Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miała być honda i Grecja, nastąpiła modyfikacja :]

 

Widzę to tak:
Przejazd Kraków - Lipót (Węgry) około 500 km.
Dwa dni na tym kempingu http://lipoticamping.hu/index.php?lang=en
Przejazd Lipót (Węgry) - Zagrzeb (Chorwacja) prawie 350 km.
Jeden nocleg + zwiedzanie Zagrzebia
Przejazd Zagrzeb - okolice Rijeki lub bardziej na południe (160-200 km)
Tydzień na jakimś fajnym kempingu blisko morza od Rijeki do wysokości wyspy Rab.
Zwiedzanie i plażowanie.
Powrót:
Przejazd: Rijeka (lub coś bardziej na południe) - Siófok około 400 km.
Dwa dni nad Balatonem.
Przejazd Siófok - Eger 260 km.

Tankowanie wina, jeden nocleg na Tulipanie.
Eger - Kraków 350 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cenami promów to proponowałbym dobrze sprawdzić, bo nie ma takiej tragedii jak niektórzy myślą.

 

zakładam ze samochód ma do 5 metrów, przyczepa 5-7m, i jadą 2 osoby - przykładowo koszt na Rab to ok 165zł w jedną stronę zależnie od kursu walut.

 

Wiem, że w 2 strony do 330zł niby pełen bak paliwa, ale przy kosztach wczasów da się przeżyć.

 

Ciężko będzie Ci o camping w tym rejonie, ja osobiście szukałbym na wyspie KRK - będzie bliżej niż Senj, do tego opłata na moście też nie wyrywa z butów.

 

Dla mnie to rejon, w którym w zeszłym roku przejechałem 2 razy zestawem bez myśli o zatrzymywaniu, ale za wielu campingów to tam nie widziałem a jak już były to tuż przy magistrali.

 

Szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewciu, na wybrzezu stalego ladu sadze ze trudno bedzie znalezc jakis kemping.

Tez szukalem. Uwarunkowania terenowe nie pozwalaja na to,a jeszcze jest Jadranka.

Nie znalazlem.

Pojechalem w ciemno bo nic nie znalazlem. Na Rab jeszcze jestem, potem startuje na Krk,licze na fajna miejscowke.

Jesli chodzi Ci po glowie Istria/Rovinj to bylem na Orsera przy Vrsar. Dla mnie bajka. Poszperaj w tym dziale, pisalem i zdjeciowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia na Pagu możecie liczyć na prawdziwy relax i nudzić się nie będziecie :)

Wyspa daje wiele możliwosci, poza plażowaniem i penetracją samej wyspy w zasięgu góry Velebit, dla których nam nie starczyło juz czasu choć się nie obijaliśmy :D ponadto piękne starówki Rabu czy Zadaru, magiczny kanion Zrmanja. Jednym słowem cud miód i orzeszki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie jestem zdecydowana na Pag (kemping Mali Dubrovnik lub Porat). Dzięki gusi-s :serce:

Powoli klaruje się plan wyjazdu :)

 

Przejazd Kraków - Lipót (Węgry) około 500 km.
Dwa dni na tym kempingu http://lipoticamping...dex.php?lang=en
Przejazd Lipót (Węgry) - Zagrzeb (Chorwacja) prawie 350 km.
Jeden nocleg (poszukiwany kemping) + zwiedzanie Zagrzebia
Przejazd Zagrzeb - Pag, 300 km.
Tydzień na Pgu. Zwiedzanie i plażowanie.

Pag- Plitvickie (jeden nocleg, poszukiwany), 137 km.

Plitvickie - Balaton (Siófok prawdopodobnie), 370 km.

Dwa, trzy noclegi.

Powrót przez Eger (Balaton - Eger 260 km, Eger - Kraków 340 km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obrzeżach Zagrzebia są 2 kempingi, fajnie położony nad jeziorkiem kamp Zagreb  i kawałek dalej  Plitvice. Oba blisko autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.