Skocz do zawartości

Najtańsze kempingi nad morzem


arkadii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pojęcie tani kemping jest względnym pojęciem .

Za zestaw:

 przyczepa z przedsionkiem + samochód+ prąd 

dwie osoby dorosłe z reguły płacę w granicach 38 do 46 zł 

 

dla tego określ ilość osób i zakres cenowy jaki Cię interesuje to wówczas dostaniesz konkretne informacje

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że powinieneś szukać kempingów dalej od morza (kilkaset metrów spacerku robi swoje...) ewentualnie mniej popularne miejscowości, myślę że standard pola też ma znaczenie na cenę :hmm:  trzeba poszukać i dzwonić, nie zapomnij negocjować 

przed lub po sezonie, na pewno będzie taniej, o ile Ci pasuje ?

polecić niestety nic nie polecę, bo tam gdzie byłem nad morzem nie jest tanio...

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

A ja odgrzeję trochę ten temat. Kupiłem przyczepę 3 lata temu i zauważyłem, że nie ma roku by ceny nie rosły. A najgorsze jest to, że właściciele kempingów liczą sobie już za wszystko: przedsionek, namiot ogrodowy i (hit sezonu jaki ostatnio znalazłem) za markizę. W przyszłym roku nie zdziwię się ja zaczną pobierać opłaty za czapki z daszkiem i stopień do przyczepy. Dlatego interesują mnie kempingi gdzie tanio spędzę urlop - cudów nie wymagam - wystarczy ciepła woda.

W moim przypadku to przyczepa 4,5m + samochód + "2+1" bez prądu.

 

Wydaje mi się, że ceny o których pisze ptaku w tym roku już będą nie do osiągnięcia.
Zakładając przybliżone stawki tegoroczne na kempingach we Władysławowie:

Przyczepa + przedsionek 14+8

samochód 10

prąd 12

2 os+klimatyczne 30zł

Razem: 74 zł !!!

Edytowane przez Paszczak22 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odgrzeję trochę ten temat. Kupiłem przyczepę 3 lata temu i zauważyłem, że nie ma roku by ceny nie rosły. A najgorsze jest to, że właściciele kempingów liczą sobie już za wszystko: przedsionek, namiot ogrodowy i (hit sezonu jaki ostatnio znalazłem) za markizę. W przyszłym roku nie zdziwię się ja zaczną pobierać opłaty za czapki z daszkiem i stopień do przyczepy. Dlatego interesują mnie kempingi gdzie tanio spędzę urlop - cudów nie wymagam - wystarczy ciepła woda.

W moim przypadku to przyczepa 4,5m + samochód + "2+1" bez prądu.

 

Wydaje mi się, że ceny o których pisze ptaku w tym roku już będą nie do osiągnięcia.

Zakładając przybliżone stawki tegoroczne na kempingach we Władysławowie:

Przyczepa + przedsionek 14+8

samochód 10

prąd 12

2 os+klimatyczne 30zł

Razem: 74 zł !!!

Zwróć uwagę na datę postu :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ceny o których pisze ptaku w tym roku już będą nie do osiągnięcia.

 

Nieprawda. Znam takie pole, na którym podobne ceny są osiągalne. Cennik poniżej.

Nie podaję namiarów, aby uniknąć reklamy. Jednak ci, ktorzy mnie znają wiedzą dokąd uwielbiam jeździć. O czym niejednokrotnie pisałem :ok:

 

Camping i Pole Namiotowe 2015 Pozycja Stawka za dobę w zł

Pobyt osoby (powyżej 10 lat) 12,00

Pobyt dziecka do 10 roku życia 7,00

Namiot 6,00

Przyczepa campingowa/Camper 12,00

Prąd 8,00

Prąd wg. wskazań licznika (za 1kWh) 2,00

Pranie w pralce automatycznej 5,00

Opłata klimatyczna 2,20

 

Nie pobieramy dodatkowych opłat za:

  • wybór boxu/stanowiska
  • samochód osobowy lub bus
  • motor/rowery
  • zwierzę domowe
  • przedsionek / pawilon ogrodowy
  • korzystanie z natrysków (sanitariatów)
  • korzystanie z kuchni i jej wyposażenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to tam gdzie mysle  :hmm:  to do morza trzeba jechac autem lub rowerem, przez to nie mozna tego porownać z miejscami gdzie do morza jest 10m porzez wdyme :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o taniości więc niechodzi o odległość lecz o koszty które trzeba dodatkowo doliczyć, np w zeszłym roku podczas pobytu nad Bałtykiem potrafiłem w ciagu jednego dnia być z 20 razy na plaży a jak by to powtórzyć z kempingu oddalonego o kilkaset metrów to w koncu zrobi sie ładny przebieg :bzik:  Poprostu trzeba by podawac odległośc od lini brzegowej i wtedy wszystko jasne :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np w zeszłym roku podczas pobytu nad Bałtykiem potrafiłem w ciagu jednego dnia być z 20 razy na plaży

Czyli stacjonowanie w większej odległości od plaży ma też swoje plusy. Bo rozumiem, że nie chodziłeś tak z własnej woli :D

Sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze trzeba zmienic morze,bo nad naszym niestety dosc drogo.

 

na ?

 

nam nad Bałtykiem wychodzi 44zł i cena jak widzę nie wiele się zmieniła 

(tylko dzieci urosły i łapią się w opłaty)

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.