Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Poproś sprzedającego o więcej zdjęć, bo z tych co widać w ofercie, to szkoda w ogóle ją oglądać na rzywo.

Już go poprosiłem i czekam na te fotki. Jak mi przyśle to chętnie się podzielę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, to mój pierwszy post. Od paru miesięcy śledzę forum, ale od pierwszego wyjazdu we wrześniu z wypożyczoną cepką na Hel, chłonne te forum jak gąbka w każdej wolnej chwili :) Krokiem milowym było przekonanie żony do takiej formy wypoczynku (udało się wypożyczyć Hobby 540 KMFe Excellent z 2015roku, trafiliśmy z pogodą, zabraliśmy rowery). Doszliśmy do wniosku że chcemy mieć własną i znalazłem jedną cepkę w okolicach Szczecina, mam tam prawie 600km. Czy mógłbym kogoś kumatego prosić o pomoc żeby nie jechać w ciemno? Pokryje wszystkie koszty z tym związane z nawiązką. Posiadam też zdjęcia tej przyczepy mógłbym wysłać na priv. Pozdrawiam

 

post-20158-0-42862100-1445678566_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DanBed, nie rób z ogłoszenia tajemnicy, tylko podaj link, to ktoś pewnie okaże Ci pomoc. Chyba, że jest to oferta wyjątkowa i są obawy, że jak świat się o niej dowie, to przed kupnem będzie musiało dojść do licytacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DanBed dobrze robisz nie udostępniając linka. Były na forum przypadki, że ktoś podał link do ogłoszenia, uzyskał pozytywne opinie i zanim zdążył pojechać po przyczepę ktoś inny ją kupił. Jeszcze pochwalił się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jankes intensywnie czytam to forum i dotarłem do tego, wiem o jaki przypadek Ci chodzi. Dlatego nie podaje bo mam obawy, a czuje że ktoś nie zdaje sobie sprawy co sprzedaje lub jest mu to obojętne. Ja cierpliwie, na spokojnie szukam bez emocji, szukając budki dla siebie. Dam znać jak sprawa się potoczyła. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki dostałem i już nie chcę tego sprzętu.

Przepraszam za zamieszanie.

Nie ma co przepraszać a skoro już rezygnujesz a masz uwagi co do tego sprzętu ( a jak rozumiem są to uwagi negatywne) to teraz możesz się nimi podzielić zapodając swój komentarz tak aby pomóc innym forumowiczom gdyby zainteresowała ich ta oferta. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach :-)

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dan Bed miej na uwadze, że chytry dwa razy traci. Sprytny sprzedający poprosi kolegę aby się z tobą skontaktował. Super okazje zdarzają się najczęściej w umysłach podnieconych wspaniałym interesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przepraszać a skoro już rezygnujesz a masz uwagi co do tego sprzętu ( a jak rozumiem są to uwagi negatywne) to teraz możesz się nimi podzielić zapodając swój komentarz tak aby pomóc innym forumowiczom gdyby zainteresowała ich ta oferta. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach :-)

Jak dla mnie to po prostu za dużo kombinowane i z przodu i z tyłu (uszkodzony róg, lampy od żuka) i jeden tylny róg czarny na zdjęciu co miało być mało widać (pewnie inne tez podobne), plamy po zaciekach, cena moim zdaniem bardzo wysoka - nie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie rozumiem - stoi jeszcze coś na przeszkodzie, abyś zapodał link do tej budki :hmm:

Link zapodałem wcześniej a zdjęcia które mi przesłał sprzedawca to chyba szkoda miejsca na serwerze żeby wrzucać bo raz że marnej jakości a dwa pokazują obraz nędzy i rozpaczy. Jak mocno chcesz to na Priva Ci mogę wysłać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.