Skocz do zawartości

Koszt OC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 297
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oferowały różne OC a różnice kolosalne między nimi

 

Niektóre firmy porobiły minimalne stawki niezależne od zniżek. Np. cena wyjściowa bez zniżek była 80zł a do zapłaty nawet przt max zniżek 50zł (HDI Samopomoc).

 

I stąd różnice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak -dziś trochę podzwoniłem

PZU filia Andrychów AC + NW Max (obowiązkowo) razem ok 600zł :)

PZU Oświęcim AC+OC razem ok 480 zł :(

Ceny od wartości 7500 zł

 

Effendi- jak udało ci się znaleźć AC za 100 zł

 

Samo OC z pełnymi zniżkami 34 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepciak masz nieaktualne informacje-od stycznia 56zł-dostałam właśnie przekaz.

 

OC w PZU z pełną zniżką - 32 zł

 

elaola!, Lepciak, ma rację a to dlatego, PZU wysłało dwa blankiet na wpłatę na OC przyczym:

- pierwszy blankiet - na kwotę 65 złotych za polisę OC + ubezpieczenie NNW na kwotę 15000 złotych + pakiet Auto Pomoc Komfort - ( jeśli ktoś niedokładnie przeczyta informację na blankiecie moze pomysleć że PZU podniosło stawki na OC i stąd ma do płacenia całe 65 złotych),

- drugi blankiet natomiast - same OC wg Twoich zniżek na którym to płacisz dokładnie tylko OC, np 32 złotych przy maksymalnych zniżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie posiadam Iveco caly woz z 1984 roku o pojemnosci silnika 3,5 szczegolow nie znam ale chodzi mi o ubezpieczenie Oc - to pytanie kuzyna. Gdzie jest najtaniej ??

W dowodzie mam wbite samochod specjalny przeznaczenie kempingowy.

Gdzie wedlus was warto sie spytac ? Jakie firmy sa najtansze. Kuzyn ma 28 lat i ma 10 lat prawo jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas posiadania prawa jazdy też jest ważny,ale najważniejsze jest ile ma zniżki na OC za bezszkodową jazdę.Ja ubezpieczając Peugeota 406 z 1998 roku ze zniżką 60% zapłaciłem 1054 pln za OC i AC w Liberty Direct.Spoko firma i dbają o klienta...czas załatwienia szkody z AC od zgłoszenia jej do wypłaty gotówki trwa 7 dni :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn ma 28 lat i ma 10 lat prawo jazdy.

 

Trochę młody kot :ok: , na pewno dowalą mu za wiek (wszędzie) ,niech weźmie sobie kogoś z rodziny za współwłaściciela .

Ja tak samo robiłem gdy jeszcze wiek nie puszczał mimo A,B,C,D kategorii prawa jazdy i zawodowej jazdy , akurat na to oni nie patrzą. :'(

Idziecie do pierwszej lepszej ubezpieczalni i prosicie o policzenie składek paru firm,tam znajdą najtańsze ubezpieczenie danego środka lokomocji .

Nie łudźcie się ,reklamy są tylko kolorowe.

Są różne pojazdy i różne kwoty ubezpieczeń.

Przyczepa w PZU czy Warcie ,a z samochodem już inaczej. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziemniak napisał/a:

Kuzyn ma 28 lat i ma 10 lat prawo jazdy.

 

 

Trochę młody kot

 

 

Już nie taki młody :) Do 25 lat są zwyżki - na wakacjach to przerabiałem jak kupiliśmy z moją :ok: na współwłasność auto.

 

Jesienią jak zmieniłem swoje auto i szukałem odpowiedniego pełnego pakietu ubezpieczenia nie dostawałem nigdzie żadnych zwyżek (PZU, Warta, Samopomoc, Hestia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.