Skocz do zawartości

Wybór auta do holowania


rafalkwiatkowski73

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, maarec napisał:

Tak. Jest pomarańczowy, błękit, czerwień, morski,  brąz / złoto + oklepany standard.

Nie ma żadnych jasnych (prócz białego), same ciemne. Najlepszy ten pomarańczowy, ale pupy nie urywa. Dopłata za sam kolor ponad 4 tys. zł to 50% ceny Corsy na chodzie z 2004 roku ;-)

Jeszcze ten niebieski dość ładnie wygląda, choć mógłby być błękitny. Czerwony jest ciemny, brązowy ciemny, zielony bardzo ciemny, czarny...  a gdzie żółty? gdzie jaskrawo zielony? całkiem brak najbezpieczniejszych oczojebnych kolorów!

Albo ja jestem jakiś dziwny, albo producenci dziwnie robią badania rynkowe. Dać 200 tys. zł za samochód i nie móc sobie wybrać ładnego jasnego koloru to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

 

bez względu na model  cena jest poglądowa i myślę że min. drugie tyle albo i więcej rabatu do wyrwania :]

 

Może w VW tak jest. tak jak pisałem gdy model chodliwy różnica jest minimalna.

59 minut temu, inhalt napisał:

Nie ma żadnych jasnych (prócz białego), same ciemne. Najlepszy ten pomarańczowy, ale pupy nie urywa. Dopłata za sam kolor ponad 4 tys. zł to 50% ceny Corsy na chodzie z 2004 roku ;-)

Jeszcze ten niebieski dość ładnie wygląda, choć mógłby być błękitny. Czerwony jest ciemny, brązowy ciemny, zielony bardzo ciemny, czarny...  a gdzie żółty? gdzie jaskrawo zielony? całkiem brak najbezpieczniejszych oczojebnych kolorów!

Albo ja jestem jakiś dziwny, albo producenci dziwnie robią badania rynkowe. Dać 200 tys. zł za samochód i nie móc sobie wybrać ładnego jasnego koloru to przesada.

 Widocznie dla producentów nie jesteś realnym klientem nowych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jestem, ale za 6-7 lat będę chciał je odkupić od maarec'a i wówczas chciałbym ładny kolorek, np. błękitny ...

Bubbles-Free-Quality-Light-Blue-Matt-Vin

albo zielony ...

vw-zielony-scirocco.jpeg

bądź pomarańczowy ...

oklejanie-samochodow-bmw_5_pomaranczowy_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak roboty drogowe :P nie pociąga :D 

 

Tzn samochód tak, kolor nie. Gdybym miał dostać za darmo to bym zbolał, ale nowego bym takiego koloru nie kupił

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych, które pokazałeś to zielony Superb jest naprawdę super. Ten niebieski taki sobie (za bardzo wpada w zielony i kobiety powiedzą, że to kolor "morski", a kolor powinien się jakoś nazywać jak kolor, bo śliwka to owoc, a nie kolor), a pomarańczowy Ford ma strasznie stonowany ten kolor - nikt by nie kupił w Biedronce pomarańczy o takim kolorze pomarańczowym.

Czyli wypada na Superba ;-)

27 minut temu, danielpoz napisał:

Mam w takim kolorze koparkę. Przyznaję że odpowiedni kolor do maszyn budowlanych.

Jak mi pickup zardzewieje (a jest biały wiec będzie rudą widać) to pomaluję na żółto. Super kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.