Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Tego z ul. Gałeczki z Chorzowa już dawno nie ma (mieszkam blisko tej ulicy). Byłem również w Center-Camp i Klaja, nie dotarłem do S-Campu. Dzięki za info. GregorY

Jutro jedziemy z Kajetanem do Ustronia zobaczyć jedną Hobby 540 UL Prestige z 2000roku z przedsionkiem. Podziękowania również dla Marko6 za chęć pomocy i cenne wskazówki. Zdam relację jak będziemy po oględzinach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-Camp jest na samym końcu ulicy (jak jedziesz od Tych).

Zresztą ich oferty znajdziesz na stronach choć nie wszystko mają wystawione. Center Camp ma np. dwa place. Jest co zwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego z ul. Gałeczki z Chorzowa już dawno nie ma (mieszkam blisko tej ulicy). Byłem również w Center-Camp i Klaja, nie dotarłem do S-Campu. Dzięki za info. GregorY

Jutro jedziemy z Kajetanem do Ustronia zobaczyć jedną Hobby 540 UL Prestige z 2000roku z przedsionkiem. Podziękowania również dla Marko6 za chęć pomocy i cenne wskazówki. Zdam relację jak będziemy po oględzinach. Pozdrawiam

Nie ma, bo przeprowadził się do Katowic - bliżej głównej drogi - ul. Miedziana 10 (info z ich strony http://campingi.net.pl/kontakt/).Przy trasie na Sosnowiec, po minięciu Castoramy należy natychmiast skręcić w prawą, boczną drogę. Kupowałem od niego swoją pierwszą przyczepę - jeszcze z Gałeczki. Wtedy byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... jestem w końcu szczęśliwym posiadaczem przyczepy. 

Dziękuje wszystkim zaangażowanym za poświęcony czas, fachową poradę, okazaną pomoc i za ten ogrom informacji które można znaleźć na forum  :brawo:

W weekend zamieszczę zdjęcia, w sobotę byłem tak zajęty sprawdzaniem stanu przyczepy że zrobiłem tylko jedno (tabliczka znamionowa)

Już nie mogę doczekać się następnego sezonu  :biwak:

Pozdrawiam, do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Oby służyła jak najlepiej i najdłużej.

Następny sezon? A może panowe za 10 dni. No wiesz, take sprawdzenie przyczepy przed rodzinnym wyjazdem w następnym sezonie.

http://forum.karawaning.pl/topic/20413-sz%C3%B3ste-mocarzowe-spotkanie-panowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

 

Moi drodzy, kolega marko6 wyszedł z inicjatywą pomocy początkującym karawaningowcom w zakupie swojej pierwszej budki. Dokładnie chodzi o obejżenie wraz z zainteresowanym sprzętu który chce kupić, i ocenieniu chłodnym, wprawionym okiem czy warto wejść w ten interes, wskazaniu miejsc dyskwalifikujących zakup oraz tych wymagających interwencji.

 

Aby temat nam nie przepadł w studni forum, chcemy stworzyć listę i podwiesić w Kąciku Kupującego.

 

Lista będzie prowadzona w pierwszym poście.

 

Chętnych do wciągnięcia na listę prosze o wpisywanie się w tym temacie, oraz podania obszaru na którym są w stanie pomóc oraz sposobu kontaktu.

 

Osoby którym pomoc została udzielona również proszę o dodanie swojej opinii na temat pomagającego, podziękowań itp, w tym temacie.

 

Koledzy piszący ostatnio w tym temacie chyba pomylili przeznaczenie niniejszego wątku. 

Polecam lekturę pierwszego posta napisanego przez założyciela i dostosowanie się do założeń.

 

Posty nie na temat będą systematycznie usuwane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Piotr Siedlce woj. mazowieckie. Jak ktoś z kolegów/koleżanek będzie potrzebował oględzin przyczepy kempingowej w okolicy Siedlec to proszę o info, tel. 602283373. Posiadam doświadczenie w branży carawaningowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej!

W tę sobotę, tj. 27.02 jedziemy oglądać przyczepy, do miejscowości Czarne pod Szczecinkiem. Pan sprzedający wiem, że ma na imię Tomek i z rozmowy "jak najbardziej w porządku". Czy ktoś z Was może jest z tej okolicy i może pomóc rzucić okiem? 

Pozdrawiam,

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Chciałem podziękować koledze Adam1988 za oglądnięcie przyczepy w swojej okolicy i przedstawienie faktów w obiektywnej formie. Z racji odległości i wciąż dużego niezdecydowania miałem możliwość spojrzeć na przyczepę nie będąc na miejscu a mając do dyspozycji dużo więcej info niż z ogłoszenia. Kolega zrobił to w wyjątkowo ekspresowym tempie pomimo przedświątecznego okresu.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla kolegi Adam1988.

 

Pozdrawiam

 

PS. Czy na forum możemy jakieś plusiki dawać poszczególnym osobom ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.