Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym podziekowac ogromnie za pomoc w zakupie przyczepki forumowiczowi

marko6

dzieki niemu udalo sie w koncu po dlugotralych poszukiwaniach zakupic piwlerwsza w zyciu przyczepke.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W związku z tym, że skorzystałem z pomocy forumowicza, czuje się zobowiązany do wpisania na listę. 

 

 

Tak więc z okolicach Lubina, Legnicy, Polkowic jestem do dyspozycji i mogę komuś coś pooglądać  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym na tym forum bardzo podziękować koledze marko6 za pomoc w ocenie stanu technicznego przyczep kempingowych, które były w kręgu moich zainteresowań.

Jego bezstronne podejście do sprawy, sprawdzanie wszystkich newralgicznych miejsc, bieżąca analiza usterek pozwoliła mi uniknąć zakupu trefnej przyczepy.

Dzięki jego pomocy dokonałem wyboru przyczepy w Center Camp w Bieruniu sporządzając jednocześnie listę usterek do usunięcia, których wykonanie w dniu odbioru wspólnie z Markiem sprawdziliśmy.

MARKU WIELKIE DZIĘKI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogę poprosić o wpisanie mnie do pomocy w sprawie Hobby z lat dziewięćdziesiątych na terenie dolnośląskiego. Nie uważam się za eksperta, ale w podstawowych problemach jestem w stanie pomóc.

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam 

 z racji że jeden z forumowiczów pomógł mi bardzo chętnie w zakupie mojej przyczepki ,wyjaśnił mi co jak i gdzie ,i na co zwracać uwagę ,a więc posiadłem ogromną wiedzę od tego człowieka ,ja też chętnie pomogę

Bieruń ,Tychy ,Mikołów ,okolice ogólnie śląskie 

kontakt na priwa


oby ten zielony listek  nad przednim oknem nie był choinką zapachową ,bo to może żle wróżyć :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję :blagac:  koledze MarcMari za uchronienie mnie przed nerwami :krzykacz:  i zbędnym wydatkiem na wycieczke w okolice Wa-wy . Buda nie nadaje się do kupienia.  :pad: A szkoda, bo wyposażenie ma super.... tyle, że gnije.....  :niewiem:

 

Maćku, masz u mnie dużego browara  :piwko:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, jestem nowym karawaningowcem, właśnie dziś wpłaciłem zaliczkę na przyczepkę i w związku z tym chciałbym bardzo podziękować koledze Andross, który wspierał mnie i pomógł dokonać właściwego wyboru. Nawet mam wrażenie że bardziej ode mnie cieszy się że się zdecydowałem na ten zakup:)

Jak już wspomniałem jestem początkujący więc nie miałem pojęcia gdzie zaglądać żeby sprawdzić czy z przyczepą jest wszystko OK, jednak dzięki pomocy Andross'a który jeździł ze mną i oglądał moje typy, a nawet pomagał wyszukiwać przyczepy godne uwagi zdecydowałem się i już prawie jestem właścicielem fajnej przyczepy.

Polecam Andross'a i jeśli trochę się wprawię to w przyszłości chętnie pomogę, jestem z Tychów, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na polu campingowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

,,Dziękuję" bardzo tym, którzy zadeklarowali  mi pomóc w ocenie przyczepki w Center Camp w Bieruniu. Szkoda, że tak się nie stało. Ponoć zła pogoda i spadł śnieg :) Nie miałem czasu żeby czekać do wiosny :) i zaryzykowałem dzisiaj sam.

Miałem w jedną stronę nie 25 km a 300 km .Było warto. Pogoda niczego sobie, śniegu prawie nie było i naprawdę  można było bez problemu zobaczyć każdy zakamarek i ocenić jej stan. Przyczepkę kupiłem i jestem bardzo zadowolony.

No cóż...  Gdyby ktoś potrzebował ocenić przyczepkę w rejonie Jeleniej Góry, pojadę nawet 50, 100 km  a gdy trzeba będzie,  to nawet odgrzebię ją do czysta  ze śniegu, zrobię zdjęcia i wszystko ze swojej strony, żeby komuś pomóc i  dokładanie, fachowo i łącznie ze zdjęciami przekazać moja ocenę i to co zastałem.

Co do Firmy Center Camp z Bierunia.

Fachowa i miła obsługa! Poza nowymi przyczepami stojącymi na placu jest sporo używanych. Mimo zmiennej pogody, przyczepy są można powiedzieć czyste. Skupiłem się najbardziej na mojej przyczepie ale porównując oferty tej firmy  i zdjęcia przyczep w internecie i widząc powierzchownie z zewnątrz stan faktyczny pozostałych używanych przyczep na placu ,  szczerze polecam i zachęcam do odwiedzin tej firmy. Pozdrawiam wszystkich. Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja też z chęcią pomogę zarówno w ocenie z zdjęć jak i osobiście w okolicach Warszawy. Mam sporę wiedzę z racji bycia importerem przyczep z Holandii. Pomogę zarówno od strony technicznej jak i wizualnej (wiem co jest oryginale, a co naprawiane). Wiem jakie sztuczki stosują handlarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Rewelacyjna sprawa z tą pomocą. Najpierw Anonim (wielkie dzięki!) podpowiedział mi atrakcyjną przyczepkę w komisie i wstępnie ją oglądnął - bo ja miałem tam 200 km z hakiem. Potem Robak70, Lepciak  i belmondo4 służyli konsultacją i wsparciem. A wreszcie marko6 w profesjonalny sposób przeglądał ze mną przyczepę przez kilka godzin!!! Dzięki temu nie tylko zmniejszyłem ryzyko zakupu zgniłka, ale i utargowałem parę stów - marko6 wypunktował wszelkie usterki i mam wiedzę, co i w jakiej kolejności dłubać przy czepce :) Jestem pod wielkim wrażeniem Waszej bezinteresownej życzliwości (towar deficytowy w dzisiejszych czasach). Pomyśleć, że 3 tygodnie temu nikogo z Was nie znałem! Przyjmijcie Koledzy moje podziękowania i mam nadzieję do zobaczenia gdzieś w trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.