Skocz do zawartości

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych


sankrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej, tylko że ja tam będę około 17 lipca a Wy chyba wcześniej.

17-tego to ja już będę ciężko pracował...  :oslabiony:

 

Zmieniaj termin urlopu :tuk:

 

baseny termalne po Cro ?! Kajetan popsujesz sobie wrażenia :) rób wszystko żeby te 3 dni dłużej spędzić patrząc na zachody słońca nad morzem !

 

To nie pierwszy raz. Nie bój żaby, Węgry też są piękne i wcale nie psują wrażenia po Cro... My je bardzo lubimy. Są jakies takie spokojniejsze niż Cro...

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było takie proste :oslabiony:

 

Jest proste :)

 

Idziesz do Szefa i mówisz: "Szefie, kurde, kumple jadą z cepą do Cro a potem do HU. I wtedy ja też muszę byc w Hu, więc muszę mieć urlop tydzień wcześniej. Capisco?? "

 

No i tyle. Sprawa załatwiona, szef daje wolne i po temacie. A potem my w HU  :pub:  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest proste :)

 

Idziesz do Szefa i mówisz: "Szefie, kurde, kumple jadą z cepą do Cro a potem do HU. I wtedy ja też muszę byc w Hu, więc muszę mieć urlop tydzień wcześniej. Capisco?? "

 

No i tyle. Sprawa załatwiona, szef daje wolne i po temacie. A potem my w HU  :pub:  :piwo:

Hahaha a po HU zostaje czytanie ogłoszeń o prace coffee-270027.gif a może ty zmienisz termin urlopu cwaniak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi chłopcy mają: 12 lat i bliźniaki 7 lat, więc wiek jak najbardziej "zjeżdżalniowy" :-] , skorzystamy z Twojego pomysłu i na początek zaproponujemy im atrakcje w cenie. W pierwszej fazie planowania wyjazdu pobyt na kempingu termalnym miał być krótkim przystankiem w drodze do Chorwacji, ale teraz po długiej, deszczowej wiosennej aurze baseny termalne wydają nam się jedyną słuszną opcją  :slina: i być może zabawimy tam dłużej. Potem upatrzyliśmy sobie wstępnie kemping Europa nad Balatonem, a w razie braku miejsc jakiś inny w okolicy. I po tych węgierskich przystankach skierujemy się do Chorwacji (również po raz pierwszy)  :yay:

Dzieciaki pewnie będą zadowolone, bo Wasz pomysł jest dobry :) Dobry bo podobny do mojego :]  :laugh:  Choć moje dzieci w innym wieku były w zeszlym roku (9 i 17 lat).

Widziałam kemping Europa i był ok. Duża wakacyjna wioska, sporo atrakcji i na 100% miejsce się znajdzie nawet w szczycie sezonu.

My też w tym roku pierwszy raz jedziemy do Chorwacji (początek sierpnia) więc czekamy na Waszą relację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha a po HU zostaje czytanie ogłoszeń o prace coffee-270027.gif a może ty zmienisz termin urlopu cwaniak.gif

 

Ja to bez problemu ale obóz pracy,w którym pracuje Gosia, zwyczajowo nazywany "Macro cash and carry", mógłby tego nie zdzierżyć. Oni to najchętniej by w ogóle nie dawali urlopu albo dawali w październiku i marcu....  :tuk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... muszisz Kajetan porzucić swoją pasję i do edżiptu latać w październiku ;)

 

Czuć już wakacje zmniejszyły się korki przy dojeździe do pracy odliczanie czas rozpocząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My raczej wracamy przez Węgry i chcemy się tam gdzieś zatrzymać na dwa trzy dni. Będzie to ok 10-11.07. 28.06 jedziemy do Cro do Orebicia w dwa zestawy na ok 10 dni.

 

W sumie mamy dwa tygodnie.

 

Co proponujesz?

 

Wygląda na to, że przy dobrych wiatrach mamy szansę się spotkać na dzień lub dwa jeżeli wybierzecie też kemping nad Balatonem  :] , my zamierzamy być na kampie Europa do 11-12.07, ewentualnie zawsze możemy przedłużyć pobyt kosztem Chorwacji, choć nie wiem na ile to dobry pomysł, bo jak ktoś tu pisze lepiej zrobić wszystko, żeby przedłużyć pobyt w Chorwacji  :] Cóż, to nasz pierwszy wyjazd zarówno w jedno jak i drugie miejsce, więc podejrzewam, że będziemy się poruszać jak przysłowiowe dziecko we mgle  :bzik:  :laugh: 

 

Dzieciaki pewnie będą zadowolone, bo Wasz pomysł jest dobry :) Dobry bo podobny do mojego :]  :laugh:  Choć moje dzieci w innym wieku były w zeszlym roku (9 i 17 lat).

Widziałam kemping Europa i był ok. Duża wakacyjna wioska, sporo atrakcji i na 100% miejsce się znajdzie nawet w szczycie sezonu.

My też w tym roku pierwszy raz jedziemy do Chorwacji (początek sierpnia) więc czekamy na Waszą relację :)

 

Dzięki za wsparcie  :] , czyli odnośnie Węgier decyzja już zapadła: najpierw Cserkeszolo, potem Balaton i kemping Europa  :yay:  , co do Chorwacji to ciągle się wahamy pomiędzy Dalmacją a Istrią ok. Puli (zabieramy rowery i nastawiamy się na intensywne ich używanie, więc pod tym względem Istria będzie chyba bardziej odpowiednia)  :hmm:  Ostateczna decyzja zapadnie chyba dopiero przy węgierskim winku... :pub:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że przy dobrych wiatrach mamy szansę się spotkać na dzień lub dwa jeżeli wybierzecie też kemping nad Balatonem  :] , my zamierzamy być na kampie Europa do 11-12.07, ewentualnie zawsze możemy przedłużyć pobyt kosztem Chorwacji, choć nie wiem na ile to dobry pomysł, bo jak ktoś tu pisze lepiej zrobić wszystko, żeby przedłużyć pobyt w Chorwacji  :] Cóż, to nasz pierwszy wyjazd zarówno w jedno jak i drugie miejsce, więc podejrzewam, że będziemy się poruszać jak przysłowiowe dziecko we mgle  :bzik:  :laugh:

 

 

 

Zastanowimy się. A Wy nie zmienilibyście kolejności? Najpierw Cro a potem HU? Poza tym my raczej nad Balaton to nie. Raczej baseny i możliwe, że właśnie Cserkeszolo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.