Skocz do zawartości
sankrystian

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych

Rekomendowane odpowiedzi

siwy

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu :

- Hajduszoboszlo,

- Bogacs,

- Sarospatak,

- Kisvarda,

- Hajduboszormeny,

- Berekfurdo,

- Cserkeszolo,

- Hegyko,

- Buk,

- Komarom,

- Puspokladany

- Jaszapati

- Mesteri

- Borgata

-Turkeve

-Hajdunanas

-Tiszafured

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lucek26

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu :

- Hajduszoboszlo,

- Bogacs,

- Sarospatak,

- Kisvarda,

- Hajduboszormeny,

- Berekfurdo,

- Cserkeszolo,

- Hegyko,

- Buk,

- Komarom,

- Puspokladany

- Jaszapati

- Mesteri

- Borgata

- Kunhegyes

- Kiskunmajsa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BERU

Sarvar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
agga5

jaki kemping w hajduszoboszlo ma baseny na swoim terenie i nie trzeba za nie dodatkowo placic bo szukam i nic nie moge takiego znalezc. bede wdzieczna za odpowiedz bo zaczynam planowac trase wakacyjna z dzieciakami a baseny na terenie kampingu jedanka to duze udogodnienie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Erni

jaki kemping w hajduszoboszlo ma baseny na swoim terenie i nie trzeba za nie dodatkowo placic bo szukam i nic nie moge takiego znalezc. bede wdzieczna za odpowiedz bo zaczynam planowac trase wakacyjna z dzieciakami a baseny na terenie kampingu jedanka to duze udogodnienie.

pozdrawiam

czy w Bogacs baseny poza tym że są na terenie kempingu to są w jego cenie ?( przepraszam za pytanie być może oczywiste ale jeszcze nie byłem na Węgrzech i nie wiem jak to jest)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krystian186

Tak. Płacisz za kemping i żadnych więcej kosztów nie ponosisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec2

- Kunhegyes

- Kiskunmajsa

- Hajduszoboszlo,

- Bogacs,

- Sarospatak,

- Kisvarda,

- Hajduboszormeny,

- Berekfurdo,

- Cserkeszolo,

- Hegyko,

- Buk,

- Komarom,

- Puspokladany

- Jaszapati

- Mesteri

- Borgata

- Kunhegyes

- Kiskunmajsa

- Sarvar

- Zalaegerszeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi200

W Kiskunmajsa baseny termalne co prawda graniczą z kempingiem ale trzeba do nich dojść około 200m i wykupić osobne wejściówki, podobnie zresztą jest w Papa - oba kempingi i termy polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Ja też szukam jakiegoś kempingu aby wszystko było na miejscu np. ten  http://www.jonathermal.hu/menu/o_nas

Za pobyt wychodzi mi 70zł na cztery osoby/doba :look:  jakoś tanio plus baseny płatne osobno.

Strona stroną ale rzeczywistość może być inna, czy ktoś już był w tym miejscu i może coś napisać więcej?

W sumie też wolałbym aby wszystko było w jednaj cenie i w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sankrystian

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu - celem  było stworzenie listy miejscowości , gdzie kemping i baseny są w jednej cenie i w jednym miejscu bez dodatkowych oplat     TAK JAK JEST W BOGACS.

Ponieważ są wątpliwości to jeszcze raz proszę o wpisywanie sprawdzonych miejscowości , które spełniają podstawowy warunek  jaki jest w  Bogacs , czyli 2 w 1.

- Bogacs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Aktualna lista miejscowości (polska pisownia) - baseny termalne na terenie kempingu - celem  było stworzenie listy miejscowości , gdzie kemping i baseny są w jednej cenie i w jednym miejscu bez dodatkowych oplat     TAK JAK JEST W BOGACS.

Ponieważ są wątpliwości to jeszcze raz proszę o wpisywanie sprawdzonych miejscowości , które spełniają podstawowy warunek  jaki jest w  Bogacs , czyli 2 w 1.

- Bogacs

ja wiem że marudzę :]  :]  ale fajnie by było jakby jeszcze były jakieś linki do konkretnych kempingów  :blagac: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

Wszytsko było by pięknie lecz jakbyście obok nazwy miejscowości podawali namiary GSP tak jak to robią CT - gdzie punkt jest bramą wjazdową.

Było by jeszcze piękniej i przydatniej :):blagac:

Kajtek miałeś na myśli BukFurdo??  GPS : 47.377099,16.783783

czy w Buk'u inny kemping bo są inne. :)

Edytowane przez ufolz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elaola

jacol pewny jesteś,  że ten kemping jest połączony z kąpieliskiem? Nie byłam tam, ale słyszałam, że baseny są osobno. Podkreślam,nie widziałam tylko słyszałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacol

jacol pewny jesteś,  że ten kemping jest połączony z kąpieliskiem? Nie byłam tam, ale słyszałam, że baseny są osobno. Podkreślam,nie widziałam tylko słyszałam.

Tak jest połączony, w zeszłym roku spędziliśmy dzięki Tobie :blagac:  parę dni urlopu w Hegyko, a potem pojechaliśmy do Lipot też na parę dni. Podczas meldunku na kampigu, dostajemy "zegareczki" i kiedy chcemy i ile razy chcemy, korzystamy z atrakcji na basenach. Wejście bezpośrednio z kempingu. W tym roku szukam czegoś podobnego do Hegyko, może będzie to Hajduboszermeny, bo tam jeszcze nas nie było. Chyba, że i tym razem coś podpowiesz :przytul:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi