Skocz do zawartości

Zalew Klimkówka


Sisar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

 

Może troche późno temat zacząłem bo wyjeżdżam na majówke już jutro rano w okolice Zalewu Klimkówka i jedynym kempingiem o jakim słyszałem to Kemping Oaza ? Zna ktos może inne? Będę wdzieczny :)

Witaj.

Temat ten właśnie dzisiaj miałem na tapecie.

Wybieram się na wakacje w lipcu nad jezioro do Uścia Gorlickiego. W samym Uściu tak jak piszesz jest Oaza.Kilkaset metrów od jeziora.Nad samym jeziorem [zalewem] jest pole namiotowe od strony Uścia G.Nie pamiętam jego danych. Byliśmy tam w 2010r.

Następne jest też nad jeziorem w jego połowie z Klimówki do Uścia Gorlickiego.

Ponadto jest kilka gospodarstw agroturystycznych, tam też możesz się zatrzymać.

Przepatrz internet to tam coś znajdziesz.

 

Tu plaża nad zalewem

 

 

post-957-0-10423400-1367348022_thumb.jpg

 

Oaza

 

post-957-0-05203900-1367348373_thumb.jpg

Edytowane przez b.b tulipan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ok. dzięki, już studiuję.... mam nadzieję, że jak co to ta Oaza jest spokojna i można się w końcu wyspać jak należy... :(

 

 

 

 

 

 

Sisar,witaj.

 

No pochwal się wycieczką nad Zalew Klimówka. Byłeś? nie byłeś? :niewiem:

Gdzie stanęliście? jak było?

Opisz bo wybieram się w lipcu 2013r. i ciekawią mnie wszystkie za i przeciw.

Opowiadaj i wstawiaj foty. :brawo:

Edytowane przez b.b tulipan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotarłem nad Klimkówkę..... dotarłem do Laskowskich.... tak jakoś wyszło :)

Aaaaale... zbliża się Boże Ciało i znowu mam dylemat czy Klimkówka czy Loch Ness ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dotarłem nad Klimkówkę..... dotarłem do Laskowskich.... tak jakoś wyszło :)

Aaaaale... zbliża się Boże Ciało i znowu mam dylemat czy Klimkówka czy Loch Ness ???

 

Co to są Laskowscy?Opisz i jak masz foty to wstaw kilka.

Jeśli chodzi o Boże Ciało to już nie umie tego  potwierdzić ani odradzić.

W  jednym i w drugim przypadku są za i przeciw, wybierz sam a potem zdaj relację.

Byłem tu i tu, lecz nad zalew wybieram się jeszcze raz.Ty masz bliżej to zawsze możesz to pogodzić tym razem lub następnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są Laskowscy?Opisz i jak masz foty to wstaw kilka.......

Raczej kto bo to Ewa i Tomasz - sympatyczni, bezproblemowi ludzie prowadzący niewielkie pole karawaningowo-namiotowe w Sromowcach Niżnych.

 

Stronę masz tutaj, stronę i trochę fotek tutaj  oraz tutaj

 

Przeszukaj forum, było sporo informacji i fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak..... :)

 

 

Tulipanie..... a gdzie dokładnie byłes nad zalewem? Jest tam gdzie rowerkiem pojeździć? cisza tam jakaś występuje? Byłeś może w ty kempie OAZA ?

Edytowane przez Sisar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak..... :)

 

 

Tulipanie..... a gdzie dokładnie byłes nad zalewem? Jest tam gdzie rowerkiem pojeździć? cisza tam jakaś występuje? Byłeś może w ty kempie OAZA ?

Witaj.

 

Nad zalewem stałem prywatnie u nowo poznanego tambylca.

Nad samym zalewem stałem jedną dobę [nie pamiętam nazwy] na polu namiotowym przy samym Uściu Gorlickim.Zdjęcie powyżej z plażą. Podobała nam się cena. Około 19,00 za zestaw za pierwszą dobę, następne około 14,00.

Jest toaleta w drewnianej wiacie, woda na system wojskowy [koryto] kiosk, wypożyczalnia rowerów i kajaków itp.

W Oazie byliśmy na przeszpiegach.[zdjęcie powyżej] tam ceny już znacznie wyższe ze względu na stan.Bardzo czysto, cicho. Lecz przejazd przez rzeczkę [chyba Ropa] która po opadach intensywnych nie pozwala opuścić tego campingu.

Jeśli chodzi o rowery to nie umie Tobie odpowiedzieć jednoznacznie.Nie mieliśmy rowerów.

Teren raczej pagórkowaty i zdały by się rowery terenowo/górskie.ale jest gdzie pojeździć i podziwiać piękne widoki nad samym zalewem i resztę rejonu.

Nie daleko w Kwiatoniu jest duża stadnina koni.Ponadto Cerkwie, górki, laski, brązowe krowy itd.warto tam być.

Mam dużo zdjęć z Beskidów lecz to należy dotknąć osobiście na własny węch. Każdy ma inne spojrzenie na otoczenie.

 

Ja tam wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zachęciłeś.... Jakoś mnie bardziej na to południe ciągnie niż północ (Loch Ness)... a podobno tam w Beskidach czasami ciężko żywego ducha spotkać i to mi sie podoba.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też nic Ci z tej lokalizacji na Boże Ciało. W temacie kempingów nad jeziorem jest cieniutko, ta widoczna stanica wodna i pole gminne w samym Uściu Gorlickim, okupowane głównie przez moczykijów. Pole czynne w sezonie, zaplecze sanitarne to tak jak pisał Bogdan: dwie sławojki i koryto  z zimną wodą do mycia naczyń. Dlatego sugeruję jechać do ,,Oazy". Tłoku tam nie ma , standard przyzwoity, ceny  ,,dla ludzi,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.