Skocz do zawartości

Bezpieczne wakacje 2013


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, niestety nie. Mamy bardzo dużo pracy na serwisie i nie damy rady w tym roku.

wielka szkoda, a czy inna forma np, umówienie się konkretne na dzień i godzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie. Mamy bardzo dużo pracy na serwisie i nie damy rady w tym roku.

No to szkoda że nie Macie czasu :oslabiony: , bo założyłem u Was w zeszłym roku nowy układ najazdowy i myślałem że pojadę na przegląd, aby na naklejce była pieczęć że wszystko zostało sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam !
Dopiero teraz przeczytałem, że ten rok, na przegląd jest już stracony - szkoda :oslabiony:
Planowałem podobnie, jak Koledzy wizytę w serwisie. Na szczęście jeszcze nic pilnego, więc może w 2015 :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam !

Cisza w temacie od ubiegłego roku, a Kol. "przyczepy-wiola" nie zaglądał chyba od kwietnia 2014, kiedy to napisał, że w roku 2014 przeglądów nie będzie.

Skoro ostatnio były w roku 2013, to teraz pytanie: może będą w 2015 ?  :hmm:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kol. Ariel już nie zajmuje się serwisowaniem przyczep ma inne zadania przydzielone w firmie. Wiem to stąd że 2 lata temu wykonywałem przegląd i naprawy podwozia . Po powrocie z tegorocznych wakacji umówiłem się telefonicznie na przegląd i regulacje . Koszt 80 zł, wykonanie sprawnie i porządnie, a mam w tej dziedzinie porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, Kolega mógłby przekazać trochę informacji, np.: czy w ogóle firma zaprzestała podobnych akcji, czy może tylko w ubiegłym sezonie nie było możliwości :niewiem:  Konto firmowe dalej istnieje na forum, więc wydaje mi się, że kilka słów byłoby w dobrym tonie.

Generalnie szkoda, bo sama akcja warta kontynuacji :hmm:

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W takim razie, Kolega mógłby przekazać trochę informacji, np.: czy w ogóle firma zaprzestała podobnych akcji, czy może tylko w ubiegłym sezonie nie było możliwości :niewiem:  Konto firmowe dalej istnieje na forum, więc wydaje mi się, że kilka słów byłoby w dobrym tonie.

Generalnie szkoda, bo sama akcja warta kontynuacji :hmm:

IMHO

 

 No ..... racja.....  :hmm:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, 

 

Niestety cierpię na totalny brak czasu, mam trochę inne zadania w firmie i naprawdę nie mam kiedy pisać na forum. 
Darmowych przeglądów nie będzie, serwisujemy dziennie 5-6 przyczep i nie mamy po prostu na to czasu. Jeśli ktoś chce się umówić na przegląd przyczepy to zapraszam do kontaktu z Rafałem 32 232 19 65 wew.32 lub sklep@przyczepy-wiola.eu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam,

 

Dzisiaj po uprzednim umówieniu stawiłem się w firmie Wiola na sprawdzenie, ew. naprawę oraz regulację całego układu jezdego. Powiem jedno - firma super i cieszę się, że mam ją prawie pod bokiem. Wszystko zostało sprawdzone wraz z niezbędnymi wymianami ( amortyzatory, tuleja ślizgowa suwadła). W czasie powrotu do domu nic nie piszczało nic nie skrzypiało ze strony zaczepu. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy Wiola ze specjalnym pozdrowieniem dla pana mechanika wykonującego wszystkie naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.