Skocz do zawartości

Koszt OC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co to znaczy "pełna zniżka" w towarzystwie ubezpieczeniowym? To jest taka zniżka, jaką może udzielić agent!

Pamiętajcie, że koszt OC (jak i innych ubezpieczeń) zależy od tzw strefy taryfowej. W różnych miejscach w Polsce stawki mogą być różne.

Ja zapłaciłem w Warcie 25 zł.:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu wykup NNW do przyczepy, ponieważ nikt w niej nie podróżuje.

Jedyna możliwość uzyskania odszkodowania z tego ubezpieczenia to moment pakowanie bezpośrednio przed lub po podróży - np spadniesz ze schodka i złamiesz nogę.

Jeżeli jakiś agent proponuje Wam takie ubezpieczenie, to nie bardzo wie co robi.:niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu wykup NNW do przyczepy, ponieważ nikt w niej nie podróżuje.

Jedyna możliwość uzyskania odszkodowania z tego ubezpieczenia to moment pakowanie bezpośrednio przed lub po podróży - np spadniesz ze schodka i złamiesz nogę.

Jeżeli jakiś agent proponuje Wam takie ubezpieczenie, to nie bardzo wie co robi.:niewiem:

 

Też tak jakoś podobnie sobie to NNW tłumaczyłem.

Jedyne ryzyko to pewnie nocowanie w przyczepie gdzieś na parkingu przy drodze lub na stacji benzynowej i odpukać mamy pecha i do naszej sypialni wjeżdza np. ciężarówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maras - zapewne bywa różnie w różnych towarzystwach, ale NNW jest związane z ruchem pojazdu.

Ruch pojazdu w sensie Kodeksu Drogowego rozpoczyna się od zapakowania gratów do bagażnika, kończy wypakowaniem (ew. wsiadanie/wysiadanie do/z pojazdu). Wsiadając do przyczepki nie czynisz tego celem dokonania ruchu tegoż pojazdu. Dlatego zaznaczyłem, że wsiadanie wysiadanie z przyczepki przy pakowaniu/rozpakowaniu.

aczkolwiek nie jestem wyrocznią, bo nie znam wszystkich OWU (Ogólnych Warunków Ubezpieczenia) w towarzystwach. W Warcie jest właśnie tak.

 

Jest takie dodatkowe ubezpieczenie na szyby samochodowe , czy wie ktoś z Was czy można coś takiego wykupić na szyby w przyczepie?

Ubezpieczenie szyb dotyczy najczęściej szyb pojazdów osobowych. Koszt to około 70-100 zł.

Pamiętaj, że AutoCasco (z Kradzieżą) przyczepki o wartości +/- 15000 zł to wydatek rzędu 300 zł/rok. Wtedy szyby masz ubezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Z góry przepraszam za odświeżenie tematu, ale nie mogłem się powstrzymać.

Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani z Avivy w sprawie OC mojej przyczepki.Po zebraniu wszystkich informacji wyliczyła...2100 hehe(1).gifmlot.gif(dwa sto)

Po prostu mnie rozwaliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi - Marmur - Ty jesteś zadowolony (co jest zrozumiałe). Mniej zadowolony ten, kto będzie korzystał z Twojej polisy OC. Przyjnajmniej na początku. Bo jak dobrze będzie pisał odwołania, to będzie ok.

 

Ja kiedyś pomagałem Kolegom w pisaniu odwołań. Podwyższyliśmy wypłatę odszkodowania x2 (TUW TUW). Było wesoło.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.