Skocz do zawartości

kempingi w Wetlinie


qbek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zacne Grono:)

Wybieramy się w okresie od 28.09. do 01/no może do 02.10 br. na ten kemping : http://bieszczadywetlinka.pl/,

by tym razem wejść i przejść całą Połoninę  Wetlińską :yay:

Zaglądnęliśmy na ten kemping w/w/ w ub. roku ok. 18.09., na chwilkę, robiąc objazd widokowy "Wielkiej Bieszczadzkiej",

bo to były nasze` BIESZCZADY po raz 1, ale wtedy bazowaliśmy na kempingu  http://www.campingsolina.pl/.

Żona się zachwyciła, no i ja też :hmm: widząc z dołu WETLINKĘ.

Na kempingu były fajne nowe sanitariaty.

Czy kto tam był ostatnio?

Czy coś się zmieniło?

Czy może się ktoś też w tym terminie wybiera tam?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dojazd do camp. Wetlinka  beznadziejny, można porozrywać zestaw. Lepiej jechać do Ustrzyk Górnych. Po Zlocie na Diablej Górze byliśmy na campingu Jawor - ładnie i tarasowo położony nad samym Jeziorem Solińskim. Odwiedziliśmy też camp. Cypel w Polańczyku. Ten pierwszy zdecydowanie lepiej położony i ładniejszy, blisko do tamy są dwie przystanie białej floty ( minuta drogi). Jedyny mankament to dojazd, jeden podjazd jest stromy i po zakręcie 90 st. Po deszczu musieliśmy się wyciągać w dwa samochody. Przy suchej nawierzchni nie powinno być kłopotu. Fajny camp. jest w Cisnej.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 TDI wolniutko ale pewnie dojedziesz do wetlinki ale płyty faktycznie nierówne. Poważny plus tego kempingu to centralne położenie w względem połonin, chociaż Ustrzykach Górnych też jest fajnie. Solina czy Polańczyk to jednak nie miejsce dla górołazów, Cisna dobra gdy chcesz połazić po Wielkim Dziale, grupie Jasła czy Hyrlatej-uwaga na niedżwiedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to Brzegi Górne mają centrale położenie w stosunku do Połonin. I tam też można stanąć jeżeli nie na polu namiotowym to przy leśniczówce. Byliśmy tam - było całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd do camp. Wetlinka  beznadziejny, można porozrywać zestaw. Lepiej jechać do Ustrzyk Górnych. Po Zlocie na Diablej Górze byliśmy na campingu Jawor - ładnie i tarasowo położony nad samym Jeziorem Solińskim. Odwiedziliśmy też camp. Cypel w Polańczyku. Ten pierwszy zdecydowanie lepiej położony i ładniejszy, blisko do tamy są dwie przystanie białej floty ( minuta drogi). Jedyny mankament to dojazd, jeden podjazd jest stromy i po zakręcie 90 st. Po deszczu musieliśmy się wyciągać w dwa samochody. Przy suchej nawierzchni nie powinno być kłopotu. Fajny camp. jest w Cisnej.

Dzięki :) Tak tragicznie po tych płytach ?

W ub. roku wjechałem tak na szybko tam tym swoim GRAND TIGER`em,

widziałem te płyty, przeleciałem po nich, zaparkowałem na parkingu i nic nie zauważyłem.

Przy wyjeździe też nic. Oczywiście, a przyczepa stała w tym czasie, właśnie na kempingu JAWOR w Solinie.

To co prawda pick`up ale to konstrukcja typowo terenowa i silna bestia,

więc może dlatego nie zwróciłem wcale na nic uwagi.

Chyba że w tym roku się coś popsuło bardzo ?

Tak myślimy z żoną, że może jednak dołączymy do Was na VI Smoczy Zlot, a połoniny przełożymy na inne terminy :)

Dzięki jeszcze raz

Pozdrawiam

2,5 TDI wolniutko ale pewnie dojedziesz do wetlinki ale płyty faktycznie nierówne. Poważny plus tego kempingu to centralne położenie w względem połonin, chociaż Ustrzykach Górnych też jest fajnie. Solina czy Polańczyk to jednak nie miejsce dla górołazów, Cisna dobra gdy chcesz połazić po Wielkim Dziale, grupie Jasła czy Hyrlatej-uwaga na niedżwiedzie.

A wjechałeś swoim zestawem tam kolego ?

Tym razem chciałem jako holownik zastosować X5.

No ale to co pisze kolega ed, mnie zastanowiło.

Pozdrawiam

Edytowane przez visitor1967 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

visitor1967

Czy coś się zmieniło?

Czy może się ktoś też w tym terminie wybiera tam?

 

Witam.

Pisałem jak to obecnie wygląda - parę postów wyżej - relacja dotyczy pobytu 13-08-2017 do 19-08-2017r.

 

Pzdr

Stefan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pisałem jak to obecnie wygląda - parę postów wyżej - relacja dotyczy pobytu 13-08-2017 do 19-08-2017r.

 

Pzdr

Stefan

Witaj, noo nie doczytałem :) Dzięki

Pozdrawiam

Stachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.