało przyczep tu stoi . Czysta woda, ryby , grzyby , cisza . Opłaty śmieszne 8+8=16 /doba . Przyczepa+ prąd . Mamy wrażenie że użytkownicy forum nie znają tego pola .

My bylismy w Oazie w wekend .Naprawdę jest godna polecenia!!! Spokój, spokój, spokój!!Dla dzieciaków sporo atrakcji (piaskowniaca, Hustawka, świetlica...itp.) Teren równy, trawka przystrzyżona, sanitariaty czyste, ciepła woda pod prysznicem..cóż będe opisywał więcej, wszystko sie pokrywa z wcześniejszymi opisami Meserta i Smoka_Wawelskiego. WARTO TAM POJECHAĆ!!!

Odnośnie Kempingu "Słoneczna przystań", moje i tylko moje zdanie...dla rybaków może fajne miejsce,ale dla dzieci to za dużo tam jest chamstwa, pijaństwa... , toalety zamkniete na klucz (dodatkowo płatne) do tego ostry podjazd w góre z kempingu.. :) Odnosnie pola "Stanica" tam to tez spokoju nie ma, imprezy, pijaństwo.... Jak ktos chce odpocząc i  jedzie z dziećmi to polecam Oaze. Zawsze na plaże można podejść lub podjechac jakimś srodkiem transportu. Tyle od nas.

Edytowane przez krisio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z włascicielem jak tam byłem o zniżkach dla nas z karawaningu, mówił ze jeżeli bedziemy przyjezdzać to czemu nie. Dorobi  instalacje prądową i to co będzie potrzebne, poprostu jest chętny coś przerobic/dorobić  pod nas.... jak narazie to nie miał za wiele cepek u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpoczywamy , dziękujemy . Fotorelację dodam w domku . Niestety dodawanie zdjęć z tel.na androidzie to jakiś koszmar ! Pozdrawiamy naprawdę warto tu przyjechać . Zastanawiamy się tylko dlaczego tak mało przyczep tu stoi . Czysta woda, ryby , grzyby , cisza . Opłaty śmieszne 8+8=16 /doba . Przyczepa+ prąd . Mamy wrażenie że użytkownicy forum nie znają tego pola .

Ty byłes na pewno  w Oazie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam jeszcze na pole na samym dole jeziora w Uściu gorlickim.

Nazwy nie pamiętam. Stałem tam jedną dobę i dałem radę.Z miejsca tego robiliśmy wypady w okolice Klimówki.

 

post-957-0-75053400-1373453729_thumb.jpg

post-957-0-61940500-1373454396_thumb.jpg

 

A tak mieliśmy wypoczynek na terenie tartaku.post-957-0-69425500-1373454490_thumb.jpg

Jeszcze wzrok wodzi po jeziorze.post-957-0-94305400-1373454744_thumb.jpg

Kąpiel w Ropie przy ujściu do jeziora.



trochę wpisy nie trzymają się do fotek. :yay:

post-957-0-76683600-1373454588_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam jeszcze na pole na samym dole jeziora w Uściu gorlickim.

Nazwy nie pamiętam. Stałem tam jedną dobę i dałem radę.Z miejsca tego robiliśmy wypady w okolice Klimówki.

 

attachicon.gifDSC08014.JPG

 

attachicon.gifDSC08040.JPG

 

A tak mieliśmy wypoczynek na terenie tartaku.attachicon.gifDSC08077.JPG

Jeszcze wzrok wodzi po jeziorze.attachicon.gifDSC08098.JPG

Kąpiel w Ropie przy ujściu do jeziora.

 

trochę wpisy nie trzymają się do fotek. :yay:

Wydaje mi się że to  pole to "stanica"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam o poranku z pola Ośrodek Wypoczynku Letniego w Uściu Gorlickim . Przeczytałam cały wątek i sprawa z polem w Uściu wygląda następująco. Pole gdzie stoi nie zdemontowana budka tel. należy teraz do prywatnego właściciela . Gospodarzą tu dopiero 2-gi sezon . Niestety pole nie ma dobrej opinii gdyż do tej pory właścicielem był ośrodek (nie pamiętam nazwy ) z Wysowej , przez lata susukcesywnie zaniedbywany. Faktycznie , żeby się tu ulokować trzeba mieć minimum sanitarne . My korzystamy z prysznica w przyczepie. Całe pole jest świeżo skoszone i było tak również w roku ub. , kontenery puste i wszędzie jest czysto . Rozmawiałam wczoraj z właścicielem i również cały wątek przeczytał . Myślę że na następny sezon bardzo dużo się zmieni na lepsze . Tymczasem na lekki survival można tu przyjechać . Jesteśmy do niedzieli , będzie ktoś w pobliżu zapraszamy na kawkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym boisko z siatką , 2 huśtawki , karuzela , drabinka (do pomalowania, sprawne techniczne ) duża wiata z drewnianą podłoga przy barze na potancowke . Jeśli uda mi się zrobić hossa internetu z telefonu do laptopa dodam zdjęcia jeszcze dziś . Jeśli ktoś wie jak dodać zdjęcia z tel. na Android poprzez jakąś aplikację do forum proszę o podpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę że na następny sezon bardzo dużo się zmieni na lepsze . Tymczasem na lekki survival można tu przyjechać . Jesteśmy do niedzieli , będzie ktoś w pobliżu zapraszamy na kawkę .

 

 

Witaj. Wybiera się do Uścia Gorlickiego nad Klimówkę niezła grupa z Fanklubu Niewiadówek.pl

A może już są??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.