Skocz do zawartości

Kliny poziomujące


szadok

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam takich http://allegro.pl/podklady-poziomujace-pod-kola-kliny-level-fiamma-i6843492053.html

 

Mam dwa, ale zawsze (do tej pory 2 razy :) ) używam jednego, a jako klin kontrującego używam takich małych, chyba fabrycznych co mam podczepione pod podłogą cepy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://allegro.pl/kliny-najazdowe-level-up-fiamma-family-camp-i6897715324.html

 

http://allegro.pl/blokada-kola-chock-fiamma-2szt-kliny-family-camp-i6896506432.html?reco_id=a4d45b77-7b75-11e7-8017-ecf4bbd0c338&ars_rule_id=201Mam dokładnie takie. Sprawdzają sie idealnie. Uźywam tylko po jednej sztuce z zestawu(czyli klin i blokade) Moge sprzedac taki pojedynczy zestaw ktorego nigdy nie uzyałem (nowy). info priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam klina, chyba że w poniedziałkowe poranki B)

Stosuję natomiast zawsze podnośnik trapezowy z napędem ręcznym, sprawdza się w każdej sytuacji, czasem kliny blokujące używam do zaklinowania koła na pochylości. 807a5e8906661c47c350f74c63556fec.jpg

Wysłane z telefonu.
[Wymoderowano ogłoszenie niezgodne z regulaminem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio próbowałem najechać ręcznie na kawałek deski i sobie odpuściłem, nie byłem w stanie. Wziąłem lewarek i 4 ruchy i cepa w górze bez jakiegoś wysiłku deski pod koła i było wypoziomowane. Jak ktoś ma mover to jak najbardziej.

Ewentualnie ludzie mają takie specjalne lewarki podnośniki do poziomowania bo też widzę tego dużo na kempingu.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio próbowałem najechać ręcznie na kawałek deski i sobie odpuściłem, nie byłem w stanie. Wziąłem lewarek i 4 ruchy i cepa w górze bez jakiegoś wysiłku deski pod koła i było wypoziomowane. Jak ktoś ma mover to jak najbardziej.

 

Bez movera dokładnie tak robiłem. Lewarek i podłożenie pod koło bo próby najeżdżania trwały u mnie dużo dłużej. Z moverem to już inna bajka zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie przydaje się saperka , wiadomo zależy od terenu .


Nie używam klina, chyba że w poniedziałkowe poranki B)

Stosuję natomiast zawsze podnośnik trapezowy z napędem ręcznym, sprawdza się w każdej sytuacji, czasem kliny blokujące używam do zaklinowania koła na pochylości. 807a5e8906661c47c350f74c63556fec.jpg

Wysłane z telefonu.
Sprzedam Knaus 450TK 1998 info na priv, pozdrawiam z wakacji, Krzysiek

Niechcący trafiłem na takie coś  :]  http://bledow.all.biz/podnosnik-samochodowy-elektryczny-g182183#.WYh6o1FBrIU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saperka to w ekstremalnych kempingach, mimo że mam to jeszcze nie przydała się, a napęd wkrętakiem jest w 100%niezawodny, wkrętak służy też do zdejmowania kratek lodówki i obsługi piwa i urwanego korkociągu

Wysłane z telefonu.
[Wymoderowano ogłoszenie niezgodne z regulaminem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie nie wepchasz, a ostatnio jak byliśmy w boszkowie to wpychałem autem, Aga mnie pilotowała ile do tyłu, i tak pilotowała że kilka podejść robiliśmy :P na ziemi była trawa z dużą ilością igieł i szyszek, i jak tak machałem w przód i tył na grząskim terenie to na koniec było troszke czuć smrodek sprzęgła. Także póki nie będę miał budy z moverem odgapie sposób z lewarkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wy macie problem z najechaniem na klin ? Podkładasz pod koło i najeżdżasz. Co w tym trudnego ?

Nie mam problemu, brak klina eliminuje konieczność najeżdżania, poza tym klin nie jest precyzyjny :P

 

Wysłane z telefonu.

[Wymoderowano ogłoszenie niezgodne z regulaminem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też najezdzam na deskę według mnie więcej roboty jest z lewarkiem niż z najechaniem na deskę

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

I zawsze masz deskę właściwej grubości :lol:

 

A co jeśli dziś potrzeba 3cm a za dwa dni 8, albo 10 :P

 

Wysłane z telefonu.

[Wymoderowano ogłoszenie niezgodne z regulaminem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.