Skocz do zawartości

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych


sankrystian

Rekomendowane odpowiedzi

A jak można jeszcze wiedzieć w jakim standarcie jest węzeł sanitarny ?

Marny. Urwane kible, brud, smród, brak mydła, papieru. Do niektórych kibelków był strach wejść.

 

Do tego na kempingu praktycznie nie ma kraników z wodą, i trzeba latać po wodę na jeden albo drugi koniec kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marny. Urwane kible, brud, smród, brak mydła, papieru. Do niektórych kibelków był strach wejść.

 

Do tego na kempingu praktycznie nie ma kraników z wodą, i trzeba latać po wodę na jeden albo drugi koniec kempingu.

UUU to jak dla mnie to Dyskwalifikacja ....... A znasz coś jak najbliżej granicy Słowackiej o lepszym standarcie i z basenami ? Szukam w miarę blisko bo z pomorza to mam wystarczająco daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUU to jak dla mnie to Dyskwalifikacja ....... A znasz coś jak najbliżej granicy Słowackiej o lepszym standarcie i z basenami ? Szukam w miarę blisko bo z pomorza to mam wystarczająco daleko :)

Lipot na pewno lepszy standard, ale toalety w sezonie też są tak oblegane przez odwiedzających że w dzień potrafi być sajgon. Ale nie ma syfu jak w Bogacs. A wieczorem jest już całkiem normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipot na pewno lepszy standard, ale toalety w sezonie też są tak oblegane przez odwiedzających że w dzień potrafi być sajgon. Ale nie ma syfu jak w Bogacs. A wieczorem jest już całkiem normalnie.

To już znacznie lepiej , szkoda że tak daleko :) ....

A słyszałeś coś albo byłes w Kisvarda ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już znacznie lepiej , szkoda że tak daleko :) ....

A słyszałeś coś albo byłes w Kisvarda ??

Jak daleko? Przyjąłem, że będziesz jechać z Gdańska, więc do Lipot się jedzie krócej, a odległości są niemal identyczne.

 

W Kisvarda nie byłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak daleko? Przyjąłem, że będziesz jechać z Gdańska, więc do Lipot się jedzie krócej, a odległości są niemal identyczne.

 

W Kisvarda nie byłem

Będę jechał z Koszalina ... Powiem szczerze że nie patrzyłem na kilometry .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak daleko? Przyjąłem, że będziesz jechać z Gdańska, więc do Lipot się jedzie krócej, a odległości są niemal identyczne.

 

W Kisvarda nie byłem

Lipot rzeczywiście kilometrowo jest OK . A jak mogę jeszcze zapytać jak wychodzi cenowo za zestaw auto+przyczepa+prąd+2dorosłe i dziecko ? Bo ni jak nie mogę ogarnąć cennika na stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipot rzeczywiście kilometrowo jest OK . A jak mogę jeszcze zapytać jak wychodzi cenowo za zestaw auto+przyczepa+prąd+2dorosłe i dziecko ? Bo ni jak nie mogę ogarnąć cennika na stronie .

Już nie pamiętam dokładnie. Ale na wszystkich termalnych kempingach na Węgrzech cena jest podobna dla takiego zestawu i oscyluje w okolicach 150 zł za dobę. Oczywiście z wejściem na baseny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie pamiętam dokładnie. Ale na wszystkich termalnych kempingach na Węgrzech cena jest podobna dla takiego zestawu i oscyluje w okolicach 150 zł za dobę. Oczywiście z wejściem na baseny.

Super .Bardzo mi pomogłeś .Bardzo Dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już znacznie lepiej , szkoda że tak daleko :) ....

A słyszałeś coś albo byłes w Kisvarda ??

Witam,

Kisvarda, bardzo sympatycznie, byliśmy wielokrotnie.

Baseny, chyba jak wszędzie , każdy znajdzie coś dla siebie.

Sanitariaty to 2 węzły, jeden bliżej pamięta bardzo odległe czasy, ale blisko, nieco dalej obiekt nowoczesny i zadbany.

Obok kampingu 2 hipermarkety :Tesco i coś tam, aha Penny.

Na kampingu oczywiście mnóstwo barów.

Zestaw 2+2, auto, przyczepa, energia, baseny- 150 zł/doba.

Bliżej granicy o ok 40km Sarospatak, warunki podobne.

W Bogaczu wszystko zależy pewnie jak się trafi i od sezonu, my nie narzekaliśmy na warunki w sanitariatach.

Gdyby Cię coś jeszcze interesowało to pisz.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kisvarda, bardzo sympatycznie, byliśmy wielokrotnie.

Baseny, chyba jak wszędzie , każdy znajdzie coś dla siebie.

Sanitariaty to 2 węzły, jeden bliżej pamięta bardzo odległe czasy, ale blisko, nieco dalej obiekt nowoczesny i zadbany.

Obok kampingu 2 hipermarkety :Tesco i coś tam, aha Penny.

Na kampingu oczywiście mnóstwo barów.

Zestaw 2+2, auto, przyczepa, energia, baseny- 150 zł/doba.

Bliżej granicy o ok 40km Sarospatak, warunki podobne.

W Bogaczu wszystko zależy pewnie jak się trafi i od sezonu, my nie narzekaliśmy na warunki w sanitariatach.

Gdyby Cię coś jeszcze interesowało to pisz.

 

pozdrawiam

Bardzo Dziękuję za odpowiedź . Planujemy / mam nadzieję  że się uda / taki wypad latem , ze znajomymi . Przyjaciele w zeszłym roku pojechali naszym sprzętem nad nasze morze , niestety warunki nie były za fajne :) . Na szczęście się nie zniechęcili i planujemy wyjazd latem razem . Chciałbym się nie denerwować chociaż w urlop stąd moje pytania o standard itd .... Dziekuję za rady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marny. Urwane kible, brud, smród, brak mydła, papieru. Do niektórych kibelków był strach wejść.

 

Do tego na kempingu praktycznie nie ma kraników z wodą, i trzeba latać po wodę na jeden albo drugi koniec kempingu.

Albo tam dawno nie byłeś, albo pałac w Wersalu przy Twojej Rezydencji to buda dla Burka. Innego wytłumaczenia nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo tam dawno nie byłeś, albo pałac w Wersalu przy Twojej Rezydencji to buda dla Burka. Innego wytłumaczenia nie widzę

Byłem w pod koniec czerwca tego roku. Nie wiem skąd taki ton jakbym co najmniej nieprawdę napisał. Ja rozumiem, że płacąc 150 zł nie mam prawa oczekiwać przyzwoitego standardu, czystego kibelka, czy muszli klozetowych w całości. Może mam zbyt wygórowane wymagania. Nie wiem. Wiem tylko, że inne kempingi węgierskie potrafią utrzymać wyższy poziom za te same pieniądze. Lipot, Papa, Bukfurdo itp to przepaść w stosunku do Bogacs. Niestety.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.