Skocz do zawartości

Potrzebujesz przyczepki kempingowej? kampera? na swój sprzęt?serwisu?części?


Lothian

Rekomendowane odpowiedzi

Strona www:www.przyczepy-pierzgalski.pl
e-mail:biuro@przyczepy-pierzgalski.pl

Czynne : od 9.00 do 17.00, w soboty od 9.00 do 13.00.

 

- Największy skład części zamiennych do przyczep bagażowych, campingowych, specjalistycznych oraz samochodów campingowych
- produkcja i sprzedaż przyczep według zamówienia klienta
- sprzedaż przyczep campingowych i ciężarowych firm: NIEWIADÓW, ADRIA, STEMA, PIERZGALSKI
- naprawa i remonty kapitalne przyczep i samochodów campingowych
- montaż i naprawa ogrzewań gazowych (serwis) TRUMA
- montaż i naprawa lodówek w przyczepach campingowych (serwis)
- zabudowa samochodów dostawczych na cele turystyczne lub inne
- zabudowa kontenerowa samochodów i przyczep
- sprzedaż toalet turystycznych i środków chemicznych do toalet
- sprzedaż akcesoriów do wypoczynku i turystyki carawaningowej.


Pozdrawiamy i zapraszamy do nas po poradę w sprawie kupna nowego sprzętu lub serwisu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam angielkę spalił mi się prostownik on był przykręcony do podłogi na zewnątrz , fabrycznie , o nazwie Ranger PA 10 i pytanie czy dostane takie coś i jaka cena , czy może zastąpic czymś innym osobiście nie przyjade bo mieszkam w Szczecinie , proszę o info. pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całośc można wymienić na transformator niemiecki do przyczepy w cenie około 300 zł, który możemy sprowadzić, niektóre rzeczy da sie naprawiać w serwisie ale trzeba je widzieć, do angielskich przyczep w Polsce nie ma żadnych części, a jeżeli sa to bardzo rzadko kiedy można je kupić. Wiele części można zamienic od przyczep niemieckich lub holenderskich. Jeżeli chcesz konkretne informacje to prosimy dzwonić 343627655

Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki , z tymi cześciami to jest problem mysle ze mi nie będą szybko potrzebne  oprócz transformatora , mam jescze jedno pytanie czy by mógł się spalic jak go podłączyłem bezposrednio pod odbiornik , telewizor oswietlenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam bezpiecznik jest ok ,czyli grubsza sprawa ,dzięki.



Naprawdę firma z Częstochowy jest godna polecenia ,zamawiałem płyn do wc nawet się nie spodziewałem ,że tak szybko go otrzymam po dwóch dniach ,a dopisze że mieszkam w Szczecinie ,dzięki wielkie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, przedstawiam jedną z wielu naszych ofert na sezon wakacyjny i nie tylko:

 

  1. 414zł szafka zamykana
  2. 497zł grill z wyposażeniem pełnym (kubkiem na tłuszcz itp) + 192zł opiekacz gazowy  (grill gazowy na butle). Możliwośc zakupu zestawu jak I tylko wybranej części
  3. 429zł wciągarka 900 kg oryginalna AL-KO

  4. 585zł Stol aluminiowy skladany w pol 120 cm/80 cm

  5. 625zł Gril gazowy skladany w walizke, campingowy na wyjazdy  i na stale na podworko. Do gotowania zup/wody/itp na wierzchu , a w środku równocześnie pieczenie/smażenie mięs/kurczaka/ryb/itp  (możliwość podłączenia silniczka obrotowego na 12 V)

  6. Blotniki wszystkie rodzaje, pojedyncze od 44 zl oraz tandemy od 59 zl

  7. Kola wsporcze rozne obciazenia dyszla juz od 69 zl na 150 kg, do 1000 kg

  8. Same kolo wsporcze od 49 zl do 150 kg

  9. 39zł camp shower

Dodaje plik ze zdjęciami. Wkrótce będę starał się przedstawić kolejne oferty, aby kazdy mógł zapoznać się z naszą ofertą. Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem prosimy o kontakt telefoniczny 343627655. Zapraszamy po te towary jak i inne :)Kup teraz.docx

Edytowane przez Lothian (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.