Skocz do zawartości

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych


sankrystian

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie wykreślam Tiszaujvaros

 

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu :

 

- Hajduszoboszlo,

- Bogacs,

- Sarospatak,

- Kisvarda,

- Hajduboszormeny,

- Berekfurdo,

- Cserkeszolo,

- Hegyko,

- Buk,

Jaszapati i Pusposkladany

Edytowane przez Diana 176 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dopiero dzisiaj zauważyłem niewłaściwie sformułowany tytuł tematu   "Węgry-baseny termalne na terenie kempingu".

 

Na Węgrzech prawie nigdzie nie ma basenów na terenie kempingu, Kompleksy basenowe to odrębne samodzielne obiekty,na  których mogą znajdować się hotele,  bary ,restauracje, sklepy itp.Natomiast zdarza się ,że niektóre Kompleksy basenowe sąsiadują bezpośrednio z kempingami.

 

Dlatego tytuł tematu powinien być taki;" WEGRY-kempingi przy basenach termalnych".

 

Prawda jest taka ,że pierwotnie były baseny ,potem powstawały hotele ,kempingi i pozostała infrastruktura.

 

:przyczepa::biwak::ok:

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj zauważyłem niewłaściwie sformułowany tytuł tematu   "Węgry-baseny termalne na terenie kempingu".

 

Na Węgrzech prawie nigdzie nie ma basenów na terenie kempingu, Kompleksy basenowe to odrębne samodzielne obiekty,na  których mogą znajdować się hotele,  bary ,restauracje, sklepy itp.Natomiast zdarza się ,że niektóre Kompleksy basenowe sąsiadują bezpośrednio z kempingami.

 

Dlatego tytuł tematu powinien być taki;" WEGRY-kempingi przy basenach termalnych".

 

Prawda jest taka ,że pierwotnie były baseny ,potem powstawały hotele ,kempingi i pozostała infrastruktura.

 

:przyczepa::biwak::ok:

No tak... teraz całe 9 stron wypowiedzi w temacie trzeba wywalić do kosza, bo tytuł się nie zgadza :oslabiony: . A wydawałoby się że wszyscy załapali o co chodzi....

No i nowe odkrycie "Na Węgrzech prawie nigdzie nie ma basenów na terenie kempingu" :blagac: . 

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... teraz całe 9 stron wypowiedzi w temacie trzeba wywalić do kosza, bo tytuł się nie zgadza :oslabiony: . A wydawałoby się że wszyscy załapali o co chodzi....

No i nowe odkrycie "Na Węgrzech prawie nigdzie nie ma basenów na terenie kempingu" :blagac: . 

Szanowny Kolego ,zwróciłem na ten tytuł uwagę, bo nieskromnie uważam ,że nie powinien wprowadzać czytelników w błąd.Szkoda ,że tak późno.

Spędziłem na Węgrzech w sumie wiele miesięcy i dokładnie wiem o czym piszę. Dyskusja przebiega na temat i niczego nie trzeba wywalać.

 

Ps. Tomii pozdrawiam małżonkę i Antosia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś był na campingu i basenach w Mosonmagyaróvár , proszę o  info jakie były wasze wrażenia

Sorki nie dodałem jesteś na kempingu to baseny są w cenie 

 

A co do tytułu ,to $%$% kotka za pomocą młotka  :look:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak miał brzmieć tytuł  :blagac:

 

Tyle co mi wiadomo to Amerykancy tam wiercili za ropa i znaleźli tylko wodę termalną .Oddali to państwu Wegier a oni społeczeństwu .I po tych małych wodach jeździ ELA OLA i odkrywa je dla nas . :serce: .Nie zdajemy sobie sprawy ile omijamy term  na wegrzech ,tych małych  i wolnych od płacenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak miał brzmieć tytuł  :blagac:

 

Tyle co mi wiadomo to Amerykancy tam wiercili za ropa i znaleźli tylko wodę termalną .Oddali to państwu Wegier a oni społeczeństwu .I po tych małych wodach jeździ ELA OLA i odkrywa je dla nas . :serce: .Nie zdajemy sobie sprawy ile omijamy term  na wegrzech ,tych małych  i wolnych od płacenia

Twoja wypowiedź to chyba żart. :zarowka:

Otóż na Węgrzech nie ma bezpłatnych wejść na baseny termalne ,nawet tych małych. Baseny małe i często mało atrakcyjne są tylko znacznie tańsze.

Elę i Czesia  na jednym z kąpielisk potraktowano jako specjalnych Gosci i to zdarzenie nie przeczy temu co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Majówka 2017 - ktoś się wybiera do Hajduszoboszlo ?

My prawdopodobnie  tam się wybierzemy pierwszy raz celem sprawdzenia legend , krytyki i pochwał tego miejsca.

Ktoś jeszcze ?

 

Wygląda na to że my...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy w Bogacs w cenie pobytu z przyczepą jest wstęp na cały kompleks basenowych .

W Bogacs przyczepę stawiasz przy samych basenach :-D Jak dobrze trafisz to w zasadzie wychodząc z cepy możesz wchodzić niemal wprost do basenu :-D

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bogacs przyczepę stawiasz przy samych basenach :-D Jak dobrze trafisz to w zasadzie wychodząc z cepy możesz wchodzić niemal wprost do basenu :-D

A jak można jeszcze wiedzieć w jakim standarcie jest węzeł sanitarny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.