Skocz do zawartości

Termin i lokalizacja zlotów - dyskusja


koko

Rekomendowane odpowiedzi

My to CC ŁABĘDZ RADOM 25 LAT TRADYCJI ZGŁOSIŁO SIĘ JUŻ 50 ZAŁÓG

KTÓRE NIE TYLKO BĘDĄ PATRZEĆ W NIEBO I ZŁOŚLIWOŚCI NIE SĄ NA MIEJSCU.

JESTEM Z RADOMIA MAM DO KOZIENIC 30KM I W INNYM TERMINIE BYLO BY MIŁO SIĘ SPOTKAC .TYM ZŁOSLIWYM RADZE ZALICZYC KILKA ZLOTÓW

KRAJOWYCH EUROPEJSKICH ŚWIATOWYCH WTEDY BYLI BY BARDZIEJ WYROZUMIALI DLA INNYCH I NIE TRAKTOWALI TGO FORUM JAKO WASZ NASZ ZLOT BO JEST ;DEMOKRACJA; I KAŻDY MOŻE JAŻDZIC GDZIE CHCE

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH NASZY I WASZYCH

KOKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koko - wpadasz na nasze forum i w swoim pierwszym poście od razu nadajesz, że Twoim zdaniem są lepsze zloty od naszego. My organizujemy o wiele skromniejszy zlocik. NASZE forum istnieje prawie 2 lata i Ty o nim słyszałeś natomiast duża (o ile nie bardzo duża) część członków tego forum nie słyszała o CC Łabędź Radom. Gdzie Twoim zdaniem tkwi błąd w tak słabym rozpropagowaniu Twojego CC? W ferworze walki zapomniałeś podać link do CC Radom o 25 letniej tradycji więc gdzie mamy dowiedzić się czegoś więcej o tym CC aby zdecydować się przyjechać na organizowany przez niego zlot? Przecież to tylko 30 km od Kozienic.

Piszę: nasze forum gdyż z tym forum się utożsamiam, na tym forum jestem najbardziej aktywny, tutaj czytam porad i sam je udzielam, tutaj dyskutuję z jednymi forumowiczami, żartuję z innymi a pomagam jeszcze innym. Wspólnie to forum tworzymy i dlatego możemy chyba nazywać je naszym czy to się komuś podoba czy nie.

Jeżeli koko będziesz na tym forum aktywny tak samo jak my to - moim zdaniem - niedługo też o nim będziesz mówił - Nasze forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koko - wpadasz na nasze forum i w swoim pierwszym poście od razu nadajesz, że Twoim zdaniem są lepsze zloty od naszego. My organizujemy o wiele skromniejszy zlocik. NASZE forum istnieje prawie 2 lata i Ty o nim słyszałeś natomiast duża (o ile nie bardzo duża) część członków tego forum nie słyszała o CC Łabędź Radom. Gdzie Twoim zdaniem tkwi błąd w tak słabym rozpropagowaniu Twojego CC? W ferworze walki zapomniałeś podać link do CC Radom o 25 letniej tradycji więc gdzie mamy dowiedzić się czegoś więcej o tym CC aby zdecydować się przyjechać na organizowany przez niego zlot? Przecież to tylko 30 km od Kozienic.

Piszę: nasze forum gdyż z tym forum się utożsamiam, na tym forum jestem najbardziej aktywny, tutaj czytam porad i sam je udzielam, tutaj dyskutuję z jednymi forumowiczami, żartuję z innymi a pomagam jeszcze innym. Wspólnie to forum tworzymy i dlatego możemy chyba nazywać je naszym czy to się komuś podoba czy nie.

Jeżeli koko będziesz na tym forum aktywny tak samo jak my to - moim zdaniem - niedługo też o nim bedziesz mówił - Nasze forum.

 

ja również bym tego sam lepiej nie ubrał w słowa od Ciebie :)

 

Ps. przyznam sie , ze sam w jeszcze żadnym zlociku nie uczestniczyłem, ( nad czym ubolewal :ok: , ale mam nadzieje , ze to sie w miare mozliwości moich zmieni i bede miał moznosc poznania WAS wszystkich , albo przynajmnmiej czesci :):):)

 

Pozdrawiam serek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglo byc tak milo ... wystarczylo tylko tak jak to Lepciak zauwazyl, przedstawic sie jak to wszyscy robimy i zaproponowac np "ludziki moze wdepniecie do nas przy okazji pogapic sie w niebo dla odmiany, to przeciez tylko 30 km dalej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ten zlot w Radomiu jest tydzień wczesniej... :ok:

 

no to juz w ogole nic nie rozumiem :) nie mozna bylo przyczlapac z informacja ze cos takiego sie odbywa, moze ktos bylby zainteresowany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poguglałem troszeczkę :). 6-9 jest zlot w Częstochowie, co ciekawe on także koliduje z jakimś rekomendowanym przez PZM Travel zlotem na Słowacji. A zlot w Radomiu jest w najbliższy weekend, czyli tydzień przed naszym. A nawet gdyby to co tam jakieś samoloty jak się można z Wami spotkać :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba teraz wszystko zostało dopowiedziane... nie mam już jakichkolwiek niedosytów. MarcinT ładnie ujął swoje stanowisko, Lepciak jeszczel lepiej. Piwko dla Was :ok::)

 

Ale najlepsza jest puenta Piotrka :)

A nawet gdyby to co tam jakieś samoloty jak się można z Wami spotkać

 

Ja podobnie to postrzegam :)

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, właśnie wtargałem graty na górę.

 

Witam Wszystkich po wakacjach.

 

Lepciak, jesteś Wielki. Poza tym tradycyjnie popieram zdanie Szarego.

 

Na całe szczęście nie jesteśmy żadnym klubem ani niczym takim.

 

A spotkanie nasze jest po prostu spontaniczną chęcią zobaczenia normalnych, może

lekko zakręconych ludzi. I w workach biegać nie będziemy.

 

Pozdrawiam, Troll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy z Was zle postrzegaja harmonogram zlotow. Nie ma tam zadnych napietych terminow, nikt tez nikogo do niczego nie zmusza. Spotkania sa rownie spontaniczne jak te forumowe. Kto sie zglosi - przyjezdza i tyle. Dla jednych jest to luz a dla drugich licza sie konkurencje rodzinne, kazdy robi to co lubi.

Na cale szczescie nie jestesmy zadnym klubem ani niczym takim.

Mysle, ze czasami jest to zaleta czasami moze i wada. O tym jednak innym razem, w innym watku a najlepiej w realu :ok:

To co, moze znow kilka zdjatek z ostatniego zlotu w Koszecinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.