Skocz do zawartości

kempingi w Wetlinie


qbek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 rok później...

Wybieramy się w Bieszczady do Górnej  Wetlinki  ,ale zastanawiamy się czy jechać 6-8 czy 8-11 bo 11 jest święto .

U mnie termin tylko weekendowy wchodzi w grę a więc 6-8 listopada.

O tej porze w  Wetlince jest już mocno pustawo więc sąsiedztwo mile widziane :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem w Wetlinie Górnej na kempingu w zeszły weekend i muszę napisać słowo krytyki co do tego miejsca. :oslabiony:

Ogólnie wielką i praktycznie jedną zaletą jest sama lokalizacja a co do samego kempingu to już jest tylko gorzej i gorzej.

Sanitariaty są w krytycznym stanie i lepiej w trosce o swoje zdrowie nawet tam nie wchodzić,nikt tutaj od bardzo dawna nie sprzątał,zdjęć nie robiłem bo nikt takiego widoku by tutaj nie zniósł. :czerwona:

Jak byliśmy w zeszłym roku z sanitariatami było dobrze ale obiekt był praktycznie nowy więc jakoś to wyglądało.

Ogólnie o miejsce nikt nie dba a szkoda bo  w miejscu jest niesamowity potencjał no ale samo się nie zrobi....

Uważam również że 70zł za dobę za 3 osoby za taki okres i takie warunki to też lekka przesada.

Samą okolicę polecam bo jest rewelacyjna,jeśli ktoś zaakceptuje spartańskie warunki to polecam bo baza wypadowa w góry rewelacyjna.

Nam pogoda dopisała i zlatalismy :tuptup: góry nawet tam gdzie nie planowaliśmy-efekt straszne zakwasy i dochodzenie do  zdrowia do teraz heheh.

Na osłodę kilka fotek

post-17500-0-84551700-1447232661_thumb.jpg

post-17500-0-43198000-1447232672_thumb.jpg

post-17500-0-52349000-1447232683_thumb.jpg

post-17500-0-77078000-1447232698_thumb.jpg

post-17500-0-44013100-1447232894_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz ostatni wypad do Wetliny miał miejsce dokładnie 7 lat temu - właśnie 11 listopada zdobywaliśmy Połoninę Caryńską a dzień wcześniej Wetlińską :)

Nie mieliśmy jeszcze budki - mieszkaliśmy w domku na terenie ośrodka PTTK. Było świetnie ... trzeba będzie powtórzyć :)

post-7016-0-46243300-1447251721_thumb.jpg

post-7016-0-39705500-1447251754_thumb.jpgpost-7016-0-18832300-1447251983_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nowe kibelki, są własnością parku, a nie kempingu. Dlatego właściciel pewnie ich nie sprząta. Park wszędzie stawia takie za kasę z UE na początkach szlaków. 

Ja tam uwielbiam Bieszczady, a kibel mam w budzie. Tak więc, my będziemy nadal tam jeździć :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w okolicach Wołosate ktoś z was stacjonował?

Pozdrawiam 

W Wołosatym masz super parking na którym możesz stać cały pobyt za 20 zł na dobę ,są tam nowiutkie toalety i prysznice z ciepłą wodą a gość który to prowadzi bardzo miły ,ja byłem tam we wrześniu stałem 4 dni spokój i cisza aż nie chce się wracać do domu :biwak: poleca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al

 

http://www.bazanadroztokami.pl/

 

już podrzucałem to miejsce

dojazd kiepski ale miejsce urocze

Na jednej fotce widać namioty ale nic więcej na temat pola namiotowego nie napisali na stronce. Jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.