Skocz do zawartości

Wyjazd na Węgry kwiecień/maj 2013r.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

W 2013 roku istnieje możliwość wyjazdu ośmiodniowego na baseny termalne w dniach 27.04 do 5.05 2013r. przy wykorzystaniu zaledwie 3 dni urlopu.

Z doświadczeń podobnego bardzo udanego  wyjazdu w ubiegłym roku do Berekfurdo ,zachęcam Koleżanki i Kolegów do wyjazdu na Węgry.

Czy wybieracie się w tym terminie na węgierskie baseny termalne ?. Jeżeli tak to gdzie?

Ja planuję wyjazd do Cserkeszolo . :yay:

Edytowane przez Lucek26 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lucek,my też myślimy o wyjeździe w tym terminie. Jednak z powodu reorganizacji u męża w pracy, nie wiemy czy uda  się z urlopem.Wprawdzie zaplanował  w tym terminie, ale nie wiadomo czy wszystko się nie posypie. Gdyby się udało pojedziemy do Hegyko.

Edytowane przez elaola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela oby reorganizacja w pracy męża nie przeszkodziła w wyjeździe. Ten termin wyjazdu jest fantastyczny.Na Węgrzech w końcu kwietnia wszystkie drzewa są już zielone, jest około 5 stopni cieplej niż w Polsce, a po zimie wygrzewanie się w ciepłych wodach to sama przyjemność.  Ja już odliczam dni do wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELA do Hegyko  mam z Opola około 450 km, do Cserkeszolo 610km.Cserkeszolo sprawdziłem w ubiegłym roku, baseny nowoczesne i ładnie położone.

Uwzględniając jakość wody oraz warunki pobytu ponownie tam jedziemy. Poza tym ze zdziwieniem zauważyłem ,że również cenowo Cserkeszolo wygląda atrakcyjnie. Wyjazd w tym terminie na Węgry  jest bardzo  atrakcyjny bo praktycznie nie ma żadnej atrakcyjnej konkurencji.

Po zimie termalne baseny z ładnymi  funkcjonalnymi  kempingami to jest TO czego Nam potrzeba.

Jestem pewien ,że uda się WAM wyjechać ,czego serdecznie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dopisuje się do tego szanownego grona, też wybieram się na Węgry, a dokładniej do Bogacs. 
Wybieramy się tam wielka grupa osób, ale tylko ja i kuzyn jesteśmy z przyczepami, reszta grupy jedzie na kwatery. 

Planowany wyjazd jest na 28.04 w godzinach porannych, tak koło 04:00, aby nasz malutki podróżnik (synek Robert urodzony 14 grudnia 2011) jeszcze pospał podczas jazdy, droga z Krakowa zajmie nam jak zwykle 5-6 godzin(z zakupami po drodze).

 

Jeszcze tylko 46 dni  - nie mogę się już doczekać .....  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się do Hajduboszormeny. Niestety tylko na 4 dni. Postanowiliśmy pojechać wyjątkowo bez przyczepy, bo jadąc na tak krótki czas, zależy nam na szybkim dojeździe i powrocie. Jedziemy wymoczyć stare kości po zimowym śnie... :drive::piwo::pub::jesc:  :drive: tak mniej więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę wybrać się do Bogacs z końcem marca, spędzić tam Święta Wielkanocne :skromny: ,porządnie się wygrzać po zimie :yay: , przypomnieć smak Muskatoly :slina: . Oczywiście, jeśli pogoda na Węgrzech wzrośnie powyżej + 10 stopni C oraz upewnię sie że kemping będzie czynny. Niby cennik kempingu wskazuje na to że jest czynny cały rok ale....czytałem już że późnym listopadem ktoś z kolegów z CT natknął się na zamkniety szlaban i nieczynny kemping :hmm: . (Napisałem maila, ale brak odpowiedzi). Jeszcze 2 tygodnie i sie wszystko okaże.

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę wybrać się do Bogacs z końcem marca, spędzić tam Święta Wielkanocne :skromny: ,porządnie się wygrzać po zimie :yay: , przypomnieć smak Muskatoly :slina: . Oczywiście, jeśli pogoda na Węgrzech wzrośnie powyżej + 10 stopni C oraz upewnię sie że kemping będzie czynny. Niby cennik kempingu wskazuje na to że jest czynny cały rok ale....czytałem już że późnym listopadem ktoś z kolegów z CT natknął się na zamkniety szlaban i nieczynny kemping :hmm: . (Napisałem maila, ale brak odpowiedzi). Jeszcze 2 tygodnie i sie wszystko okaże.

Niestety kolego, kemping w Bogaczu startuje dopiero od 15 kwietnia, dlatego właśnie jedziemy na święta do Hegyko :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego, kemping w Bogaczu startuje dopiero od 15 kwietnia, dlatego właśnie jedziemy na święta do Hegyko :yay:

 

Właśnie wykonałem telefon na kemping i dostałem odpowiedź że kemping czynny, sanitariaty i prysznice czynne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zaskoczenie. Ja czerpałem wiadomości z ich strony:

 

http://bogacsitermalfurdo.hu/en/bogacs-szallas.html   (dolny akapit - cytowany poniżej) :fuck:

 

A nyitva tartás szezonális. A faházak minden év április 01-től október 31-ig, a kemping április 15. és október 31. között nyitja meg kapuját a vendégek előtt. 14 faház ( két- négyágyas) konyhával (csak hűtő és rezsó) és mosdóval felszereltek.

A kempingben a zuhanyzók, a konyha, a mosókonyha és a WC épülete az elmúlt évben teljes felújításra került.

 

Niestety znajomi wybrali się kiedyś na fajne święto w Bogaczu na św. Marcina (11 listopada), ale jak to piszesz, pogłaskali tylko zamknięty szlaban. Jesienią pytałem to też potwierdzili, że ruszają 15 kwietnia :no:

Zapewne z basenów termalnych czynny będzie tylko ten hotelowy.

Skoro jednak dzwoniłeś i się upewniałeś to może coś zmienili w planach - oby - to może i my zmienimy świąteczne plany.

Edytowane przez janus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PATI73 nie zawsze warto hołdować przyzwyczajeniom-"tradycji". Poza Hajduszoboszlo są jeszcze inne równie interesujące i atrakcyjne ośrodki z basenami.

My po kilkunastu pobytach w Berekfurdo właśnie zmieniamy swoje preferencje na Cserkeszolo.

W końcu kwietnia we wszystkich większych kąpieliskach baseny są czynne. Wyjątki to ewentualne remonty tak jak w ub. roku w Bogacs.

Jeżeli pogoda będzie ładna tak jak w ubiegłym roku to kempingi po zimie będą PEŁNE przyczep, kamperów oraz namiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.