Skocz do zawartości

FENDT


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

No to gratulacje zakupu, jeszcze  ja i mozemy znowu gdzies razem pojechac... :bzik:

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamH, fotki budki z chęcią byśmy zobaczyli :) Gratulujemy znalezienia budy. Wiemy jak to jest z szukaniem... Co do jakości przyczep w pełni się zgadzam z Twoją opinią.

Na wyprawę z Wami piszemy się w ciemno!!! :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich miłośników tej marki , miałem trzy Niewiadówki Tbertta LMC a od tego roku jeżdzimy z Fendt Bianco 390 z 2015 r

Przyczepa jest super zrobiłem nią po zakupie w tym roku 9 tyś km  i  nie znależliśmy uwag czy problemów .Jest to dobra marka i najlepsza  jaką do tej pory dysponowałem , a przesiadłem sie z LMC Luxus 490 k z 1998 r .Miło być w takim gronie , miłośników tej marki

pozdrawiam i życzę zadowolenia z waszych przyczep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiam Szanowne Grono:)

Czas chyba dołaczyć do tego posta.

No to jestem po wakacjach w moim 1 domku na kółkach.

FENDT XAVER Joker 530 L.

Stara ale JARA i wspaniała.

W ubiegłe lato użytkowałem pożyczoną,( inna marka)jednak z własną najlepiej.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poszczególnym modelach i rocznikach różnie to bywało. Zdarzało się że platin miał mikrofalę, zdarzało się że miał lepszą tapicerkę, dodatkowe światełka itp. Zdarzyć się mogło że ktoś do saphira zamówił ekstra wyposażenie i okaże się że jest lepiej wyposażony niż platin. Wiele zależy też od układu wnętrza.

 

W latach 2000+ szereg przedstawiał się następująco: bianco, saphir, platin, topas, diamant, diamant vip. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o pomoc w rozszyfrowaniu dolnych przycisków na panelu

od lewej dolne przyciski :
1 akumulator ? (nigdzie go nie znalazłem)
2 podgrzewanie wody ?
3 podgrzewana podłoga ?
4 ciepła woda w kuchni ?

520_zpssvzzggjf.jpg

Edytowane przez MrJacek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie .Pierwszy sezon spędzony w moim domku. Wakacje we Włoszech 3 tygodnie .wybrzeże Adriatyku aż po Gargano. Tam 1,5 tygodnia. 5000 km zero problemów z cepką .REWELACJA!!!!

Pozdrawiam i polecam nasze Fendziaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Szanownych użytkowników przyczep Fendt.Mam jedno pytanie a mianowicie jakie są różnice pomiędzy shafirem a platinem.

Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam

Witaj,przyczepa fabrycznie jest wyposażana pod konkretne zamówienie.

Na stronie masz kofigurator :

http://www.fendt-caravan.com/konfigurator/vergleichen.html?tx_compare_pi2[caravan][]=114

robisz "ptaszka" i masz co chcesz.

Rynek wtórny, wiadomo bierzesz co dają i ewentualnie można dokonać modyfikacji, jak się da.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam prośbę - czy mógłby któryś z kolegów zmierzyć jakie wymiary ma światło odblaskowe w przednim dolnym rogu przyczepy? Nie mam teraz dostępu do swojej a planuję zakupić i zamontować dodatkowe pozycje LED w miejsce odblasków (w tym wymiarze oczywiście). Dzięki i pozdrawiam.

 

http://allegro.pl/lampa-led-pozycyjna-biala-podkladka-gumowa-ld525-i5785939591.html

Edytowane przez gornik15 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.