Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

dawfil
Teraz, AdamH napisał:

Jakie zaskoczenie??? Mój bez pali 9 - 9,5 z cepką 12 - 14m . Czyli normalnie.:D

BiTDI 4MOTION 152 kW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maarec

U mnie zwykły 2.0 tdci spala normalnie do 11 a jak wiało od frontu huraganowo to blisko 15l.

Solo też ostatnio pokazał klasę bo przekroczył 10l ;) zapakowany po dach i na sygnale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty
2 godziny temu, Jarod napisał:

Tak

Miałem na niego chrapkę...Jest w porządku. Mnie trochę zaniepokoiły tylko ślady w szafie ubraniowej i w szafce nad kuchnią. Ale myślę, że to efekt kondensacji pary powstały w skutek używania budy w chłodne dni. Długo się nad nim zastanawiałem, ale trafiło się coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jarod

Ja nie bardzo znalazłem coś, żeby się przyczepić. Nie miałem nawet za bardzo karty przetargowej do negocjacji ceny ehh :( Jedynie instalacji wodnej nie sprawdziłem bo było za zimno.

Wielu rzeczy i tak bym nie zauważył bo to 3 przyczepa, która w życiu oglądałem, obie poprzedniego dnia.

Teraz pozostaje uzupełniać wyposażenie - reduktor do gazu, koło zapasowe, kliny poziomujące itp.

Nie umiem zamknąć bakisty na zamek, jak to działa - kręce zamkiem nie ma oporu w żadną stronę i ten dzyndzel, który się obraca odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

Pewnie najpierw trzeba zamknąć kluczem a potem docisnąć zamek, jeśli jest zamknięte nie powinien odskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dudek_t

Jarod, daj więcej fotek przyczepy :) Te przyczepy mają praktycznie pionową ścianę przednią, jak to wpływa na spalani właśnie się dowiedziałeś. Myślę że jeszcze wzrośnie z 1-1.5 litra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jarod

Nie mam za dużo fotek bo brudna i wnętrze nie gotowe.

IMG_20180211_091237.jpg

IMG_20180211_091243.jpg

IMG_20180211_091252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mandrol
W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎12 o 19:03, Jarod napisał:

Zaskoczyło mnie tylko spalanie, jadąc po przyczepę 7,5l/100km, z przyczepą 12l/100km.

@Jarod, wszystko zależy od warunków panujących na drodze...

Moja Elka podczas wyjazdu na jesienny zlot do Tyrawy z cepką DMC1350kg spaliła średnio 9,8l a na Sylwestra do Niedzicy 11,7l. Stanie w korkach, ciągłe podciąganie, włączone 4x4 i waga holownika też ma znaczenie bo na Sylwestra miałem sporo załadowane na pace:D Mój rekord to 9,43l ale też i prędkość przepisowo dozwolona;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi