Skocz do zawartości

Bezpieczne wakacje 2013


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Kolejny raz Wielkie Dzięki dla Ariela i Emila oraz ich pracownikow. Układ jezdni rozebrali złożyli na nowo wszystko przesmarowane i wyregulowane :)

Zgodnie z obietnica i deklaracjami całość kosztow to tylko cena wymienionych części :)

 

Gorąco Polecam, spokój ducha wiedząc ze wszystko jest przed sezonem sprawdzone "bezcenny"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.  

Czy mogę się z Toba umówić na przyszły poniedziałek do południa? Np. godz. 10:00 (o wcześniejszej godz.  nie wyrobię). Pojadę z Krakowa. Chyba że zostawię ją ochroniarzowi w niedzielę wieczorem, żebyście w poniedziałek mogli już od ósmej zacząć ?? Zostawiłbym ją na dzień, dwa....

 

Acha..... a nie ma tam gdzieś koło Ciebie od razu jakiejś Stacji Kontroli Pojazdów co bym sobie zaraz przegląd zrobił?

 

pozdr.

Edytowane przez Sisar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem po raz drugi. I co? Nowa buda, a tu jak pogrzebali, to znaleźli! Zadzwonili, wyjaśnili, ustalili. Zgodnie z ustaleniem zrobili! Zgodnie z kosztorysem skasowali. Czy drogo? Nie wiem, ale szczerze wątpię. Co do cen okładzin już wcześniej wiedziałem jakie są - więc wiem, że cena była OK. Stąd mogę wnioskować, że inne części też były w cenach odpowiednich dla kolegów z forum. Nie mam ochoty teraz szukać po necie co i ile mogło by kosztować. Naprawa wygląda na w pełni profesjonalną. Kontakt z obsługą - mogę tylko napisać - wzorowy. Czas realizacji? Żeby nie podłożył się podwykonawca, to prawie z dnia na dzień. Niestety - oni też muszą czasem coś komuś zlecić, a ten ostatni potrafi spartaczyć. Miałem do wyboru "drutują" zgodnie z uzgodnionym terminem, albo czekam dzień dłużej i dostaję zrobioną "po Bożemu". Jak by ktoś chciał wiedzieć, to ja wolę poczekać, ale mieć zrobione jak należy. Wiem, że dołączam się do chóru peanów na cześć, ale przecież nie mogę napisać, że spaprali, skoro zrobili dobrze i wcale nie drogo! Polecam na wszelkie możliwe sposoby. Dziękuję przede wszystkim za gruntowne "przetrzepanie" i znalezienie wszystkich mankamentów. Jeśli ktoś ma choć minimum wątpliwości - jechać do Knurowa! Będzie miał pewność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się dołączę do tych pozytywnie obsłużonych :) Pomimo, iż wynik przeglądu okazał się dla mnie nie do końca radosny to całą resztę oceniam wzorowo. Konkretna i rzeczowa ocena, bez owijania w bawełnę. Ceny jak na branże karawaningu "normalne", ze stosownym upustem dla nas, bez żadnego naciągactwa, rzetelnie, uprzejmie i uczciwie - przy kawie oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam pytanie, podczas cofania blokują mi się hamulce, nie mam żadnego zabezpieczenie mechanicznego aby się tak nie działo

dodatkowo zaczep po wciśnięciu nie powraca do pozycji odblokowanej czy jak to nazwać :niewiem:  czy jest coś nie tak z zaczepem :hmm:

dodam że nie mam stabilizatora. Dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.