Skocz do zawartości

Biograd na moru Park Soline


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Pierwszy raz wybieramy się do Chorwacji ok 27.06.2013r. Zainteresował mnie kemping Park Soline czy może ktoś tam był i udzieli mi jakiś informacji ? Z góry Dziękuje za informacje !!! :skromny:

@Marzena123

Kemping ten nie spełnia wymogów kempingu ****.

Cena za pobyt jest wyśrubowana i nie odpowiada stanowi faktycznemu.

Za mało sanitariatów do ilości gości = kolejki. Wałęsające się psy po kempingu.

Muzyczka "łupu cupu" leci do rana.

Jest to moja subiektywna ocena. Za takie pieniądze można zdecydowanie znależć coś lepszego.

 

różne lata < nasza Chorwacja > ostatni wyjazd

 

Zachęcam do klikania na wszystko co naniosłem na obie mapy, dowiesz się więcej.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebywałem na tym kempingu w czerwcu 2011r. i nie odniosłem wrażenia, że nie zasługuje na 4 gwaizdki. Kolejek do łazienek nie było, psy raczej niewidoczne, muzyka sączyła się, owszem, z kilku restauracji ale nie na tyle głośno, żeby przeszkadzała. Ważne jest położenie kempingu: super promenada nadmorska do Biogradu, bliskość Parku Narodowego Kornati, wodospadów Krka, miast, które warto zwiedzić: Pakostane, Trogir, Vodice itp. Sam kemping to moloch z restauracjami barami, sklepami, piekarnią. Co ważne dla osób z małymi dziećmi to część plaży z nawiezionym piaskiem i łagodnym zejściem do wody. Na kempingu mozna wynająć homemobil, w pełni wyposażony namiot na 6 osób, u Czechów domek drewniany z własnym węzłem sanitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biograd  jak na Chorwację jest bardzo popularnym miejscem. Lipiec - sierpień ciasno. Plaża i woda nie za ciekawa. Niedaleko w Crvenej Luce ciekawiej. W samym Biogradzie znajduja się małe przydomowe kempingi cisza, spokój. Kornati zwiedzanie w jak najmniejszej grupie, mała łódka. W Kornatach jest mała wyspa z piaskiem jak nad Bałtykiem. Byłem, wdziałem -  ale która? :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje ! Znajoma polecała mi kemping na który jezdzi pod namioty Adriatyk-Orebic i jest tam też kemping na przyczepy kempingowe. Z włascielami można dogadać sie w języku polskim. Bo u nas z angielskim  marnie .  Planujemy jechać przez Węgry .Jaki mniej więcej byłby czas podróży z przyczepa w okolice Sibenika . Nad Balaton z Andrychowa w ubiegłym roku jechalismy ok 7 godz . W tym 3  postoje winiety ,wc,paliwo . A moze ktoś mi poleci w tych okolicach sprawdzony nie drogi kemping . Bo ten Park Soline do 13 lipca 27.20 euro plus napewno klimatyczne . A w innych widziałam ze cena po 1 lipca duzo idzie do góry. Dzięki za wszelakie informacje ! ! ! Pozdrawiam !!! :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły masz rozrzut lokalizacji - 260km. Jeżeli chcesz jechać na Peljesac to owszem jest tam kilka fajnych kempingów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

do wyboru masz Autokamp Denka i Lupis w Loviste, masz na wjeździe na półwysep - Prapratno, do tego jeszcze w Orebiczu ze 3 kempy. Szukasz ciszy i spokoju czy dyskoteki, miasteczka, które żyje wieczorem (tu podchodzi Orebicz).

 

W Loviste za zestaw z prądem do tego 2+1 zaplacisz ok 85zł ale w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwa lata temu byliśmy pod Biogradem - kurort jakich mało... lepiej na kemping poszukać spokojniejszych przydomowych kempingów.

za Biogradem jest Nord SEA (Pakostane) fajny kemping w rodzinnej atmosferze blisko do Pakostanu. z plażą trochę lipa dla małych dzieci dużo jeżowców.

ale do wypoczynku super :)

A przed Biogradem Camp Adria - zawołaj Denisa powiedz że jesteś z www.karawaning.pl najlepiej pokaż naklejke i pozdrów go.(napewno miejsce się znajdzie)

http://www.autocamp-adria.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwa lata temu byliśmy pod Biogradem - kurort jakich mało... lepiej na kemping poszukać spokojniejszych przydomowych kempingów.

za Biogradem jest Nord SEA (Pakostane) fajny kemping w rodzinnej atmosferze blisko do Pakostanu. z plażą trochę lipa dla małych dzieci dużo jeżowców.

ale do wypoczynku super :)

A przed Biogradem Camp Adria - zawołaj Denisa powiedz że jesteś z www.karawaning.pl najlepiej pokaż naklejke i pozdrów go.(napewno miejsce się znajdzie)

http://www.autocamp-adria.de/

Dzięki Wielkie ! A jak z dogadaniem sie po polsku na tych kempingach ? A jak zdecyduje na Camp Adria to pozdrowie Denisa .

 

niezły masz rozrzut lokalizacji - 260km. Jeżeli chcesz jechać na Peljesac to owszem jest tam kilka fajnych kempingów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

do wyboru masz Autokamp Denka i Lupis w Loviste, masz na wjeździe na półwysep - Prapratno, do tego jeszcze w Orebiczu ze 3 kempy. Szukasz ciszy i spokoju czy dyskoteki, miasteczka, które żyje wieczorem (tu podchodzi Orebicz).

 

W Loviste za zestaw z prądem do tego 2+1 zaplacisz ok 85zł ale w czerwcu

 

W dwa lata temu byliśmy pod Biogradem - kurort jakich mało... lepiej na kemping poszukać spokojniejszych przydomowych kempingów.

za Biogradem jest Nord SEA (Pakostane) fajny kemping w rodzinnej atmosferze blisko do Pakostanu. z plażą trochę lipa dla małych dzieci dużo jeżowców.

ale do wypoczynku super :)

A przed Biogradem Camp Adria - zawołaj Denisa powiedz że jesteś z www.karawaning.pl najlepiej pokaż naklejke i pozdrów go.(napewno miejsce się znajdzie)

http://www.autocamp-adria.de/

Dzięki ! Jak i Nord SEA i Camp Adria ok  . A jak z dogadaniem się po polsku ? Jak będe na Camp Adria na 100% pozdrowie Denisa ! :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie ! A jak z dogadaniem sie po polsku na tych kempingach ? A jak zdecyduje na Camp Adria to pozdrowie Denisa .

 

 

Dzięki ! Jak i Nord SEA i Camp Adria ok  . A jak z dogadaniem się po polsku ? Jak będe na Camp Adria na 100% pozdrowie Denisa ! :skromny:

 

z dogadaniem się po polsku nie powinno być problemu w Chorwacji. Raczej na dużych kempingach gdzie obsługa to często młodzież - tam niemiecki i angielski głównie. Natomiast w sklepach, na kempingach gdzie obsługuje właściciel, w knajpkach itd - spokojnie dogadasz się językiem Polsko - Chorwacko - migowym. My z właścicielem kempingu w Loviste - Denka spokojnie rozmawialiśmy po polsku i wszystko obie strony rozumiały. Chorwaci są bardzo przyjaźnie nastawieni do turystów, może w sezonie jak są tłumy to jest słabiej - z racji zmęczenia i pośpiechu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na forum natrafiłam na kemping Kozarica w Pakostane .  Po przeczytaniu wielu opini , zobaczeniu zdjęć. Zdecydowałam ze to ten kemping . A czy dobrze ? :hmm: ? Zobacze na miejscu . A może ktoś też tam się wybiera po 24 czerwca ? :skromny:

Myślę właśnie o czerwcu bo nie jest zbyt tłoczno i  chcemy jechać w tym terminie nawet jak się da to 20 czerwca 

 

albo Koziarica http://www.adria-more.hr/kamp.php?lang=en

albo Dalmacja http://www.dalmacija-camp.com/po/Preise_POL.html

 Dalmacja cenowo hit w czerwcu 15 euro za dobe komplet z dwoma osobami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę właśnie o czerwcu bo nie jest zbyt tłoczno i  chcemy jechać w tym terminie nawet jak się da to 20 czerwca 

 

albo Koziarica http://www.adria-more.hr/kamp.php?lang=en

albo Dalmacja http://www.dalmacija-camp.com/po/Preise_POL.html

 Dalmacja cenowo hit w czerwcu 15 euro za dobe komplet z dwoma osobami.

Kemping Dalmacja ceno faktycznie super wychodzi w porównaniu z Kozaricą . Przy wyborze Pitch C 29 euro a Camping place 27.7euro . Ciekawe czy można za pobyt na tym kepingu zaplacić w kunach ? :hmm: . Z Pakostane bliżej do miejsc które chcemy zobaczyć np. Park Krka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping Dalmacja ceno faktycznie super wychodzi w porównaniu z Kozaricą . Przy wyborze Pitch C 29 euro a Camping place 27.7euro . Ciekawe czy można za pobyt na tym kepingu zaplacić w kunach ? :hmm: . Z Pakostane bliżej do miejsc które chcemy zobaczyć np. Park Krka .

  Można zwiedzić i potem po paru dniach dalej na inny kemping własnie trwają debaty w temacie "Chorwacja 2013"gdzie najlepiej

 Trasę chyba przez Węgry bo wyjdzie najtaniej no i nad Balatn można skoczyć na dzień lub dwa,

Albo wg wskazań IREDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.