Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

jezioro solinskie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#31 red

red

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 59 postów
  • Telefon:608636507
  • SkądCiechanowiec
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Dethleffs Nomad
  • Holownik:VW sharan 1.9 TDI 4Motion

Napisano 03 sierpień 2016 - 08:16

Info do sprawdzenia Robert - dawno nie byłem

Camping Jawor http://www.campingsolina.pl wpobliżu zapory miał kiedyś wysypaną sztucznie plażę i kawałek łagodnego zejścia

Z moich wyjazdów w tygodniu same zalety, weekendy jednak głośno tam bywało - ale to dawne czasy

Jako alternatywa Polańczyk - poszukaj było opisywane na forum

Dzięki Krzysiek

Na tym campingu chyba byłem kiedyś ze 25 lat temu. Niewiele pamiętam ale na pewno był duży i bardzo z górki - ja stałem z rodzicami mercedesem 207 pospiesznie przystosowanym do mieszkania i pamiętam że wszystko się waliło :) my z bratem mieliśmy spać pod namiotem  ale nie było za bardzo możliwości rozbicia go bo pamiętam też że co chwila padał deszcz a w przerwach między deszczem padała mżawka :) Nie pamiętam zejścia do wody a dodatkowo aura nie zachęcała do kąpieli (na 99% jestem pewny że się jednak tam kąpałem).

Wiadomo że w weekendy może być głośno - to jakoś mocno nam nie przeszkadza - oczywiście nie w bezpośrednim sąsiedztwie.

Jak to jest z temperaturą wody? Jakaś wyjątkowo zimna jest?

#32 reflexes

reflexes

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 809 postów
  • SkądGKW
  • Model:Chateau Cantara 908
  • Holownik:Z Kija :-) Sportage 2.0 CRDI

Napisano 04 sierpień 2016 - 07:17

Na Camping Jawor byliśmy w sezonie 2014. Patrząc na zdjęcia ze strony zastanawiam się kiedy one zostały zrobione, bo jak tam byliśmy to wyglądało to zdecydowanie inaczej i niestety dużo gorzej. Fotki raczej na pewno są z późniejszego okresu czyli wskazują, że coś się poprawiło. Kuchnia wówczas wyglądała zdecydowanie gorzej ale nie korzystaliśmy, bo gotujemy w przyczepie. Nie było wtedy też żadnych atrakcji typu plac dla dzieci czy te piłkarzyki albo bilard więc tu też widać zmianę na plus. Niestety na stronie nie ma zdjęć toalet i pryszniców, a te 2 lata temu były tragiczne. Kabiny prysznicowe zrobione z paneli ściennych były całe połamane, rozpadające się wręcz. Toalety stare i zniszczone, a przede wszystkim brudne (raz nawet spotkałem klocka postawionego obok muszli - wiem, że to nie jest wina kempingu ale może ktoś się brzydził zrobić do środka). Spędziliśmy tam 2-3 dni i był to jeden z większych bodźców do tego żeby naszą ukochaną niewiadówkę wymienić na przyczepę z kibelkiem  :] . Wiadomo, stary pójdzie na narciarza ale z małymi dzieciakami był kłopot.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

#33 smok_wawelski

smok_wawelski

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 717 postów
  • SkądKraków-Swoszowice
  • Model:TE King 380T (emeryt)
  • Holownik:VW Sharan ADY 2.0 B+LPG

Napisano 04 sierpień 2016 - 16:01

Dawniej wielokrotnie jeździłem na Jawor - woda dość przyjemna i czysta była, nie był to basen ale nie był to lód, na utworzonej sztucznie nasypanej plaży było spłycenie łagodnie schodzące, wahania temperatury i poziomu wody były zależne od przepływu przez zaporę.

Fajna woda też była idąc brzegiem od strony Jawora w przeciwną stronę niż zapora, taka mała zatoczka cumowały tam żaglówki.

W górę nad tą zatoczką było coś w stylu minikampingu - teren zdaje się był Lasów Państwowych stały tam budy, dojazd był z drogi idącej do WZW-Jawor, niestety nie mam kontaktu z kumplem który załatwiał mi tam pobyt. 

Kemping Jawor to taki "tarasowiec" - najgłośniej i najgęściej bywało na niższych "tarasach" gdy na weekend zjeżdżała się młodzież czasem lekko mówiąc niekulturalna, w kość dawała też "Sztygarka" grając bez osłon do późnych godzin w nocy, w tygodniu Jawor pustoszał i było ok 

Na fejsie trochę ludzi daje świeże polubienia, są udostępnienia - może skrobnij do kogoś jak to tam teraz wygląda

Po opinii kol. reflexes to raczej bym przed wjazdem sprawdził żeby się w maliny nie wpier...  w necie to foty mogą być cud w realu różnie bywa

Teraz mi się Robert przypomniało że rok temu był Darek "Dark1969" nawet mieliśmy do niego jechać tyle że był w domkach po drugiej stronie stuknij do niego przez forum vw - o samym Jaworze Ci wiele nie powie ale o samej Solinie pewnie tak :)

Użytkownik smok_wawelski edytował ten post 04 sierpień 2016 - 16:10

O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe
stopka_h40px.png   Pozdrowienia z Krakowa - smok_wawelski

.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych