Skocz do zawartości

MŁYN BOMBELKA


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

Głupio się przyznać ale ten kemping mieści się 9 km od naszego domu a jeszcze tam nie byliśmy.

W najbliższym czasie może w weekend, wybierzemy się tam i zdam relację jak to wygląda.

 

Witam !

Mam prośbę, oczywiście, jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu :bzik:

Zapytaj się, jak wygląda sprawa z pokojami (ile ich właściwie jest i na ile osóB) oraz czy są w wersji z własną łazienką ?

 

W kwestii pola caravaningowego: dojazd, wielkość, podłoże, drzewostan, prysznice i WC, ciepła woda (czy non stop), przyłącza wody, obciążalność przyłączy 230 V (ile i w jakiej odległości), zrzut wody szarej i z kaset WC itd.

O tym wszystkim nie doszukałem się na stronie  www jakichkolwiek informacji, a wydaje mi się, że mogą być przydatne.

Może uda Ci się zrobić jakieś fotki.

Z góry, dzięki !

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzwoniłam.Jak na razie pan traktuje to miejsce raczej jako pole namiotowe.Na dzień dzisiejszy nie ma prądu choć jest w tym roku w planach,z sanitariatów można korzystać w zaprzyjaźnionym, odległym ok.20 m gospodarstwie,które wynajmuje domki.To pole jest raczej w totalnych pieleszach , ale niby w tym roku właściciel chce podnieść jego standard przez doprowadzenie prądu i wody.

Tak czy inaczej jutro się tam wybieram i zobaczę naocznie jak to wszystko wygląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wysłałam do nich także maila bo nie mogłam się wcześniej dodzwonić -oto ich odpowiedź:

 

 

Witam, aktualnie mamy jeszcze trochę prac gospodarczych - remont

kuchni,

toalet, doprowadzenie prądu na pole, itp. poza tym jest jeszcze bardzo

mokro dlatego myślę, że warunki na biwakowanie będą nie wcześniej jak

za

miesiąc. Nasze pole namiotowe to łąki - nieograniczony obszar kilkunastu

 

hektarów więc myślę, że jesteśmy w stanie pomieścić każdą liczbę

gości.

Ograniczeniem są toalety, na ten moment: dwa prysznice, dwie toalety,

trzy umywalki - są to toalety znajdujące się w budynku, którym

wynajmujemy pokoje jakieś 150m od pola namiotowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na relację, myślę że to miejsce może być ciekawe na wyjazdy weekendowe 

Myślę, że przy obecnym standardzie - wyłącznie :hmm:

Nawet tylko przy kilkudniowym pobycie, biorąc ten fakt pod uwagę i radząc sobie z wieloma sprawami, to problemem może się okazać opróżnianie kaset WC i ich płukanie (nie mówiąc o odległościach)  :niewiem:  . Wożenie w dwie strony, do dość odległych miejsc (i to jeszcze na zasadach grzeczności), wody szarej, a następnie czystej też nie jest relaksujące. Już jeden taki punkt zrzutu i nawet centralne przyłącze wody, mogłyby zmienić mocno sytuację na plus. Pozostaje mieć nadzieję, że właściciele podejdą "z głową" do tematu rozwoju inwestycji i będzie coraz lepiej, czego szczerze życzę.

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety z powodu niezapowiedzianego "najazdu"gości,nie dotrzymałam obietnicy  :blagac:  i nie zwiedziłam dziś "Młynu Bombelka"..Postaram się poprawić :swiety:  i w tygodniu na pewno tam podjadę,wtedy zdam relację jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.