Skocz do zawartości

Karawany na zlot


biki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam  na 99 % ja tez przyjade  , na 1 zlot  mój :yay:, jak by ktos jechal z okolicy wrolawia   ,to bym sie dołaczył   zawsze razniej :smirk:

Podlacz sie pod karawane ktora bedziemy jechali z Byczyny ... szykuje sie nascie cepek w sznurku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacz sie pod karawane ktora bedziemy jechali z Byczyny ... szykuje sie nascie cepek w sznurku...

Witam  zobacze jak bedzie blizej zlotu  ,widze pare osob z wroclawia  ,to razem jakis sznurek zrobimy ,a na trasie  sie dokleimy :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka dla osob jadacych z Grodu lub chcacych sie podłączyc w karawane...

 

Wyjazd z Grodu okolo godz 10:00


10:00 Biskupice (uwzgledniono wlaczanie sie na krajówke )

10:30 Byczyna

11:00 Wieruszów (30km -1 godzina na dojazd)

11:30 Grabów

12:15 Kalisz

13:15 Zajazd BLUE przy A2 (planowany krótki odpoczynek dla dzieciaków i na kanapki przy zajezdzie)

 

ver 1:

13:45 czesc karawany "Kulczykiem" do Słupcy + myto autostradowe

od Słupcy > Wólka > Witkowo > Powidz > Przybrodzin 14:45-15:00

 

ver 2:

13:45 czesc karawany przez Konin do Słupcy

od Słupcy > Wólka > Witkowo > Powidz > Przybrodzin 15:15-15:30


Podałemn 2 drogi i orientacyjne czasy przejazdu bo nie kazdy chce jechac z mytem i pozwoli to rozladowac waskie gardlo na campingu w Przybrodzinie.


Czesc z Was zapewne bedzie jechala szybciej i w lepszym czasie dojedzie ale to na plus, bo rozladuje sie troche sznurek...               

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna karawana (choć trochę duża) tylko, że wcześnie. Dołączyłbym ale parę godzin później. A może jedzie ktoś z okolic Dąbrowy Górniczej? Planuję poniedziałek 29 około 18.00 a może uda się wcześniej (praca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dajcie  sobie spokój z karawanami. To wszystko fajnie wygląda tu na Forum. Praktyka pokazuje, że na drodze to już zupełnie inna "bajka". Wiem coś na ten temat dlatego piszę. Myślę, że na Zlocie będzie tyle czasu, żeby sobą się nacieszyć w bezpośrednim kontakcie np. przy piwku, a na drodze uważać na wariatów.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda w kolumnie większej niż trzy zestawy to "utrapienie" dla Was i pozostałych uczestników ruchu.Taka jazda w kolumnie to po prostu głupota ,a POLICJA ma prawo ukarać kierowców tworzących taką długą kolumnę.

Taka kolumna powinna być zgłoszona i prowadzona przez pojazd z kogutem.

Kilkanaście zestawów " w sznurku " to zaproszenie dla KŁOPOTOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne chyba jest, że nie będzie jechał jeden za drugim. Chociażby właśnie ze względu na przepisy dotyczące kolumny ale mniej więcej w niedużej odległości. Nawet jak jadę ze znajomymi na dwa zestawy to zawsze zostawiamy miejsce dla tych co chcą wyprzedzić i w miarę możliwości ułatwiamy im to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno sie podzielimy na 2-3 zestawy i tak bedziemy jechac... inaczej mozemy stracic kilka krat piwa na Rostowskiego...

 

kazdy jedzie swoim rytmem... nawet jak ruszymy razem to po drodze sie rozstrzelimy na sporym odcinku drogi

 

ja bedę pomykał swoim rytmem i podejrzewam ze wiekszość "wariata" gonic nie będzie... :miga:  :]



mozecie jechac na Pyzdry Slupce nie masz Viatola czy innych czarow

Michał - poźniej mi to obgadasz... gdzieś sie spikniemy jak sie uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno sie podzielimy na 2-3 zestawy i tak bedziemy jechac... inaczej mozemy stracic kilka krat piwa na Rostowskiego...

 

kazdy jedzie swoim rytmem... nawet jak ruszymy razem to po drodze sie rozstrzelimy na sporym odcinku drogi

 

ja bedę pomykał swoim rytmem i podejrzewam ze wiekszość "wariata" gonic nie będzie... :miga:  :]

 

Michał - poźniej mi to obgadasz... gdzieś sie spikniemy jak sie uda

 

 

Bodzio żeby potem większość nie stała w korku przez tego "wariata" :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.