Skocz do zawartości

Bezpieczne wakacje 2013


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie masz uszkodzony amortyzator, jeśli zaczep nie wraca na swoje miejsce. Blokujące się hamulce przy cofaniu, to kwestia regulacji hamulców.

Czasem zdarza się że któraś linka jest zablokowana lub zapieczona.

Wpadnij do nas to na pewno coś zaradzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prawdopodobnie masz uszkodzony amortyzator, jeśli zaczep nie wraca na swoje miejsce. Blokujące się hamulce przy cofaniu, to kwestia regulacji hamulców.

Czasem zdarza się że któraś linka jest zablokowana lub zapieczona.

Wpadnij do nas to na pewno coś zaradzimy ;)

I tak zrobię bo sam nie będę przy tym gmyrał :]  przed wakacyjnym wyjazdem zamelduje się u Ciebie na regulację.

Dziękuje za odpowiedź. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do kiedy prowadzicie ta akcje bo chętnie bym u was przegladnal budke tym bardziej ze podczas holowania powyżej 80 km/h przyczepa zaczyna plywac na boki i nie wiem co może być przyczyna ale ciężko ja chwilami utrzymać Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcję planujemy prowadzić do końca czerwca.

 

Kiedy otwieracie oddział w B-B. :ok: Ja np. chętnie bym do Was podjechał ale wycieczka do Knurowa trochę podraża imprezę :) Poza tym te remonty  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się umówiłem na ten czwartek, po przeglądzie opiszę wrażenia ;)

 

No i faktycznie wczoraj przyczepka przeszła gruntowny przegląd. Moje wrażenia z pobytu w firmie Wiola są jak najbardziej pozytywne - pełna fachowość i uprzejmość całego personelu, mankamenty mojej przyczepki zostały mi pokazane i po mojej decyzji usunięte. Po przeczytaniu jednego z poprzednich postów obawiałem się trochę drogi dojazdowej do firmy ale dojechawszy na miejsce okazałem zdziwienie, że to już :) ! Od zjazdu z A1 całe 5 minut jazdy cały czas po asfalcie - żaden off road.  

Pozdrawiam ekipę firmy i mam nadzieję, że się spotkamy przy okazji kolejnych akcji "Bezpieczne wakacje 20... " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prawdopodobnie masz uszkodzony amortyzator, jeśli zaczep nie wraca na swoje miejsce. Blokujące się hamulce przy cofaniu, to kwestia regulacji hamulców.

Czasem zdarza się że któraś linka jest zablokowana lub zapieczona.

Wpadnij do nas to na pewno coś zaradzimy ;)

Witam jak jest z terminami na czerwiec tak po 15, czy są jeszcze wolny termin abym mógł przyjechać z przyczepką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam, zadzwon jutro do Rafała 32 232 19 65 wew.32.

Umówimy termin ;)

Coś konkretnie jest do zrobienia ?

Problem z hamulcem najazdowym przy cofaniu blokuje mi hamulce a najazd po wciśnięciu nie wraca i hamulce są cały czas zablokowane.

 

Wszystko mamy już dogadane na PW

Dokładnie termin już umówiony  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nudno, poniżej przesyłam kilka zdjęć:
 

 17042013619.jpg

 
17042013620.jpg
 

 20042013622.jpg

 
20042013623.jpg
 
23042013624.jpg
 

 

23042013625.jpg

 

23042013627.jpg

 

 

23042013628.jpg

 

 

23042013628.jpg
 
Jeszcze dokładnie nie liczyliśmy ale obstawiam że do dnia dzisiejszego, przegląd przeszło około 40 przyczep. Rekordziści przyjechali aż z Warszawy czy Poznania :)
 
Na koniec postanowiłem zostawić rodzynki.
 
Pierwszy to totalnie spieprzona robota jednego z serwisów przyczep, właściciel przyczepy przyjechał z usterką suwadła i nie do końca zdawał sobie sprawę jak fachowo spasowano mu tuleje ślizgowe.
 

 DSC05090.JPG
W tym wypadku, prawdopodobnie został użyty za duży młotek (50kg ?), niestety suwadło nie przeżyło zapędu serwisanta.... a wystarczyło przyłożyć kawałek deski :)
 
DSC05091.JPG
 
... okazało się, że próbowano  dostosować suwadło do nowych tuleji ślizgowych :look: , niestety również nie przeżyły.
 
DSC05092.JPG
 
Przykręcenie nakrętki też może sprawić trudność, dobrze że śruba nie puściła bo właściciel musiałby szukać swojej przyczepy w polu. Ręce opadają :blagac:
 
.....CDN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze dokładnie nie liczyliśmy ale obstawiam że do dnia dzisiejszego, przegląd przeszło około 40 przyczep. Rekordziści przyjechali aż z Warszawy czy Poznania :)

 

 

Zaczynacie mnie dopingować :) Kilka postów temu pisałem, że mam daleko z B-B..... Przyznaję, że mam bliżej do Andrychowa do "Goliata" ale oni jakoś do mnie nie przemawiają. Żadnej akcji, nic od siebie. :pad: Na Forum nie działają - nie możliwe, żeby nie wiedzieli, że istnieje...  :niewiem:  

 

Przyznaję, że byłem tam ostatnio po pompkę do wody i inne drobiazgi, bo to jedyny i najbliższy taki sklep. 

 

Aż się prosi, żeby w B-B coś takiego otworzyć....  :hmm:

 

A na przegląd na pewno się wybiorę jak nie w tym o w przyszłym sezonie na pewno . :ok:  Muszę tylko dojrzeć...  :hehe:  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca sprawa wygląda tak jak ją opisałeś ;)

"Golitat" to zewnętrzna firma i nie możesz od niej oczekiwać, że również będą robili takie przeglądy za darmo. Mimo wszystko, jeśli masz okazję serwisować przyczepę w Andrychowie to szczerze polecam, wiem również że zajmują się nie tylko układami jezdnymi ale też instalacjami gazowymi czy elektryką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.