Skocz do zawartości
Tomii

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.

Rekomendowane odpowiedzi

Laykonikus

W Krakowie i niedalekich okolicach, pomogę, podjadę, porobię zdjęcia, wypytam sprzedającego....... :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pszczola

Tczew-pomorskie, Trójmiasto, ile mogę pomogę!  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slawo77

Białystok i okolice:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gfizyk

Widzę, że nie ma lubelskiego, więc Tomku - dopisz mnie do Lublina i okolic. Wiadomość na PW. Co prawda piszę rzadko, ale pomogę chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kielek

Stało się ………Kupiłem swoją pierwszą przyczepkę :yay: . Było ciężko, daleko ale przede wszystkim WARTO. Chciałbym gorąco podziękować kolegom  Mariusz1962, ADAMiEWA, TOM3653, witus, Kocer, WojtEwa , za długie fachowe rozmowy i porady oraz pomoc w oględzinach i ocenie „MOJEJ” przyczepki. Mam nadzieję że kiedyś będzie mi dane podziękować Wam osobiście :piwo:

P.S. Zdjęcia zamieszczę w weekend

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
polo63

mogę zerknąć okiem na budki w okolicach Olsztyna warmińsko-mazurskie , by ktoś nie kręcił zbędnych kilometrów ;kontakt P.W.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moro

Proszę mnie dopisać do listy... mieszkam w Bytomiu więc Bytom i okolice nie stanowią problemu, żeby podjechać i zobaczyć. Mam już 3 budkę więc myślę że jakąś radą będę mógł służyć, chociaż nie tak profesjonalną jak niektórzy "wyjadacze" na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bammber

Ja już raz pomogłem ( Eljola ) i zrobię to drugi i trzeci i czwarty i ............raz. Mój teren to Starachowice świętokrzyskie i wszystko co leży w promieniu 30km.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcinek94

mazowieckie ,Wyszków i okolica do 35-40km (bez Warszawy) balcharz samochodowy zawód wyuczony, mechanik z koniecznośca karawanignowiec z zamiłowania :)

Edytowane przez marcinek94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ketrab

WItajcie, gdyby ktoś miał wątpliwości czy poprosić kolegę z forum o pomoc w przebadaniu potencjalnie nadającej się do zakupu przyczepki to z miłą chęcią osobiście mu te wątpliwości rozwieję. A drogę którą przechodzę polecam każdemu zainteresowanemu zakupem zwłaszcza pierwszej przyczepki :)

Po zarejestrowaniu się na forum poczułem się tak jakbym wpadł do basenu wiedzy i chłonę do dziś dnia całymi garściami.

Gdy z żoną określiliśmy co nas interesuje założyłem nasz wątek w kąciku kupującego

Głownie nocne łowy po różnych ofertach zaowocowały pewnymi wynikami które niezwłocznie umieściłem w wątku z prośbą o opinię bardziej doświadczonych kolegów

W śród powiedzmy złotej he he trójk, była sobie taka jedna cepka w Bieruniu (około 70 km od domu - niby blisko) Koledzy wypowiadali się dość przychylnie więc zapadła decyzja że trzeba jechać zerknąć. W międzyczasie kolega alan który wybrał się tam w poszukiwaniu czegoś dla siebie popatrzył w moim imieniu namacalnie na tę sztukę, przedstawił mi pierwsze wrażenia a że gniot to nie był, spytałem zupełnie spontanicznie kolegę marko6, który do Bierunia bądź co bądź również kawałek miał, czy nie zechciałby jej ze mną zlustrować dogłębnie.

Powiem szczerze: odzyskałem wiarę iż wśród ludzi gnających wszędzie bez opamiętania, często po trupach do przodu są jeszcze tacy na których można się mile zaskoczyć :)

Kontakt - rewelka (czasem na gorącą linię z żoną w nagłych przypadkach trudniej mi się dodzwonić)

Kwestia dogrania terminu - bajka żekłbym iż niemal pełna dyspozycyjność

Punktualność - bez najmniejszych zastrzeżeń

Podejście do sprawy - PROFESJONALNE -  Wszystko ze mną sprawdził centymetr po centymetrze każdą wątpliwość zgłaszał i dyskutowaliśmy na ten temat. Nie wywierał wpływu na decyzję. Zero presji. Pełen bezstronniczy przegląd wad. Bo o zaletach się nie mówi, każdy wszak wie co mu potrzeba do szczęscia.

Dzięki jego doświadczeniu zlustrowaliśmy tego Burstnera dogłębnie (ponad 3 godziny) Dodatkowym plusem jest to iż sam posiada Burstnera i wie jakie miewaja bolączki :) czasem już nawet fabryczne.

Na razie wpłaciłem zaliczkę (tak by żona jeszcze sobie zobaczyła na spokojnie) ale nawet gdyby się okazało iż jej nie kupimy z jakichś tam wzgędów uważam iż było warto fatygować tak doświadczonego kolegę.

Można powiedzieć iż przeszedłem swoisty kurs oglądania przyczepy i już mnie tak łatwo się nie wciśnie byle czego :)

Marku mam nadzieję iż jak rozdzwonią się do Ciebie inni poszukiwacze to mi wybaczysz ale polecę Cię każdemu :)

Dzięki jeszcze raz tobie oraz wszystkim bardziej bądź mniej aktywnym forumowiczom.

A dla wszystkich to czytających małe przypomnienie:

Z LUDŹMI TRZEBA ROZMAWIAĆ i ze sprzedawcą też a skrupulatne wypisywanie każdego mankamenciku nawet takiego drobnego, pozwala nam byc lepiej przygotowanym do negocjacji cenowych a jak wiadomo na tych zależy nam niemal tak jak na dobrym stanie przyczepki.

pozdrawiam Bartek

a jak tylko będę w stanie komuś pomóc, to oczywiście podejmę ku temu wszelkie kroki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alan

Witajcie, co do kolegi marko6 zgadzam się w 100% z wypowiedzią poprzednika. Według mnie marko6 jest profesjonalistą w tych sprawach. Gdybym miał znów kupować cepke to tylko z NIM !!!!!!!!!!!!!!!! MARKO6  JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI I SZACUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ABar
Napisano (edytowane)

Znam BDB język niemiecki, więc jeżeli ktoś chce się coś dowiedzieć od niemieckiego sprzedawcy to chętnie pomogę. Wypytam dokładnie i poproszę o dokładne zdjęcia.

Edytowane przez ABar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
smok_wawelski

Dopisz mnie Tomku proszę.

Kraków i okolica, raczej starsze modele bo kosmiczne technologie nowych modeli  powożąc dinozaurem jeszcze nie bardzo ogarniam. :-)

Krzysiek, raczej na tel.603-66-05-92 - obecnie gruba awaria druta Netii i net tylko przez komórę ciągnę :-((

Sugestia do spisu - przyszła mi myśl że może od razu województwami / powiatami / miastami porządkować - trochę chętnych już jest,  jak przybędzie to może łatwiej by znaleźć pomocną dłoń dla interesującego kogoś regionu

Edytowane przez smok_wawelski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edisoniras

proszę mnie wpisać na listę "pomagających w zakupie" -chociaż nie mam zielonego pojęcia o przyczepach ale zawsze mogę powku...ać  sprzedającego :klotnia: i próbować zbić :boks: cenę  . Region Kępno 63-600 + okolice, kontakt najlepiej tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miodzio

Proszę w tym wątku wyłącznie skupić się na zgłoszeniach chęci pomocy innym kolegom.

Cały temat został posprzątany i wszystkie niepotrzebne dyskusje zostały poprzenoszone do nowego wątku.

Prośba do nowych koleżanek i kolegów oczekujących pomocy w opinii o konkretnych przyczepach - zakładajcie Swoje wątki w Kąciku kupującego.

Od razu opiszcie Swoją załogę, oczekiwania, budżet - wtedy będzie łatwiej Wam doradzić. 

W tym temacie zgłaszamy wyłącznie swój akces do tej akcji.

A i lista została uaktualniona na dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi