Skocz do zawartości

Relacje z Przybrodzina:) - Informacje opisy, fotki.


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem na kikanaście godzin do domu. Budka już stoi.

 

Na początku muszę poinformować, że tablicy, którą widzicie na zdjęciu w tym poście, już nie zobaczycie.

Teraz jest nowa, a sam kemping nazywa się teraz "Na Skarpie".

 

Jak napisałem, moja budka stoi. Nie jest osamotniona :)

Na miejscu są już: Lepciak, 100pa, doubleseven, Zbireg, Szaraja, Miradym Wolly i przyczepa Cathay'a. Pusta.

 

Jeśli kogoś pominąłem - przepraszam - Nie widziałem po ciemku. Z powodu ciemności, nie pstrykałem też fotek.

 

P.S. Mieliśmy obiecaną zlewnię do WC. Niestety na razie nie ma. Podobno prowizoryczna powstanie w poniedziałek.

Trzymamy za słowo :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słuchajcie, rzekomo GPS zawodzą o kilkadziesiąt metrów. Wollemy pokazało że ma skręcić wcześniej ale znał miejscówkę i pojechał tak jak należy, ale załoga z Bytomia C-klasą i LMC zjechała w dół i.... po torach kolejowych dotarła na kemping! Jazda po torach jednak może się skończyć uszkodzeniami podwozia!

Spablo i ja dowieźliśmy budy, lecz fizycznie nas tam nie ma, tak wiec z wszelkimi problemami natury organizacyjnej kierujcie się do 100py który jest jednym z trzech Komandorów a który jest już na miejscu. Jak ktoś nie zna, to to taki (baby mówią że ładny) pan w siwych przydługawych włosach :)

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTO NOWA TABLICA PRZY WJEŹDZIE NA KEMPING

post-3325-0-01376000-1367062074_thumb.jpg

 

W sumie to nic się nie dzieje... Wszyscy leniuchują, rozstawiają przedsionki. Pogoda niestety nie rozpieszcza. :wacko:

Na chwilę obecną jest ok 16 załóg.

 

post-3325-0-20331300-1367061976_thumb.jpg

 

post-3325-0-05983200-1367062003_thumb.jpg

 

post-3325-0-89225500-1367062021_thumb.jpg

 

post-3325-0-45232000-1367062039_thumb.jpg

 

post-3325-0-40067300-1367062059_thumb.jpg

 

Pozdrawiamy! :hej:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTO NOWA TABLICA PRZY WJEŹDZIE NA KEMPING

attachicon.gifDSC06727.JPG

 

W sumie to nic się nie dzieje... Wszyscy leniuchują, rozstawiają przedsionki. Pogoda niestety nie rozpieszcza. :wacko:

Na chwilę obecną jest ok 16 załóg.

 

attachicon.gifDSC06704.JPG

 

attachicon.gifDSC06719.JPG

 

attachicon.gifDSC06724.JPG

 

attachicon.gifDSC06725.JPG

 

attachicon.gifDSC06726.JPG

 

Pozdrawiamy! :hej:

Oj to jak się nic nie dzieje to mamy prośbę do Ciebie Madzik  zabezpiecz nam taśmą dobre miejsce z napisem "rezerwacja MILENIUSZ "

Jest tam WI-FI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, rzekomo GPS zawodzą o kilkadziesiąt metrów. Wollemy pokazało że ma skręcić wcześniej ale znał miejscówkę i pojechał tak jak należy, ale załoga z Bytomia C-klasą i LMC zjechała w dół i.... po torach kolejowych dotarła na kemping! Jazda po torach jednak może się skończyć uszkodzeniami podwozia!

Nie z Bytomia a z Bielska:) Też na "B". Faktycznie GPS po wpisaniu punktu pokazuje wjazd w betonową uliczkę. Jest wąsko i dojeżdża się do szlabanu. Wystarczy go otworzyć i jechać, przed torami kolejki skręcić w lewo i jesteś pod cepką Stopy. Jedyny ból to pyskujący sąsiad, że niby droga do posesji:) Po żadnych torach nie trzeba jeżdzić. Lepiej jednak nie wjeżdżać w tą betonową dróżkę, ale kawałek dalej jest brama campingu. Ta oficjalna.

 

Istnieje jednak inne zagrożenie. By nam umilić pobyt, kilka dni temu założono nowe krany z wodą. Zagrożenia są dwa, jedno widoczne, bo krany stoją na środku wjazdu do pseudoparcelek, drugie mniej widoczne o czym się przekonałęm. Rów po zakopaniu rurki zasypano piaskiem, wydaje się OK, ale gdy koło cepki przejeżdżało przez to miejsce, 1,5 tony zrobiło swoje. Kółko wpadło po osie. Akcja wyciągania cepki z tej pułapki trwała 1,5 godziny. Obyło się bez uszkodzeń. Trzeba przyznać, że panowie z obsługi capingu stanęli na wysokości zadania. Uważajcie jednak na "wilcze doły" :)

Edytowane przez Kajman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.