Skocz do zawartości

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych


sankrystian

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od tego czasu byłem już dwa razy, ale po sezonie. W czerwcu i lipcu i pewno w weekend ludzi liczy się już chyba w tysiącach wiec nie zawsze zapewne bywa papier w toalecie jednak, a i na "pracowitość" Węgrów trzeba brać poprawkę niestety.

Ogólnie czystość i wyposażenie satysfakcjonujące  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

........ mam prawa oczekiwać przyzwoitego standardu, czystego kibelka, czy muszli klozetowych w całości........

Niestety Bogacs marnie wypada sanitarne, plusem są piwniczki, zupa gulaszowa I bliskość innych atrakcji

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Bogacs marnie wypada sanitarne, plusem są piwniczki, zupa gulaszowa I bliskość innych atrakcji

 

Wysłane z mojego Tapatalka

Owszem, ma kilka plusów :-) Nigdy nie mówiłem, że jest inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest trochę tak że te ośrodki bardziej na zachód "statystycznie" wypadają lepiej? 

My w tym roku byliśmy na kilku kempingach na wschodzie i wszystkie były super. Wydaje mi się, 

że  roku na rok kempingi na Węgrzech wyglądają coraz lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku byliśmy na kilku kempingach na wschodzie i wszystkie były super. Wydaje mi się, 

że  roku na rok kempingi na Węgrzech wyglądają coraz lepiej

Zgadzam się z Tobą Elu, wszystko jest o.k. naprawdę nie ma się czego czepiać. :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.11.2017 o 15:39, Tomii napisał:

A nie jest trochę tak że te ośrodki bardziej na zachód "statystycznie" wypadają lepiej? 

Moim zdaniem tak nie jest.

Dla mnie liczy się przede wszystkim tzw. KLIMAT kempingu, jakość wody leczniczej, dostęp do basenów oraz infrastruktury kempingowej . Istotna jest także cena za pobyt, która

w zachodnich rejonach Węgier jest sporo wyższa. Bardzo ważne jest także otoczenie  wokół basenów i kempingu.  We wschodniej części  Węgier jest spora ilość fantastycznych 

zespołów basenowych, niestety nie ma przy nich kempingów.:biwak::przyczepa:

Ps. Generalnie wszędzie  jest coraz lepiej ,ale i znacznie drożej. ELA w pełni się  zgadzam z Twoja ocena . Podejmujemy próby oceny węgierskich kempingów a tak naprawdę i tak nasze polskie kempingi zdecydowanie gorzej wypadają od nich pod wieloma względami.

 

 

 

 

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam Wszystkich.

Był ktoś w tym roku na basenach w mieście Kisvarda?

Byliśmy tam zobaczyć rok temu. Sanitariaty były w remoncie, który podobno trwał już dłuższy czas.

Ma może ktoś info jak to wyglada w tym roku?

Fajna miejscówka na jednodniowy wypad do Rumunii.

Macie jakieś inne baseny w pobliżu granicy z Rumunią na północy Węgier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojtek N napisał:

Macie jakieś inne baseny w pobliżu granicy z Rumunią na północy Węgier.

Kiskunmajsa 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wojtek N napisał:

Witam Wszystkich.

Był ktoś w tym roku na basenach w mieście Kisvarda?

Byliśmy tam zobaczyć rok temu. Sanitariaty były w remoncie, który podobno trwał już dłuższy czas.

Ma może ktoś info jak to wyglada w tym roku?

W tym roku cały obiekt jest w remoncie i nic nie jest czynne:zolta:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, piterek napisał:

W tym roku cały obiekt jest w remoncie i nic nie jest czynne:zolta:

Ooo - dobrze wiedzieć, bo chodziło mi to po głowie z racji bliskości (całe 250 km od domu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

i na początek dziękuje za przyjęcie do grupy.

Nie chcąc zakładać nowego wątku odkopałem ten temat w którym większość wpisów na temat związany z tytułem jest niestety z 2013 r.

Jesteśmy od niedawna posiadaczami przyczepy, którą już rozdziewiczyliśmy pierwszym wyjazdem na kemping Jawor nr 248 (Solina).

Na kolejny wyjazd chcielibyśmy wyjechać (weekend 1-2 noclegi) na Kemping w Węgrzech z basenami (w cenie pobytu) w okolicach Miszkolca jadąc od Koszyc.

Chciałbym dodać ważną informację że pojadą z nami nasze pociechy w wieku 9 i 4 lat.

Za każdą przydatną poradę będę wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, piterek napisał:

W tym roku cały obiekt jest w remoncie i nic nie jest czynne:zolta:

 

Dziękuję za info:)

Czyli za rok powinno być wszystko nowe i fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i będzie powtórka z 2017 roku

Lipot -bo wszystko jest w cenie kempingu

Zjeżdżalnię , baseny , kanały , fontanny , sauna itd

Na komary trafiłem tylko 1 raz

Na zjeżdżalnię nie musieliśmy czekać w kolejce tak jak gdzie indziej .Pontony leży i tylko brać  ( tak było )

Mam tylko 100 km

Wybudowali nowa zjeżdżalnię , mam nadzieje ze będzie już czynna i powiększają kemping

 

Może do Savar

No i Podhajska ,ale to już raczej do mnie ale wnuki tez maja zjeżdżalnie i bajery do siebie w cenie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.