Skocz do zawartości

Turniej siatkówki


bodzioklb

Rekomendowane odpowiedzi

100-pciu jako ze bede juz wczesniej na miejscu moge byc naganiaczem do druzyn... :]

wiem kogo z forumowiczow zwerbowac do "swojej" druzyny - bede trenerem bo po zimie to mnie latwiej przeskoczyc jak obejsc

 

jak zmontuje swoja druzyne to nie wiem czy beda odwazni stanac po drugiej stronie siatki :ee: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nalewki to jak znam życie to Rysiaczka " fucha " . Należy przygotować nalewki i je przywieźć na zlot ( tak jak to miało miejsce w Białym Brzegu ) a resztę na miejscu zrobimy .

 

Bodzio ty zorganizuj cały turniej a nie jedną drużynę . Można zrobić meczyk np . wschód kontra zachód , albo północ kontra południe  ........... nie wiem. Nie widzę Wotra a on jest naszym sędzią głównym .

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio ty zorganizuj cały turniej a nie jedną drużynę . Można zrobić meczyk np . wschód kontra zachód , albo północ kontra południe  ........... nie wiem.

 

polnoc-poludnie... oj, zeby nie bylo karawaningowej wojny secesyjnej....

wschod-zachod... tez mi sie zle kojarzy :)

 

no dobra - jak ma byc turniej to potrzebujemy minimum 4 druzyn

 

jesli mozna to odpalcie nowy temat - zbierzemy ochotnikow, dobierzemy sie po znajomosci w "klany"... a jesli braknie ochotnikow to na miejscu rozdam karty powolania :]  

 

...a i jesli chodzi o plany - turniej napewno nie moze sie odbyc 2 maja

 

probably mnie niet 2 maja in Przybrodzin

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

To ja (jako manager :lol:) zgłaszam część jednej drużyny siatkarskiej - nazwa druzyny Pyrki :ok:

1. Madzik

2. Dresik

3. Wolly

4. Hubert (z załogi DoMaHu)

5. .....................

6. .....................

 

Pozostali chętni z Pyrlandii - nie pchać się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie na potrzeby transferowe rezerwuje n/w zawodnikow do druzyny "południowcy":

Omen, Omenowa, Omen-junior,Rosołek, Gal, Robi, Bona, Yogi, ADRIAn, Sosek, Ryba77-79, Piniu, Maligr, Blusmen, Miodzio, Malaga...

trener -  Bodzio

narazie tyle ;)

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 osób w jednej drużynie ? :mlot:

 nie lękaj sie... to narazie kolejka transferowa... moze byc Nas wiecej - wtedy zwyciezca turnieju bedzie znany przed rozgrywkami :ee:

 

no to jeszcze potrzebni 2 trenerzy /lub wiecej/ ze swoimi druzynami - kto reflektuje na posadke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstepnie na potrzeby transferowe rezerwuje n/w zawodnikow do druzyny "południowcy":

 

 

Omen, Omenowa, Omen-junior,Rosołek, Gal, Robi, Bona, Yogi, ADRIAn, Sosek, Ryba77-79, Piniu, Maligr, Blusmen, Miodzio, Malaga, Finger-junior, Focus, Asia Focusowa, Radwan, Mesert, Dżuma, AdamH, Masterek...

 

od łowców talentow i zaprzyjaznionych managerów mam te w/w osoby na liscie - teraz trzeba bedzie negocjowac kontrakty ;)

 

jeśli chodzi o sędziego - po ostatnich rozgrywkach nasz forumowy "Sędzia" zyskal taki rozglos i renome ze trudno bedzie tez go do Przybrodzina sciągnąć...- sędziuje na światowych zawodach

 

sądzę ze gdyby zalatwic mu bilet do "Ławicy" a z tamtąd Maybachem go przytransportowac na Zlot to moze sie skusi...

... kalosze zapewnimy mu na miejscu :]

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio pisze:

...jeśli chodzi o sędziego - po ostatnich rozgrywkach nasz forumowy "Sędzia" zyskal taki rozglos i renome ze trudno bedzie tez go do Przybrodzina sciągnąć...- sędziuje na światowych zawodach

 

sądzę ze gdyby zalatwic mu bilet do "Ławicy" a z tamtąd Maybachem go przytransportowac na Zlot to moze sie skusi...

... kalosze zapewnimy mu na miejscu :]

 

Sędzia kalosz ? :]  No co Ty Meblowy, on podobno nie przekupny   :nono:

Edytowane przez SZWEDEK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nalewke to już mam 3 letnią na specjalną okazję,a i troche bimbru sie znajdzie z własnej produkcji :slina:



a jeśli ktoś nie będzie miał jednej osoby do gry to może ja bym się nadał kiedyś odbiłem piłke dwa razy a jak się nie nadam to ławke z nim



żartowałem z tą piłką ale nalewkę mam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, do siatkówki się zapisuję, a może nawet przywiozę specjalistkę?

Zatem skład drużyny Pyrki to:

 

1. Madzik

2. Dresik

3. Wolly

4. Hubert (z załogi DoMaHu)

5. Janek od balthurów

6. Honorata (???) od balthurów

...........................................................................

7. ...............................................

8. ...............................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.