Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, kolega marko6 wyszedł z inicjatywą pomocy początkującym karawaningowcom w zakupie swojej pierwszej budki. Dokładnie chodzi o obejżenie wraz z zainteresowanym sprzętu który chce kupić, i ocenieniu chłodnym, wprawionym okiem czy warto wejść w ten interes, wskazaniu miejsc dyskwalifikujących zakup oraz tych wymagających interwencji.

Aby temat nam nie przepadł w studni forum, chcemy stworzyć listę i podwiesić w Kąciku Kupującego.

Lista będzie prowadzona w pierwszym poście.

Chętnych do wciągnięcia na listę prosze o wpisywanie się w tym temacie, oraz podania obszaru na którym są w stanie pomóc oraz sposobu kontaktu.

Osoby którym pomoc została udzielona również proszę o dodanie swojej opinii na temat pomagającego, podziękowań itp, w tym temacie.

  • marko6 - Śląsk i okolice - kontakt poprzez Pw
  • piotrekbb - Bielsko-Biała (+okolice) - kontakt poprzez PW
  • Kocer - woj. opolskie - telefon w profilu, lub PW
  • ed - Gliwice i okolice - kontakt przez PW
  • ryba78 - powiat zgierski, okolice Łodzi - PW
  • michodriver - okolice Warszawy - kontakt PW
  • WojtEwa - Gubin i okolice (ewenualnie Zielona Góra) - kontakt PW
  • Kajetan1975 - Bielsko-Biała i okolice, kontakt na PW, GG, tel. podam po kontakcie
  • Adam1988 - Poznań i okolice, chętnie pomogę w miarę wolnego czasu i możliwości - telefon w profilu, lub PW
  • ADAMiEWA - Poznań i okolice - telefon w profilu
  • Pawel1o - Świętokrzyskie
  • tymar - Bydgoszcz i okolice - telefon w profilu
  • irek w - Nakło nad Notecią, Szubin - PW, telefon (w profilu) lub GG
  • maciej68 - Zielona Góra i okolice
  • fish - Białystok i okolice
  • Michalc3 - Mikołów i okolice
  • jaroslaw-d - Częstochowa i okolice
  • kit - Poznań i okolice
  • Szyszki - Zielona Góra i okolice
  • oSa - Głogów i okolice
  • BernadettaJerzy - komisy w Bieruniu
  • Laykonikus - Kraków i niedalekie okolice
  • Pszczola - Tczew, Trójmiasto i pomorskie
  • slawo77 - Białystok i okolice
  • gfizyk - Lublin i okolice - kontakt na PW
  • polo63 - Olsztyn i warmińsko-mazurskie - kontakt na PW
  • moro - Bytom i okolice - kontakt na PW i tel. w profilu
  • bammber - Starachowice i okolice (do 30 km) - kontakt na PW
  • marcinek94 - mazowieckie ,Wyszków i okolica do 35-40km (bez Warszawy) - kontakt na PW
  • Abar - pomoc w zakresie jęz. niemieckiego
  • smok_wawelski - Kraków i okolice - kontakt tylko wieczorem na tel. w profilu (często nie ma mnie w Krakowie)
  • edisoniras - Kępno i okolice - kontakt na PW i tel. w profilu
  • Miodzio - Gliwice i okolice - kontakt na PW
  • BartoszK - okolic Wałbrzycha (np. dawne Wałbrzyskie) - kontakt PW i tel w profilu
  • cichy - okolice Lubina, Legnicy, Polkowic- kontakt PW i tel w profilu
  • shogun_zag - Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice - kontakt na PW
  • Robak70 - okolice Wrocławia, dolnośląskie - (Hobby) - kontakt PW
  • habus9 - okolice Kielc - kontakt PW i tel w profilu
  • jan_warloŚląsk, powiat wodzisławski i okolice - dysponuję ograniczonym czasem w czwartki i soboty - kontakt PW.
Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry temat :ok: ,o ile okoliczności pozwolą, chętnie pomogę - powiat zgierski, pływam blisko łodzi :-] - kto wie, może sam kiedyś będę potrzebował pomoc w oględzinach, np w koszalinie...

 

Dokładnie chodzi o obejżenie wraz z zainteresowanym sprzętu który chce kupić, i ocenieniu chłodnym, wprawionym okiem

 

myślę, że i we wstępnych oględzinach, co by zainteresowany nie musiał lecieć 300 kaemów w jedną stronę na darmo :klnie::) później już ewentualnie razem :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie bym pomógl ale doswiadczenie mizerne :(.

 

Natomiast ja chciałem podziekować koledze marko6 za pomoc  zakupie mojej cepki. Marek pojechał ze mna ogladac 3 rózne sztuki. Zasze oglądał bardz, bardzo dokładnie, zwracał uwage na miejsca i elementy o których Ja nawet bym nie pomyśał.

Polecam Marka serdecnie w 100%.

Z racji iż sam korzystałem z pomocy uważam, że temat bardzo potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan1975, Bielsko-Biała i okolice, kontakt na PW, GG, tel. podam po kontakcie.

 

Kupiłem w życiu już trzy własne i jedną dla kolegi. Coś tam już chyba o kupowaniu wiem... :hmm:    :]  :]  :]

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.