Skocz do zawartości

Koszt OC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zapłaciłem 59 zł :] z 30 % zniżką za bezszkodowość i 30 % zwyżką za wiek :D:D:( . No do tego dostałem 10 % zniżki za to, że mam już jedną przyczepę w PZU ubezpieczoną :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiadów

60 % zniżki za bezszkodowość

5% za kontunuację ubezpieczenia

10% za jednorazową składkę

26 zł

 

może jeszcze powinienem zapytać jak długo od zgłoszenia u ubezpieczyciela faktu sprzedaży będą przychodzić druki przekazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak w temacie. Interesuje mnie czy będąc współwłaścicielem (dopisując się do dowodu rejestracyjnego - właścicielem aktualnie jest moja Babcia :]) przyczepy kempingowej liczą się zniżki do OC, to znaczy czy jest tak jak w przypadku samochodów? OC bowiem to ubezpieczenie od pojazdów mechanicznych jakimi sa także przyczepy więc powinno być tak samo, nie mam jednak pewności i prosze o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Camper powiem Ci jak u mnie było. Zniżki wypracowałem sobie sam na OC i AC. Kolejny samochód i przyczepę zarejestrowałem na siebie i żonę i agent ubezpieczeniowy bez zadnych zabiegów z naszej strony uznał nam wszystkie zniżki, które ja wcześniej wypracowałem sam. Myślę, że u Ciebie powinno być tak samo :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna było tak , że jeżeli byłeś właścicielem czy współwłascicielem przyczepy to nabijałes zobie znizki i potem ubezpieczając samochód mogłeś z nich skorzystać.

Ostanio słyszałem ze coś sie pozmieniało w tym temacie, musisz zadzwonic do jakiegos agenta ubezpieczeniowego i wszystko Ci powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie coś nie pozmieniało, ale wszelki zniżki przysługiwały osobie, a poaza tym jeśli było wiecej niż 1 osób wpisanych do dowodu rejestracyjnego to PZU i inni ubezpieczyciele wybierali te większe zniżki. Nie ma natomiast czedgoś takiego, że zniżki przechodzą z jednej osoby na drugą. Każdy wypracowuje je sobie sam. Jak jeden pojazd posiadają dwie osoby to po prostu wybierane są te większe upustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem jedno auto zarejestrowane na mnie i zone (adnotacja w dowodzie, ze jest "wspolwlasciciel"). Majac znizki, chcialem wykupic OC tylko na siebie, ale mila pani w PZU wyjasnila mi, ze w takim przypadku nalicza sie znizki osoby, ktora ma ich mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póltora roku temu zarejestrowałem samochód na żone (i to w WARCIE), która nigdy nie była właścicielem zadnego pojazdu i dostała wszystkie moje znizki na OC i AC (które mozolnie wypracowałem przez lata w PZU). Wymagane było jedynie zaświadczenie z PZU o wypracowanych znizkach i tzw. szkodowość czyli ewentualne wypłaty odszkodowań. Sytuacja taka jest możliwa ze wzgledu na tzw. "wspólnotę małżeńska". No chyba, że od tamtego czasu sie coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

FRED nie rozumiem o co ci chodzi JA napisałem że tyle zaplaciłem i dlaczego a nie odnosiłem się konkretnie do twojej osoby gdyż opłaty sa uzależnione nie tylko od zniżek ale także od miejsca zamieszkania, a JA też opisałem tak jak inni ile zapłaciłem i dlaczego. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.